• rychlost dodani
    • cena produktu

dobry

• 1. cena
    • 2. spoutu nekomerčních výrobků jiných značek.
    • 3. zboží bylo doručeno v krátké době perfektně zabaleno.
    • 4. k objednávce jsem dostal i několik testerů.
    • pro mě trochu nepřehledné, jinak nic.

Vzhledem k recenzím, které jsem četl jsem váhal s nákupem.
    Nicméně jsem udělal objednávku, které byla naprosto v pořádku. Obchod DOPORUČUJI!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• NEREAGUJÍ NA DOTAZY, VŮBEC !
    • NEVHODNÉ A LŽIVÉ CHOVÁNÍ VŮČI ZÁKAZNÍKOVI !
    • STRAŠNÉ REAKCE OBCHODU V RECENZÍCH I DISKUZÍCH !
    • JSEM ASI PRVNÍ ZÁKAZNÍK, KTERÉMU NAPSALI E-MAIL (7. 1. 2016, 23:17:54). PROSÍM, PŘEČTĚTE SI TO:
    • Pocuvaj ty psychopat, prestan konecne utocit na nas e-shop a staraj sa o svoje psicky, lebo mi dochadza trpezlivost a zacne sa to riesit inac. Nic si nekupila, nikto z nas ti nic neurobil ani nepovedal, tak nam daj svaty pokoj a staraj sa o svoju robotu, alebo sa daj liecit!
    • AČKOLIV JSEM NA JEJICH E-MAIL NEREAGOVALA, PŘIŠEL MI DALŠÍ E-MAIL OBCHODU (7. 1. 2016, 23:54:36):
    • Este co chces zverejnit, ty zbabelec? Recenziu si uz dopisovala a upravovala 5x. A vkuse len utocis a poskodzujes bez priciny, my ti len odpovedame a upenlivo ta prosime, aby si nam dala pokoj, pretoze uz nevieme ako ti vysvetlit, ze to co robis nie je spravne. Tebe uz ani ten odbornik nepomoze, lebo uz ponimam podozrenie, ze si pod vplivom nejakych psychotik a poprosim ta zverejni aj toto.(7.1.2015, 23:54)

Toto Vám vzkazuje kolega:
    Prosím, než si něco u nich objednáte, pokuste se s nimi spojit.
    Telefon nemají, na e-mail nereagují a jak jsem se dočetl, adresa je virtuální!
    Mají ještě jiné stránky a také samé špatné recenze.

29.12.2015 jsem napsala na kontaktní e-mail [email protected]:
    ...prosím Vás, jaká je expirace produktu Swanson Cat's claw 500mg 250 kaps a kolik jich máte skladem?...
    NIKDO MI NEODPOVĚDĚL!
    04.01.2016 jsem dotaz opakovala.
    OPĚT MI NIKDO NEODPOVĚDĚL!
    Telefon neuvádějí a na uvedený e-mail nereagují!

Jestli nečerpají dovolenou jsem hledala několikrát na všech jejich záložkách stránek www.powergym.cz (v prosinci 2015 i v lednu 2016).
    Nikde není poznamenáno, ani v drobném textu obchodních podmínek, že by měli například dovolenou!!!

Na Váš text:
    "Dakujeme za uceleove poskodzovanie a prajeme Vam do Noveho roka vsetko dobre."
    reaguji takto:
    NIKDO VÁS NEPOŠKOZUJE! JÁ MĚLA ZÁJEM SI U VÁS OBJEDNAT ZBOŽÍ! NEUMÍM SI PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH S VÁMI MĚLA VYŘIZOVAT NAPŘÍKLAD REKLAMACI NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ!
    CO SI TO DOVOLUJETE, TAKTO SE MNOU MLUVIT!!!???
    JAK SE CHOVAT K ZÁKAZNÍKOVI, OPRAVDU NEVÍTE!!!

