• překrásné luxusní šaty za výhodnou cenu
    • zboží přesně odpovídá fotografii a popisu v e-shopu
    • velikost odpovídá
    • bleskové dodání
    • převelice štědrý dárek k objednávce

naprostá spokojenost, vřele doporučuji

• kvalitní bílé hotelové povlečení
    • bez záruky kvality, pokaždé dostanete úplně něco jiného, náhodná kvalita neodpovídající popisu zboží na webu obchodu

V první objednávce velmi kvalitní prostěradla, v další objednávce stejných prostěradel jsem dostal laciná průsvitná prostěradla, po reklamaci (a zaplacení poštovného k zaslání zpět) mi zaslali prostěradla z Lidlu, tam si je mohu koupit o 60 Kč/kus levněji, výsměch.

Obchod nekomunikuje.

• Velký výběr luxusního zboží
    • Relativně přijatelná cena

Celková spokojenost.

Značně předražené! Je to nakoupeno v Polsku, kde jsem si to koupila o 350 Kč levněji .

• Umi napsat email, dokonce barevne
    • Nedorucuji v komunikovany cas a nasledne vyzaduji neadekvatni poplatky za nevyzvednuti

Eshop nesplnil komunikovane datum doruceni. Nasledne pozaduje neadekvatni nahrady skod za nedoruceny balik a vyhrozuji inkasni spolecnosti.

Pokud neumim dorucovat ve slibeny termin, tak se mam omluvit, a ne vyhrozovat zakaznikovi.

Vše v pořádku.

• Kvalitní zboží za dobrou cenu.

Koupíte kvalitní zboží za dobrou cenu, dobrá komunikace s obchodem. Spolehlivost.

• Kvalitní zboží, dobrá cena

Spojehlivý obchod. Dobrý kontakt, kvalitní zboží za dobrou cenu

• Rychlá komunikace

Dodali roušky, které vypadaly jinak než na obrázku. Tedy nelíbí se mi a zneužili situaci a prodávali je při vysoké poptávce předraženě, i když se na ně čekalo 14 dnů.

Reakce obchodu Pontus textil

Cena 59,-Kč bez DPH není předražená vzhledem k práci šiček přesčas, o sobotách a nedělích ... paní měla zřejmě na mysli roušky s gumičkou za uši, ale ty se nedají vyvařovat (gumička se rozpadne), s bavlněnými tkalouny se dá opakovaně až 450x vyvařovat. čekací doba byla před měsícem dlouhá, to ano, ale poptávka obrovská a kapacita omezená, informovali jsme všechny, kdy můžou očekávat dodání...

Rychlé doručení

Výborná spolupráce :-)

• vše naprosto v pořádku, doporučuji

jsem spokojena, doporučuji

• DOPORUČUJE OBCHOD

Kabát mi neseděl,vracela jsem ho zpět,do 14 dnů mi peníze vrátili na účet ,s panem majitelem super komunikace

řišlo velmi rychle a všechno avízovali :)

vše super, doporučuji

• tento obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem

V Prosinci r. 2018 jsem si objednala kabát, který jsem vrátila a chtěla vyměnit za větší nebo vrátit peníze. Je o 4 měsíce později, do dnešního dne jsem nedostala ani zboží, ani peníze, mob. nikdo nezvedá, napsala jsem 2 maily, žádná odpověď. Nikdy bych si více nic neobjednala. Nemám peníze ani zboží.

Reakce obchodu Pontus textil

Dobrý den, pravděpodobně píšete na nesprávný email = robota, náš je [email protected] , podle anonymu nic nepoznáme a nemůžeme takto vyřešit .... stačí se podívat do našich kontaktů.

• Objednané zboží je kvalitní. Přišlo včas, dle objednávky.

S obchodem jsem byla spokojena. Velice mi potěšilo, že jsem si zboží mohla vyzvednou ve svém městě na výdejním místě bez poplatků.

• Pěkné, moderní zboží, velký výběr, přijatelné ceny

Zboží dorazilo za týden, bohužel zaslána jiná velikost než byla objednána. Žádná omluva ani vysvětlení ze strany obchodu. Vrácení peněz jsem se dočkala až po urgenci a po 17 dnech.

Reakce obchodu Pontus textil

Paní Václavíková objednala šaty v.44 a stále máme v nabídce všechny velikosti, tj. menší i větší ... stačilo napsat emailem a s omluvou bychom zaslali správnou velikost + kompenzaci poštovného, ale pokud o výměnu nestojí ?? Dobropis jsme vyřídili ve lhůtě 14dnů od převzetí zpět. Paní počítá od termínu kdy balíček odeslala...