• nabídka kvalitního zboží
    • dobrá komunikace a perfektní a rychlé řešení
    • dobré ceny (ani nízké ani vysoké)
    • nznám

Informační komunikace s prodejcem dobrá.
    Zboží dodáno po telef. urgenci.

• bleskově vyřízená objednávka

ze své zatím jediné zkušenosti můžu doporučit

• krátká dodací lhůta, dobrá komunikace
    • žádné jsem nezaznamenal

vzhledem k tomu, že zboží dorazilo v rekordně krátkém čase, jeden den objednáno, druhý den doma (přes celou republiku) perfektně zabaleno a samozřejmě nepoškozeno a plně funkční tak mohu s klidným svědomím tento obchod doporučit i dalším zájemcům

zboží bylo fakturováno dle objednávky ale bylo dodáno špatně. Objednal jsem si převodník ze 110 V na 220V na cestu do USA, ale těsně před odjezdem mě přišel převodník z 220V na 110V, který mě je k ničemu.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

kontrolovali jsme Vaši objednávku. Objednávku máte vytvořenou na měnič HQ z 230V/110V 100W ( P.SUP.34-HQ ). Na toto zboží Vám přišlo i potvrzení do Vašeho e-mailu ze kterého je patrné, že jde o měnič z 230V cz na americkou a ne opačně ( objednal jste si špatný typ ). Je to vidět i na obrázku. http://www.ppelectronic.cz/zbozi/menice-napeti/hq-230v-110v-100w. Co jste si objednal jste přesně obdržel. U zboží jsou správně a jasně popisky i fotografie, proto nechápeme, proč zde zveřejňujete tuto nesmyslnou informaci, že jsme Vám poslali špatné zboží.

Byl jsem překvapený ryclostí dodání zboží, zboží bylo odeslané hned v den připsání peněz na účet obchodu.

• Rychlost a spolehlivost
    • Nakoupil sem z domu
    • O žádných nevím

Nákup z pohodlí domova

Můžu doporučit všem
    S obchodem sem spokojen

• Velmi rychlý doba dodání.

jsem velmi spokojen nakupuje se zde jako v normálním obchodě.tzn.velmi rychle

• doobjednaval jsem zbozi po mob a i komunikace po mob byla vstrictna
    • o zadnych nevim

perfektni

• Na žádné jsem nenarazil .

• jak jsme zboží objednali, tak nám ihned potvrdili emailem že zakázku je přijatá.

Doporučujeme obchod i dalším zákazníkům.

Zakázka byla vyřízena podle našich představ.
    Rychlé jednání.
    Jak nám sdělili emailem č.zakázky,nemělo další pokračování chybu,zakázka byla doručena, v pořadku jsme ji přebrali

poslali mi zboží opotřebované v neoriginálním balení,i nové by bylo nekvalitní, ale tohle se takřka nedalo použít poslala jsem ho zpět, napsala jsem e-mailem, že zboží vracím, už je to asi týden, nikdo nereaguje, čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, posíláme pouze nové zboží. Pokud se jedná o objednávku řezačky za 610 Kč, je balena v blisteru, který je někdy rozpadlý, ale to neznamená, že je zboží opotřebované. Záleží jaký materiál je řezán. Jedná se o téměř nejlevnější řezačku 3v1 , která je určeno pro řezání běžného listu papíru a nelze ji srovnávat s řezačkou za 3000,- nebo s pákovou. Až dnes dorazil Váš e-mail s textem: dobrý den, řezačku jsem poslala zpět. je tupá a neřeže čistě. Žádné dřívější e-maily ani řezačku od Vás nemáme, proto jsme neměli na co reagovat. Více asi není potřeba komentovat.

• široký sortiment, dobrá informovanost o expedici.
    • nepostřehl jsem

Přijatelná cena výrobku a momentálně byl na skladě.

• přehled zboží
    • překlad návodu

spokojen

Normální solidní obchod, kde se nebojíte nakoupit a dostanete co si objednáte. Funguje to tak jak by to funguvat mělo a to je dobře.

• Nenašel jsem
    • Velmi špatná komunikace, neodpovídá na maily, dotazy a žádné reakce. Objednávku jsem po týdnu zrušil sám. Žádné info o stavu objednávku.

Jsou mnohem kvalitnější a stabilní obchody, kde se dá nakoupit

Reakce obchodu PPelectronic.cz

zkontrolujte si laskavě svůj e-mail a jeho funkčnost. Psali jsme Vám a i odpovídali na Váš e-mail. Zřejmě Vám odpověď nedorazila. Na uvedený tel. jsme se nedovolali, objednávku jsme tedy zrušili my. V případě nejasností nás kontaktujte nejlépe telefonicky. Naše e-maily i telefony fungují. Děkujeme, PPelectronic

• nízké ceny oproti konkurenci

zdá se mi tento obchod důvěryhodný

• Pohodlnost
    • Platba předem

Byl to náhodný výběr, ale doporučím ho odtatním

OK

• každopádně mě zaujal zajímavými cenami
    • zatím jsem na žádné nepřišel

neváhejte a nakupujte