• Zboží dorazilo v pořádku,chyběl,ale záruční list.Obrátil jsem se prostřednictvím emailu na obchod a žádal o jeho dodání.Ze strany obchodu,ale nikdo nekomunikuje a nikdo se mi ani neozval!!!

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, není důvod, proč bychom se zákazníkem nekomunikovali. E-mailů máme několik, na e-maily odepisujeme a telefonní linky také fungují. Se záručními listy problémy nejsou. Pokud má zboží z.l. obsahovat a neobsahuje, není problém jej doposlat. Některé značky záruční listy nevydávají, pak stačí kupní doklad - kopie. V tomto případě je možné, že se zákazník překlepl v e-mailu nebo hodnocení nepatří naší firmě.

• Zbozi bylo doruceno hned nasledujici den.
    • zatim jsem zadne nezaznamenala.

rychlost dodani druhy den,moznost sledovani expedice zbozi.

• zboží mělo být dodáno do 3týdnů a čekáme už měsíc a pořád se nikdo ani neozval,aby se omluvil a požádal o strpení

nedoporučila bych,dlouhá čekací lhůta na zboží,je delší než je v objednávce,sama jsem objednávku urgovala a s odpovědí jsem spokojená nebyla,nejradši bych objednávku zrušila,ale snad se zboží dočkám,komunikace ze strany obchodu je nulová

Reakce obchodu PPelectronic.cz

pokud objednané zboží není aktuálně v republice, bohužel nedokážeme u některých značek přesně zjistit termín dodání.

• Mnoho slibů a skutek utek. A nejsou ani schopni dát člověku vědět na e-mail, nebo telefon, že zboží není. I když mi před tím po telefonu ujišťoval pan prodejce, že zboží je dostupné na skladě a do třech dnů ho mám doma.

Mnoho slibů a skutek utek. A nejsou ani schopni dát člověku vědět na e-mail, nebo telefon, že zboží není. I když mi před tím po telefonu ujišťoval pan prodejce, že zboží je dostupné na skladě a do třech dnů ho mám doma. V žádném případě NEDOPURUČUJI!!!

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, ověřovali jsme objednávku a v době vhození do košíku a objednání NEBYLO SKLADEM u nás ani u dodavatele a dostupnost kterou zákazník viděl na stránkách byla již NA DOTAZ.
    Nevíme, kdy se zákazník informoval..zřejmě někdy dříve kdy bylo zboží ještě skladem a objednávku vytvořil později.
    Zákazníkovi byl odeslán e-mail s očekávaným termínem dodání,který zřejmě neobdržel. Objednávku telefonicky zrušil. Po zrušení mu byl odeslán potvrzovací e-mail.

• nabízí zboží, které je vyprodané a prezentuje je jako "skladem"

nedoporučuji

Reakce obchodu PPelectronic.cz

zákazník si objednal 1 zboží, u kterého koupil jiný zákazník poslední kus těsně před dokončením objednávky. E-shop se bohužel nestihl v daný okamžik aktualizovat.
    Co se týče kvality komunikace, objednávka byla vytvořena v pracovní době a zákazník byl okamžitě informován i s omluvou. Hodnocení tedy nedává smysl.

• Nedodal český návod k obluze

Reakce obchodu PPelectronic.cz

veškeré zboží od nás je určeno pro český trh a obsahuje i české návody. V tomto případě jak jsme zjistili až z tohoto hodnocení se jednalo o navigaci samozřejmě v češtině. Výrobce zde vkládá CZ návod do navigace a na přiložené CD. Popř. můžeme samozřejmě návod doposlat, ale tento zákazník nás vůbec nekontaktoval.

• - Objednal jsem dopravu Top Trans a zbozi bylo predano Ceske poste.
    • - Napsal jsem doručovaci adresu do zaměstnaní kvuli snadnemu vyzvednuti a zbozi mi prislo na adresu domu. To jsem zjistil az po telefonatu tri dny po oznameni o odeslani zbozi, kdyz jsem nic nedostal

Tento obchod bych nedoporucil, jelikoz maji zmatky pri odesilani (jiny, nez mnou vybrany dopravce a zbozi poslano na fakturacni a ne dorucovaci adresu)

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, toto hodnocení je z části pravdivé. Skutečně došlo omylem k záměně dopravce z naší strany, za což jsme se zákazníkovi omluvili. Podstatné informace ale chybí. Jednalo se o zboží na splátky, které má trošku jiná pravidla doručování. Co se týče dodací lhůty, zboží je zasíláno ihned po přijetí a zpracování úvěrových smluv. Pokud zákazník zašle vše v pořádku a včas, může mít zboží na splátky již do 2 dnů od vytvoření objednávky doma.

• zboží,tedy konkrétně mnou nabízený produkt byl nejlevnější
    • zboží, došlo v podřádku, ale objevila zde se příčina v konektorech, musela jsem zaslat zboží zpět, na svoje náklady

ano koupit, prověřit a uvidíte

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, jednalo se o nůžky na trávu s násadou. Ve výrobě opačně namontovali konektor u násady, která byla k nůžkám zdarma. Ještě ten samý den po přijetí byla reklamace vyřešena a zboží odesláno zpět. Opravdu nemůžeme předvídat takovou závadu. Myslíme si, že z naší strany jsme vyřešili reklamaci správně.

