Koncem listopadu jsem objednala osušku a dodnes mi nepřišla žádná informace o stavu objednávky a neobdržela jsem ani osušku.

Stále čekám na zboží, které mělo být dodáno 3.12.

• 26.11. potvrzena objednávka - do dneška nedorazilo zboží.

Na zboží čekám již delší dobu. na mé dotazy nereagují.

Neobjednavejte nic nepřijde na mail nikdo neodpovědel a telefon byl přerušeny

Žádná odezva od tohoto obchodu,jen potvrzená objednávka a zboží nedorazilo.Po telefonickém dotazu mi bylo řečeno,že tento e-shop nefunguje.Číslo používá jiný e-shop.

• Ochota

• dobrá komunikace
    • včasnost dodání
    • zajistit více míst na vyzvednutí - např. Mělník :-)

doporučuji využít služeb obchodu

• Zajímavé ceny, přehlednost,rychlost dodání zboží
    • neznám

Rozhodně doporučuji.

• Pěkné zboží - dobrá cena
    • O žádných nevím

Zboží se mě líbilo. Ceny přijatelné. Dodací lhůta přímo expresní. Vše OK.

• doručení přímo na adresu

byla jsem spokojená

• rychlost zaslání zboží
    • Dne 5.12 jsem na www.prozdravé spaní .cz objednal dva polštáře z líné paměťové pěny Ultra soft - Materasso a obdržel jsem informaci na mail že mám sledovat průběh vyřízení objednávky.Objednávka byla zrušena s tím že si mohu objedenat jiné zboží.Nechtěl jsem jiné zboží od této firmy která bere objednávky na zboží o kterém neví zda ho je schopna dodat a zda ho výrobce vyrábí.Objednal jsem 14.12.jiné polštáře u firmy "pohodové bydlení" a telefonicky jsem se pracovnice firmy poptal zda je reálné že zboží do vánoc přijde.sdělila mi že si myslí že ano.Poslali jste mi rekapitulaci objednávky.Když jsem 22.12.zavolal na číslo se kterým jsem už jednou hovořil jsem se dozvěděl že mi přece byla zásilka zrušena.Poslal jsem naší korespondenci a zkušenost s tím že jsou dvě zdánlivě různé firmy na které je spolehnutí panu Klímovi a na sdružení ochrany zákazníka.Škoda sice nevznikla , jen jsem pochopil jak se také "obchoduje" a jak se zákazníci oblbují. Opravdu ale opravdu , už nikdy, bych u těchto firem nic nekoupil ani bych je nikomu nedoporučil.Pavel Marek

Obraťte se prosím na profesionály a dopředu si zkontrolujte koho oslovujete.Nemá li kamenný obchod pryč od něj.Výše popsané firmy bych vřele nedoporučil ani nekamarádovi.

• kvalitní zboží
    • komunikace se zákazníky,ta je téměř nulová.Překvapilo mě, že zboží vůbec přišlo

Zboží nabízí kvalitní,ale rozhodně by měli zapracovat na komunikaci se zákazníky.
    Nepřišlo ani potvrzení objednávky,když jsem tam volala, tak mi nikdo nebyl schopen říci,jestli je objednávka potvrzená nebo ne ani na e-mail nereagovali, ale k mému velkému překvapení najednou zboží přišlo. První vlašťovka byla až od pošty, která mi dala avizo o balíku.

• Po objednání žádná komunikace. Ani potvrzení o přijetí objednávky. Prostě mrtvo. Po 14 dnech přišla výzva k vyzvednutí zásilky. To už jsem o to nestála, proto, že jsem si už koupila na spolehlivém místě.

• Zbozi je presne dle mich predstav. Profesionalni a seriozni pristup.

Podsedak do invalidniho voziku byl v pozadovane kvalite a za dobrou cenu.Ocenila jsem i profesionalni a hlavne lidsky pristup zamestnancu pri objednavce zbozi,kterou jsem spatne vyplnila a oni mi ochotne pomohli vse dat do poradku.

• Kvalitní české zboží za přijatelnou cenu

Nakoupila jsem zatím jenom jednou, vše proběhlo bez problémů. S vybraným zbožím jsem spokojená.

• Neměli jsme možnost žádné poznat
    • Nulová komunikace se zákazníkem

Vzhledem k tomu, že ani po cca 10 dnech a jednom telefonátu z naší strany není z obchodu žádná reakce, nelze tento obchod hodnotit jinak než negativně.

• přehlednost ,dobré ceny

kvalita , výhodná cena , rychlé dodání