• Objednávka

Vůbec se neobtěžovali mi dát vědět, že zboží není dostupné, až po mém e-mailu mi napsali po 7 dnech toto: Dobrý den,
    omlouváme se, ale my už brali objednávku jako za uzavřenou, stornovanou z naší strany.
    Zboží není dostupné...
    L.Vyhnal

• Nejnižší cena pneumatiky na Heuréce, avšak...
    • ...dopravné 1 ks osobní pneumatiky činí bratru 250,-.

Nejdražší doprava, co jsem kdy viděl.
    Běžná praxe některých neseriózních prodejců. Nemožnost os. odběru, adresa jen korespondenční. Věřím, že prodejce ani netuší, jak pneumatika vypadá.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Vážený Bič boží, prodejce se prodejem pneumatik zabývá skoro 20.let, takže dobře ví, jak pneumatika vypadá. Je dobré si přečíst VOP, tam je jasně napsáno, že jeden kus nezasíláme.

• Na Heuréka inzerujete pneuMarangoni Verso 185/65 R15 88H za 754,- Kč a na stránkách za 1293,-

Klamete zákazníka!!!

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Dobrý den, naše společnost provozuje internetový obchod www.pneuvelkoobchod.cz, nikoliv portál Heureka.cz.
    Za cenu 754/ks byl poslední jeden kus s DOT 2010, což bylo u produktu uvedenou. Bylo by dobré si přečíst veškeré informace před tím, než budete psát recenzi.

Ochota a rychlé vyřízení.

• v eshopu 15ks skladem. A hned druhý den že skladem není

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkujeme za recenzi. Jsme obchod s poměrně velkým pohybem zboží. Vzhledem k tomu, že na dané zboží byla natolik zajímavá cena, skladové zásoby se vyprodaly v řádu několika hodin. Bohužel náš systém není trvale on-line, proto se stavy zásob mění skokově.
    Každopádně se omlouváme.

• Uvádí nepravdivé údaje!!!

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkujeme za recenzi. Sice nevím, co jsme uváděli za nepravdivé údaje, ale objednal jste si zboží, které nebylo skladem. Nebylo skladem ani na žádné pobočce Michelinu v Evropě. To je pak těžké se zavděčit.

• Týden na doručení je docela dlouho

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkujeme za recenzi. Opět by bylo dobré psát pravdu. Objednal jste si ve čtvrtek 5.11.v 19,56 hod.
    Objednávku jsme expedovali 11.5. Mezi tím byla sobota a neděle. Takže určitě ne týden, příště doporučuji přečíst si VOP.

• Klamání zakazniku

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkuji za recenzi. Co je klamavého na situaci, kdy si zákazník objedná zboží, které NENÍ NA SKLADĚ.
    Stejně tak je pro něj těžko pochopitelné, že zboží, které nakupujeme za cca 3300,-/ks nemohu prodávat za cca 800,-/ks. Opět bych se odvolal na VOP.

• Delší dodací lhůta, na webu psali, že je zboží skladem, vyskladněno ale bylo až 7. den od objednání...

Doporučuji, pokud nespěcháte.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Souhlasím, trvalo nám to trochu déle, než je zvykem. Omlouváme se.

• klamavá reklama o době dodání

nespolehlivý. u jiného srovnatelného obchodu jsem měl to samé zboží do 4 dnů doma, tady jsem jen týden čekal, než odejde z jejich centrálního skladu a bude vyexpedováno k dopravě, která by trvala další dva dny. inzerováno 3-5 dnů !

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Možná by bylo dobré, psát pravdu. Dostupnost na shopu byla označena na 3.-6.pracovních dnů. Pokud jste si pečlivě prostudoval naše VOP, máte tam informaci, že v "sezóně" se to může trochu protáhnout. Zboží jste si objednal 5.11. po 20. hod, k expedici bylo připraveno 12.11. Nemyslím si, že bychom se tak závažně "prohřešili ". Jen nám tady po Vás zůstalo těžko prodejné zboží...

• dobra komunikace,rychle zaslani
    • nevim

dobra komunikace,rychle zaslani

• Dobrá cena, široký sortiment pneu.
    • Žádné

Naprostá spokojenost

• pro mne nemá žádné výhody
    • absolutní chaos v dostupnosti zboží
    • nemají žádnou reklamační adresu
    • Komunikace nulová,dodací lhůta i po urgenci tragická
    • podvodne uvadeji ze maji zbozi skladem
    • pravdepodobne vubec nevi co prodavaji a jake jsou vlastni skladove zasoby
    • Nesplnění a nedodání zakázky
    • v objednací nabídce nelze zatrhnot nic jiného než IN TIME

Tento obchod je pro mne jedno velké zklamání ale na druhou stranu jsem rád, že mi nic ne dodají, protože v jednu chvíli to vypadalo na podvodníky.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkujeme za recenzi. Chyba je skutečně na naší straně. Zboží jsme nedodali.
    Jinak bych si dovolil se ohradit proti některým nařčením-
    -veškeré kontaktní údaje jsou v našich VOP
    -chaos v dostupnosti- máme v nabídce cca 25000 položek pneu, které se aktualizují na základě datového toku. S daty pracují ale jen lidé.
    -nemyslím si, že označením dostupnosti zboží na externím skladě nějak někoho podvádíme.
    -moc dobře víme, co prodáváme a jaké jsou naše skladové zásoby. Jsou v tom naše peníze
    -IN TIME využíváme vzhledem k dobrým zkušenostem a příznivým cenám. Nebo si snad chcete pro pneumatiky chodit na poštu?
    Nevím, na jakém základě usuzujete, že jsme podvodníci. Jsme na trhu od roku 2000.
    Jen malá poznámka-nedodají se píše dohromady.

• kvalita a rychlost dodávky zboží
    • žádné neznám

spolehlivost a rychlost

Děkujeme za recenzi

• Nejlepší cena na internetu

Tento obchod doporučuji

Děkujeme za recenzi

• V akčních produkty dodání ceny

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Dost dobře nerozumíme recenzi. Cena pneumatiky v rozměru 135/70 R13 byla 314,-. Byl jste informován, že se jedná o pneu se starší DOT, proto taková cena. Stejně tak byla nabídnuta pneu s letošní DOT.

• Příznivá cena
    • nevím

cena pneumatik vycházela dobře
    doprava za 4ks pneumatik byla drahá
    byly svázané 2 x 2ks a platilo se za každou zvlášť, i když to byla jedna objednávka

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Dobrý den, u nás se platí pouze za celou zásilku, nikoliv za balík.
    Cenu přepravy si neurčujeme my, ale přepravce.

• Komunikace nulová,dodací lhůta i po urgenci tragická.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Díky za recenzi, vzhledem k dodání pneumatik nevím, co bych k tomu dodal

• Dobrá komunikace i cena.