• Zboží,které potřebuji mi dojde až do domu ve velmi výhodných cenách.Jsem vždy se službami velice spokojená.

Výběr zboží velice dobrý cenově výhodné a hlavně ušetřený čas.Doporučuji vše mi dojde až do domu.

• Okamžitá komunikace ze strany obchodu.
    • Prodávající měl zboží skladem.
    • Po dohodě osobně obchod zboží(akvarijní set) sám dovezl, tudíž zboží nebylo nikterak poškozené přepravou.

Všem ten to obchod mohu jen doporučit. Za mě vše v naprostém pořádku a velká spokojenost.

• velký sortiment
    • chybí platba předem , musí se platit doběrečné

• cena a kvalita
    • nevim

Doporucuji vsem rychle jednani super zbozi super ceny a muj pes taky doporucuje vsem kamosu.

• Levné ceny

Velmi dobrý

• dobré ceny a sortiment
    • nevím

jsem spokojena

• Rychlá dodávka zboží.
    • Zásilka nedorazila celá, jedno zboží, které bylo objednáno i nafakturované nedorazilo, ovšem po mé tel.komunikaci s obchodem mi bylo toto zboží obratem zasláno.

Nakoupila jsem z důvodu nejvýhodnější ceny produktu na internetu. Potěšila mně rychlá odpověď na objednávku a rychlé vyřízení s osobním přístupem a vyhovění zákazníkovi co se týká dovozu. Děkuji :-)

Jsem spokojena.

• ´pohodlný nákup
    • přehled
    • spolehlivost

vše super

• ŠIROKÝ SORTIMENT OCHOTA PRODÁVAJÍCÍCH
    • zÁDNÉ

KDO MÁ RÁD ZVÍŘÁTKA,MÁ RÁD I TENTO OBCHOD. VŠE JE POD JEDNOU STŘECHOU.SKRÁTKA SUPER.

u balíku byl poškozený obal

• Hlavní předností je cena
    • Jednotnou cenu za dopravu, takže pokud bych měl zájem o relativně levnou položku, tak si ji nekoupím. Ale tak je to asi koncipováno.

Bezproblémový obchod, vynikající, kdyby byl v dosahu pro osobní převzetí. Není vhodné po cenu dopravy pro malé položky.

• +komunikace
    • neznám

• Velice rychlý obchod
    • V objednávce bylo objednáno více kusů v balení, dorazil pouze 1 kus od každého.

Velice rychlý obchod i před svátky, kdy toho bývá hodně a objednané kompletní balení po více kusech jistě ještě dořešíme.

• Byla jsem velmi spokojená s komunikací obchodu. Ihned jsem byla vyrozuměna o nedostupnosti zboží. Objednávka byla bez potíží stornována.
    • Jediné co mi vadilo bylo to, že u položky bylo uvedeno, že je k dispozici skladem, přestože nebyla.

Neutrální.

• Slušna cenova nabídka
    • Mala nabídka některych produktu

Slušná nabidka,ale dá se lecos zlepšit. Rozšířit nabidku produktu na internetu.

• zboží je levnější

doporučím

• přehlednost, ochota, rychlost
    • nevím o žádných

vřele doporučuji

• Výhodou pro mne byla jednoznačně nejnižší cena.