Reakce obchodu powergym:
    Slusne sme Vam odpovedali a Vy znova vypisujete a bezdovodne nas urazate. A prosime Vas, chodte si svoje komplexy riesit k odbornikovy.
    Má reakce:
    REAGUJI, ABY SE O CHODU TOHOTO OBCHODU DOZVĚDĚLI I OSTATNÍ. PROTO RECENZE JSOU. NAVÍC NEJSEM JEDINÁ, KOMU JSTE NEREAGOVALI NA E-MAILY! AŽ TEĎ JSEM SI PŘEČETLA DISKUZI. TAKÉ JSEM SI VŠIMLA, ŽE VĚTŠINA POZITIVNÍCH RECENZÍ JE PSÁNA RÁDO BY ČECHEM, ALE JE V TOM VIDĚT SLOVENŠTINA. VELKÁ TO "NÁHODA"!
    SLUŠNĚ JSTE MI NEODPOVĚDĚLI! LHALI JSTE A URÁŽELI JSTE MĚ!
    DĚKUJU ZA VAŠÍ DALŠÍ REAKCI, ŽE SE SE ZÁKAZNÍKEM BAVÍTE, ABY ŠEL K ODBORNÍKOVI. TO SI O VAŠEM OBCHODĚ UŽ UDĚLÁ OBRÁZEK ÚPLNĚ KAŽDÝ.

Reakce obchodu powergym

Na stranke je uvedeny oznam, ze zaciname pracovat od 07.01.2016
    Dakujeme za ucelove poskodzovanie a prajeme Vam do Noveho roka vsetko dobre.

Reakcia2:
    Slusne sme Vam odpovedali a Vy znova vypisujete a bezdovodne nas urazate.
    VY SA VIETE SPRAVAT A DOVOLOVAT SI UKAZKOVO!!!
    SKODA,ZE SA NEDA PISAT ESTE VACSIM PISMOM A POUZIVAT ESTE VACSIE ODSTAVCE, VSAK?
    A prosime Vas, chodte si svoje komplexy riesit k odbornikovy.

Reakcia3:
    RECENZIE SU NA TO, ABY ZAKAZNIK, KTORY REALNE NAKUPIL OHODNOTIL NAKUP A NIE NA TO, ABY SA TU NEJAKA CHORA OSOBA VYVRSOVALA NA PREDAJCOVI.
    A dalej nevidime dovod, aby sme sa nechali urazat a ponizovat, len pretoze si niekto nevie precitat oznam.
    My sme vam slusne odpovedali na vase nezmyselne poskodzovanie a popriali sme vam vsetko dobre do noveho roka a vy ste nam odpisala, ze co si dovolujeme!
    Mila pani, zamyslite sa nad sebou!

Posiluji jiz dlouho a s takovim sortimentem sem se jeste nepotkal

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• První nákup
    • spokojenost
    • dodáni je rychlé, ceny super
    • vzorka zdarma

Fajn e-shop

• Najlepší cena
    • Najlepší doprava

Suverénní jednička

• ceny
    • dodáni
    • komunikace

Standardní, všechno OK. Doporučuju.

• Nízká cena
    • Dodávka pouze kurýrem za 130, adresa je sice v Praze, ale vyzvednutí nenabízejí.

Prakticky nulový výběr v možnostech doručení, objednávku jsem zrušil.

• 100%

Velice spokojen

• kontakt: pouze e-mail, žádný telefon
    • virtuální sídlo firmy v domě s dalšími stovkami firem
    • podezřele nízké ceny

Ne, ne, ne. Tady nakupovat nebudu stejně jako všichni zodpovědní lidé, kteří si nejdříve před nákupem obchod prověří.

Těm ostatním přeji hodně štěstí při reklamaci, až budou písemně posílat něco do schránky v činžáku společné pro stovky firem.

Reakce obchodu powergym

Konkurence si nás už všimla a tady je výsledek.
    Žádný nákup, nic neříkající jakože recenze, jen čisté hlouposti.
    Heuréka je poslední vyhledávač ve kterém se dá napsat recenze i bez toho, abyste něco nakoupili. Zneužívají to přesně takový ubožáci jako tento pisálek.

• Cena produktu

Fajn

Spokojen

• Obrovsky vyber, velmi nizke ceny, rychlost zpracovani a doruceni obednavky.

Tento obchod nema konkurenci, urcite nakoupim znovu!

• Obrovský sortiment výrobku, které jinde nenájdeš

Spokojen na 100%