• Dne 16.3.2010 jsem reklamoval e-mailem zboží a dosud mě nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

zákazníkovi byla od nás ten samý den zaslána odpověď na e-mail, ale ta mu zřejmě nedošla (označena jako spam a pod.) Vše se již vyřešilo telefonicky.

• komunikace, pouze automatické e-maily

moje objednávka byla zrušena a tak reaguji jak je to velice spolehlivý obchod, zajímavé je, že jiný obchod to dodá bez problémů. Kdyby se alespoň omluvili, ale oni jen zašlou strohý e-mail, že zrušili objednávku. U tohoto obchodu už asi nikdy neobjednám

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Zákazníkovi byl odeslán e-mail s vysvětlením, že uvedené zboží, které nebylo v době objednávky skladem je u našeho dodavatele dlouhodobě nedostupné.Jiný obchod mohl mít ještě staré zásoby. Z tohoto důvodu byla objednávka zrušena. Zákazníkovi zřejmě od nás nedorazil e-mail s vysvětlením. U zboží které není skladem se můžete dotázat na dostupnost jak e-mailem, tak i telefonicky v pracovní době.

• příznivá cena
    • - komunikace se zákazníkem nulová
    • - na objednávce zboží s dodávkou do 2 dnů byla ještě 10. den jediná formální odpověď objednávka se zpracovává

jednoznačně nedoporučuji

po zrušení a objednávce u konkurence jsem měl zboží objednáno a dokonce dodáno za 2 dny

nežádal jsem žádné nedostatkové zboží, které min. 3 konkurenční int.obchody nabízely ihned k dodání a dokonce za stejnou cenu

když to neumíte,tak to nedělejte

• Nikde neni vyslovne uvedeno, ze pokud vracite zbozi ne vasi vnou poskoztene nebo vadne, NESMITE ho poslat zpet s dobirkou na postovne. Musite postovne zäplatit, obchod ho prijme a az teprve pak resit jakym zpusobem vam postovne za vracene zbozi zaplati. ONI TOTIZ PRY NESMI PREBIRAT zasilky s dobirkou. V jinem eshopu s tim ale nemeli problem...

• rozumná cena
    • nedostatečně zabalené zboží a pak dojde k poškození

nedoporučuji

• Rychlost a dostupnost zboží
    • Před 5 dny jsem volal o reklamaci a stále se mi nikdo neozval

Vzhledem k výše zmíněnému jsou mé zkušenosti půl na půl

• no ze jsem si to objednal pred 10 dny a nedorazilo to x).....to je jasny...

Reakce obchodu PPelectronic.cz

toto hodnocení je nesmyslné. Zboží bylo objednáno 25.11. a 30.11. bylo dodáno na dobírku českou poštou. Zákazník zboží převzal a uhradil.

• udělal by lépe,kdyby stáhli roletu a zmizeli
    • nemá zboží,které nabízí

:-(((((

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Tento zákazník si objednal 1ks zboží, které při objednání nebylo skladem u nás ani u dodavatele. Dodavatel jej obvykle naskladňuje od 2 do 6 dnů, ale v tomto případě nám bohužel oznámil, že tento typ již nebude. Zákazník byl včas informován.

• ceny
    • hledání řešení v případě komplikací

nedůvěřuji

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Zákazník se dotazoval na větší množství 1 typu zboží a požadoval množstevní cenu. Ta mu byla nabídnuta s tím, že zjistíme dostupnost požadovaného množství u dovozce do ČR. On si mezitím vytvořil objednávku. Dodavatel nám však sdělil, že se jedná o doprodej a požadované množství již nemá. Zákazníkovi byly nabídnuty jiné alternativy, bohužel již ne za tuto doprodejovou cenu, na kterou jsme se nedostali. Komunikace proběhla v pořádku, proto nechápeme toto hodnocení.

• Příznivá cena, rychlé dodání zboží, pohodlí nákupu z domova
    • Prozatím nevím...

• Komunikace se zákazníkem, pokud bych se zam po 3 dnesch neozval tak bych asi nic nedostal, Výsledná cena byla jiná než v katalogu na internetu.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Toto hodnocení vůbec nechápeme.
    Zákazník si objednal zboží, které bylo skladem u jednoho z významných dodavatelů v ČR. Ten bohužel ze dne na den ukončil činnost,zrušil objednávky v den dodání a to způsobilo zpoždění odeslání. Jednalo se o vyjímečnou situaci, kterou nikdo nepředpokládal.
    Zákazník byl informován ihned, nejdříve formou e-mailu, který obdržel. Byla mu nabídnuta náhrada, zajištěna od jiného dodavatele s dodáním do 2.dne, s minimálním cennovým navýšením a on souhlasil s tím, že je cena stále zajímavá.

• žádne

ponúkajú tovar za ceny, ktoré nedodržia