• O.K.

určitě využít

• Komunikace.
    • Ochota.
    • Vstřícnost.
    • Zápory jsem zatím nenašel. Zboží sice ještě nedorazilo, ale důvodem je atypický požadavek. Stejný druh zboží jako požaduji neměli ani v jiných obchodech skladem.

Obchod si cením zvláště pro zájem o zákazníka.
    Když nastala komplikace s dodáním zboží ihned volali. Byli ochotni a schopni poradit.

• rychlost dodávky

Nečekaně rychlý servis

• perfektní znalost produktů
    • perfektní komunikace
    • odborné rady
    • kvalitní služby a kvalitní zboží

Velice milý přístup k zákazníkům. Dokonalá znalost produktů, zákazník se může spolehnout, že objednává správné zboží. Sami od sebe zákazníka upozorní pokud objednává nevhodné zboží. Kvalitní služby a kvalitní zboží.

• zdála se mi drahá doprava na to že to byl jen kilový balíček a doprava byla dražší než samotné zboží.

• možnost individuálního výběru
    • nezjistil jsem

Doporučuji, vážím, si přehlednosti sortimentu, rychlosti vyřízení, balení a dodání

perfektní

• Výtečná komunikace.
    • Bleskové dodání.

Doporučuji.

• slušné ceny
    • přímé jednání
    • nemají některé položky ze sortimentu Festool

Nakup v tomto obchode som zvolil kvoli tomu ze mali rychlu dodaciu lehotu a sablona ktoru som si objednal mala byt s puzdrom tak ako uvadza predajca. Sablona mi prisla s omeskanim a namiesto puzdra som dostal koliky ktore su mi na nic. Ak by som vedel ze dostanem koliky a nie puzdro nepriplacal by som si za dopravu z cz a urcite by som nevolil tento eshop.

Reakce obchodu Pochman.eu

Zákazník si pravděpodobně nepřečetl, co je obsahem dodávky.
    http://www.pochman.eu/shop/sablony-frezovaci-vrtaci/frezovaci-vrtaci-kolikovaci-sablona/vrtaci-sablona-pripravek-fkp656-1.html#.VbyxJHkw-fA . Zde je jasně uvedeno, co dostane. Navíc k tomu dostal zdarma kolíky. Pravděpodobně za to může, že mám stránky v Češtině, Samozřejmě pouzdro a vrták k šabloně dostal. DŮLEŽITÉ.
    Přečtěte si pořádně, co si vlastně objednáváte, než začnete kritizovat a v podstatě mně nařknete z podvodu. Ty kolíky jste dostal navíc.

• profesionální poradenství

určitě doporučuji

• Kvalitní zboží za slušné ceny
    • Nevím

• Dobrá komunikace, ochota vysvětlit věci po telefonu.

Velká nespokojenost s dopravní službou - PDP, neakceptují provozní dobu, řidič otravuje po večerech doma.