• Nízká cena, rychlost vyřízení
    • Žádná

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejpodstatnější a zároveň nás to potěší.

priceorcan.cz

• vse doruceno dle prani

• rychlé vbyřízení

• dobrá cena, vše ok

priceorcan.cz

• zboží mi přišlo poškozené a peníze jako náhradu jsem nedostala objednávat si už budu na jiném eshopu

Reakce obchodu Priceorcan

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

priceorcan.cz

Velmi dlouhá doba doručení. Ostatní eshopy odesílají zboží skladem nejpozději následující pracovní den po přijetí platby. Tady bylo zboží odesláno tři dny po připsání platby. V dnešní době je to neadekvátní.

Dále musím uvést, že mi nebyla doručena kompletní objednávka. Ačkoliv je tato záležitost již vyřízena, tak si tuto skutečnost nechci nechávat jen pro sebe. Konkurence v podobných případech nabízí aspoň symbolickou kompenzaci, ale tady nikoliv. O peníze ani zboží ve výsledku nepřijdete, ale zůstává hořký pocit, že nic navíc nedostanete.

Reakce obchodu Priceorcan

děkujeme za Vaše hodnocení. Za nedoručené zboží jsme se Vám náležitě omluvili a peníze obratem vrátili.
    Omlouváme se tedy ještě jednou za vzniklé komplikace.

• Maximálně ceny
    • balíček se mi při převzetí málem rozpadl (dno)
    • Balík byl z měkkého kartonu a nebyl ničím vystlán. zboží tam volně létalo
    • nebyl přelepen po obvodu v rozích ani napříč.
    • Lepenka byla ve spoji (dno) úzká a lepená ze 2/3 k jedné straně a proto na nekvalitním papíru nemohla ani držet.

+ plusem bylo, že byl komplet. Potřeboval jsem nutně část zboží.

priceorcan.cz

Rychlá komunikace, přehled o vyřizování objednávky, rychlé doručení, dobře zabalené.

priceorcan.cz

• obchod vůbec nekomunikuje zboží neodpovídá objednávce

Nedoporučuji!!!

• Včasné doručení
    • Obchod zaslal nevyhovující barvu.
    • Nabizel jinou barvu

Vše v pořádku.

ok

• Kvalita zboží

• Dobré ceny

Vše OK.

priceorcan.cz

• místo objednané Vergionic 7071 Umělé květy Slunečnice, 57 cm s 5 květy jsem dostal jen torzo 3 květů

priceorcan.cz

Jsem velice spokojená tento obchod doporučuji příznivé ceny a objednávka rychle vyřízená i dodána. Chválím že nestlačite platbu dopředu. Takto jsem přišla o 3 balíky. Proto raději volím platbu na dobírku přesto že platím poplatky ale vím že mě nikdo nepřipraví o peníze. Doufám že se nezklame. Zatím zcela spokojená zakaznice z Plzeňska

• Spokojenost

Rychlé dodání