• Rychlost,serioznost.

• dobrá cena
    • nevím

Ok

vše OK

• Komunikace je hrozná a ochota ještě horší.

Nedoporučuji pokud chtějí kvalitu za správné peníze a hlavně pokud chtějí případně zboží vyměnit nebo vrátit peníze.

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

Za poslední dva měsíce byla vrácena pouze jedna schránka a proto předpokládáme, že se jedná o ní. Schránka byla zaslána na špatnou adresu, zákazník nás nijak neupozornil, že schránku vrací. Zjistili jsme to až když urgoval vrácení peněz. Schránku jsme předisponovali na správnou adresu a peníze byly odeslána ihned po přeposlání a administrativním zpracování, cca 8 dní. Problém obecně bývá, že zákazníci se dožadují (i když s tím naštěstí máme velmi málo zkušeností) vrácení peněz aniž by postupovali dle obchodních podmínek a také dle občanského zákoníku.

• doručování

nedoporučuji, dlouhá doručovací doba

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

Nemůžeme posoudit konkrétní případ ale některé schránky jsou pouze na objednávku a to i u výrobců. Schránka se vyrábí až na žádost zákazníka a potom se dodací lhůta může protáhnout až na šest týdnů.

• Rychlost a ceny
    • Nemá to chybu.

Doporučuji.

• Dlbre ceny, rychlost

Široký výběr za slušnou cenu.

• Nákup v klidu z domova.
    • Komunikace se zákazníkem, musela jsem zboží urgovat, telefonicky se ptát.

• dobrá cena
    • možnost úpravy zboží

• Slabý popis rozměrů.Chybí rozměr předního štítu-čelo.

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

Nepodařilo se nám najít schránku u které by nebyl uveden rozměr čela. Může se to stát ale pro nápravu by bylo lepší kdyby nás zákazník upozornil na konkrétní chybu, kterou ihned odstraníme. Anonymní a nekonkrétní kritika nám chybu odstranit nepomůže.

• čas
    • zatím nemohu hodnotit

• zboží poškozené nebylo, ale zaslané zboží se neshodovalo s vyobrazeným kusem na Vašich stránkách ( rozdíl byl ve velikosti tlačítka u objednaného zvonku)

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

U každého zvonkového tlačítka jsou uvedeny rozměry, podle obrázku nelze velikost posuzovat.

• má dost jedinečný sortiment na trhu

mám zboží již podruhé objednané obchodem z důvodu špatného doručovacího stavu při prvním objednání, jinak celkem spokojenost

• opravdu výhodná cena zboží
    • Doprava- dopravce mi zavolal když už stál před domem a jelikož pracuji 25 km od domova musela jsem obvolávat sousedy, aby za mě nákup převzali. Žádná informace o přibližné době dodání nebyla uvedena

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

Za to se omlouváme ale není v našich silách ohlídat každého řidiče přepravní služby aby plnil své povinnosti. Každou připomínku ale okamžitě předáváme přepravní službě pokud nám ji zákazník zašle s číslem objednávky a můžeme přepravní službě sdělit i jaké přepravy se to týká a oni mohou přestupek řešit s konkrétním zaměstnancem.

Fakturu pro zaplacení jsem musela urgovat.
    Ač by la placena 18.7. tak dosud nemám žádnou zprávu o dodání zboží.

Reakce obchodu Poštovní schránky Key Mart

Je nám líto ale každého se snažíme ihned informovat kdy bude zboží dodáno, bohužel se někdy stává, že se nemůžeme na telefon uvedený v objednávce dovolat. Měsíčně expedujeme cca 900 poštovních schránek a někdy se chyba stane, snažíme se každý konkrétní případ řešit tak aby se již chyba neopakovala.

• Nabídka potřebného zboží
    • Nemohu posoudit

Doporučuji ostatním zákazníkům.
    Obchod plně vyhoví poptávce.

• Výhodná cena
    • Větší množství zboží na skladě

S přístupem obchodu ke kupujícímu

jsem byla spokojena

• Dobry

• přehled
    • flexibilita
    • solidnost jednání
    • nemám připomínky

Bezrpoblémový způsob nákupu a solidní jednání obchodu, kterému se dávěřit.