• levné, rychlé, včas
    • nevím o žádné

co jsem poptávala přišlo včas za rozumnou cenu

spokojena

Vše O.K. Zboží odpovídalo popisu, rychlé dodání, dobrá komunikace.Doporučuji.

• hračka, která v našem regionu není
    • dlouhá dodací lhůta, čekala jsem, že zboží dorazí nejdéle do 5 pracovních dnů

Příjemná a vstřícná komunikace, bohužel jen přes e-mail. Chyběl mi telefonický kontakt. Byla ochota z jejich strany vyhovět, přestože dodavatel požadované zboží neměl skladem. Obchod doporučuji. Mají zboží, které běžná řetězcová hračkářství nenabízejí.

• Velmi dobrá komunikace

Vše v pořádku, zboží odpovídalo popisu, rychlé dodání, dobrá komunikace.Vstřícnost.

• Pohodlný nákup přes internet z domu
    • neznám

Vybírala jsem zboží podle ceny, jsem překvapená s rychlostí dodávky a výbornou komunikací....

• VELICE OCHOTNÍ
    • ZBOŽÍ MI DORAZILO BRZO

• přehlednost,výběr zboží,rychlost dodání

kvalitní ve všech směrech

• Příjemné ceny
    • Nevím žádné

Rozhodně ostatním doporučuji!

• Ceny - hledala jsempodle ceny zboží, které jsem měla vyhlídnuté, úžasné zaměstnance - pan kolega mi sám zavolal s návrhem, jak změnit zadání, abych vše měla včas a v pořádku chválím a u bod komunikace obchodu bych dala víc než 100% - fakt to něšlo:-))
    • Nenašla jsem

Vřele doporučuji. Příznivé ceny, výborná komunikace a profesionální přístup. P.S. ... a ještě jsme dostali dárečky :-))

• Přehlednost, dobrá a rychlá komunikace.
    • ??????

Obchod doporučuji ostatním.

• Přehlednost webových stránek.

• Rychlá komunikace, rychlé doručení.
    • -----

Obchod ostatním nakupujícím doporučuji, velice rychle byla stavebnice doručena a vše v pořádku, dle objednávky. Velice děkuji i za přiložené vzorky dalších hraček.

• spostu hraček a to i těch které nejsou jentak k sehnání
    • slabinu jsem zatím neobjevil

velká spokojenost a vřele doporučuji všem

• Nízká cena.
    • Zboží skladem.

Dobrý obchod. U zboží bylo uvedno, že je skladem a skutečně bylo odesláno hned druhý pracovní den. Bohužel Česká pošta se předvedla. Přesto, že bylo zboží posláno jako profibalík, první den nestihli balík rozvést a druhý den neměl řidič 80 Kč na vrácení. Ale za to obchod nemůže.

• - požadovaný produkt byl ve vašem obchodě nejlevnější
    • - váš obchod má dobré reference
    • zatím jsem žádné neobjevila

Tento internetový obchod splňuje všechny podmínky pohodlného nákupu po internetu. Má přehledné funkční stránky, čas od zadání objednávky do obdržení zboží je optimální. Navíc ceny v tomto obchodě jsou dobré. Proto tento obchod doporučuji.

• velký výběr, dobré ceny
    • zatím žádné

Velký výběr věcí, snadno a rychle dostupných a za dobrou cenu. Je to spolehlivé a bez práce.

• Dobré ceny a nepřehnané poštovné.

Vadilo mi, ze zbozi dorazilo az za 5dni, prestozen potvrzeno bylo standard. 3dni, musela jsem se dotazat, zde je vse v poradku. Ale jinak jsem byla spokojena, nakonec dorazilo zbozi na posledni chvili,ale vcas:)

• V pohodě seženu co chci a nemusím lítat po krámech ve městě
    • Náhodou jsem si vás vybral z nabídky na internetu

Protože máte největší výběr zboží který mne zajímal,ceny jsou přijatelné
    Doporučil bych ho ostatním

Vyhovující