• Zboží je cenově dostupné

příjemný bezproblémový nákup

• Výborná komunikace, rychle zaslané zboží.
    • Žádné.

Doporučuji. Spolehlivý prodejce. Kvalitní zboží a výborná komunikace.

• pružnost, rychlost, super cena

Řasenky byly za super cenu.
    Rychlé dodání, můžu jen doporučit

• Dostupné zboží, které jsem jinde hledala marně a to za velmi příznivou cenu, rychlé jednání

Rozhodně ráda doporučím všem nakupujícím

• Zboží, které nelze sehnat.
    • Příjemná a výhodná cena.
    • Rychlost dodání.
    • Žádné.

Velmi všem doporučuji.

Velmi doporučuji. Internetový obchod Prádlo - parfémy má i zboží, které jinde není v nabídce. Rychlé dodání a dobrá komunikace.

Dvě hvězdy za dopravu strhávám kvůli tomu, že zboží nebylo dopravcem doručeno do rukou mé matky (jejíž jméno spoleçně s adresou její kancemáře bylo uvedeno v objednávce), nýbrž jej dopravce předal pouze slečně v recepci. Pakliže by se jednalo o dražší zboží, popřípadě bylo by zboží požkozené, mohly by vzniknout zbytečné komplikace s vyřizováním případných reklamací.

Jinak obchod jako takový mohu jen doporučit - rychlá odpověď, rychlé vyřízení a odeslání. O stavu mé objednávky jsem byl informován emaily.

• zboží které jsem chtěla
    • nevím o žádné

určitě doporučuji

• přehledné stránky
    • dobré ceny
    • rychlé vyřízení

doporučuji všem

• Pro mě byla jedna z hlavních výhod to, že jste měli na skladě sadu parfému Versace (sprchový gel, malá voňavka, tělové mléko, 90 ml Versace), jelikož tyto sady již v jiných e-shopech nejsou.

S obchodem jsem spokojená, nebyly žádné problémy a zboží dorazilo vpořádku a perfektně zabalené.