• vše OK
    • vše OK

Jsem spokojen, zboží je kvalitní za rozumnou cenu, přišlo v pořádku, už ho doma používám. Jen jednotlivé komponenty výrobku jsem musel očistit od nánosu prachu. Rychlé dodání.

• spokojenost

• Široký výběr za fajn ceny

• Najdete tam spoustu super veci:)
    • Zatim jsem zadne neobjevila:)

Muzu jenom doporucit, potrebovala jsem neco priobjednat a nebyl to vubec zadny problem..;)

• Super komunikace, když bylo potřeba něco doplnit, tak volali.
    • Zboží příšlo dobře zabalené.
    • Dostala jsem zprávu o objednávce, přijetí peněz i o odeslání a doručení zboží.
    • Co je nevíc fajn, tak že objednané popruhy na cvičení s vlastní vahou ve stylu TRX, jsou opravdu kvalitní a dobře se s nimi pracují. Stály třetinu, co originální produkt, ale funkcionalitu mají stejnou, není to žádný šmejd :-).

Určitě doporučuji, co se týče eshopu, komunikace i dopravy
    Navíc objednané TRX je fakt super, není to originál, ale cvičí se na něm stejně dobře. Je možné ho umístit jak venku, tak i doma zavěsit za dveře.
    Taky k produktu byl jako bonus i pytlík na přenos, aby se popruhy nemotaly.

• 12. dní od objednání zboží, které nedorazilo, na urgentní email žádná odpověď, nedoporučuji tento obchod, doufám, že aspoň zboží dorazí, je předem zaplaceno!

Reakce obchodu prima-naradi.cz

velmi se omlouváme za způsobené komplikace. Eshop Prima-naradi.cz má od Nového roku nového majitele.

První čtvrt roku jsme se věnovali výběrem správných dodavatelů, zkvalitnění služeb a zavedení zákaznické podpory.

V případě, jestli váš problém nebyl vyřešen, tak nám pošlete email na: [email protected] a pokusíme se situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

Ještě jednou se omlouváme za špatnou zkušenost a věříme, že se nic podobného nebude opakovat.

Prima den přeje,

Prima-naradi.cz

• zboží po 11.dnech od objednávky neposlali,telefony nezvedají na e-mail neodpovídají

Dobrý den, Jano,

Prima-naradi.cz

• přehlednost
    • nevím o žádných

Spokojenost

• dobrá nabídka zboží,dobrá cena

doporučuji ostatním

• spolehlivost
    • nevím

doporučuji.

Reakce obchodu prima-naradi.cz

děkujeme Vám velmi za hodnocení.

Přejeme pěkný den
    www.prima-naradi.cz

Nedoporučuji

Reakce obchodu prima-naradi.cz

mrzí nás Vaše hodnocení, o to víc, že jste nás nezkoušeli kontakovat. Rádi by jsme Vám pomohli problém vyřešit. Bohužel není zde ani podpis, proto nemůže v situaci ani jinak pokročit.

Pěkný den
    www.prima-naradi.cz