• Potom, co jsem si objednal tak jsem teprve precetl recenze a docela ve me hrklo! Spousty negativ a o tom ze je stranka fake atd.. platil jsem prevodem a zadny mail o tom ze je neco uhrazeno ci vubec vytvorena objednavka. Zavolal jsem tedy na jejich linku. Automat na lince byl cesky a profesionalni. Operator velice prijemny s rumunskym prizvukem. Objednavku ihned dohledal a sdelil mi, ze trva hodinu nez se to schvali pres platebni branu, ze se nemam ceho obavat. Za hodinu mail prisel ze je vse zpracovane a ze se bude zbozi odesilat. Rekl jsem si, do tydne budou tady, je to prece az z Rumunska. Opet prislo obrovske prekvapeni! Gumy dorazili hned druhy den dopoledne!
    • Na oko pusobi nejiste, chtelo by to aby jejich programator webu dotahl vse do dokonalosti a zakaznici se urcite pohrnou.

Reakce obchodu pneushop.cz

Děkujeme Vám za hodnocení a za Váš návrh! Snažíme se neustále zlepšovat naše služby.

• Nízké ceny
    • Poštovné zdarma
    • Delší dodací lhůta

Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu pneushop.cz

Děkujeme Vám za hodnocení!

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a dobu dodání.

Doufáme, že i nadále budete naším zákazníkem.

Váš tým Pneushop.cz

• banka zrusila platbu dikybohu
    • rumuni ? infolinka anglicky buhvi odkud

co to je jako je ? rumuni ? dovolat se nedá ? ještě ze mi banka nedovolila platbu ...jdu vas nahlásit na PCR.

• Vodí za nos
    • Poslali jiné zboží
    • Nevrátili peníze
    • Vše dlouho trvá

Objednal jsem si pmeu. Přišel mi úplně jiný rozměr, ale zjistil jsem to pozdě a již jsem zaplatil. Pneu si odvezli, ale nevrátili mi peníze a stále mě nějaký pán Telecki ujišťuje, že již prostředky účtárna posílá. Nedoporučuji. Podle mě jsou to podvodníci.

Reakce obchodu pneushop.cz

je nám velice líto, že jste nebyl spokojen s naším obchodem.

Opožděná refundace byla bohužel způsobena technickými problémy v našem účetnictví.

Jako omluvu za komplikace jsme Vám nabídli slevu ve výši 7 % na příští nákup.

Ještě jednou se velice omlouváme!

• Poštovné zdarma
    • Pneu 3 týdny z výroby
    • Platba dobírkou zdarma
    • Doručení do 14 dnů

Prodejce doporučuji, seriózní jednání za super ceny a s poštovným zdarma.

Reakce obchodu pneushop.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení!

Nadále se budeme snažit zlepšovat naše služby.

Váš tým Pneushop.cz

• Možnost platby na dobírku.
    • Výborná cena.
    • Dodání o jeden den později.
    • Dopravce mně sám překvapil, že vůbec přijel-nedostal jsem dopředu vůbec žádnou informaci o dodání zboží.

Celkově doporučuji, i když jsem byl na vážkách z hlediska registrace obchodu.

Reakce obchodu pneushop.cz

děkujeme Vám za hodnocení, doufáme, že i nadále budete naším zákazníkem.

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a dobu dodání.

Váš tým Pneushop.cz

Vše v pořádku, spokojenost.

Reakce obchodu pneushop.cz

velice děkujeme za hodnocení a doufáme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

• dobré ceny
    • komunikace
    • sledování zásilky
    • dodání do 5 dnů

Poprvé v životě jsem si objednala pneumatiky aniž bych se podívala na recenze obchodu. Teprve po zaplacení jsem si najela na recenze, když jsem to viděla, byla jsem zděšena. Zaplatili jsme kartou, doba dodání 5-8 dní a jednou denně lze kontrolovat stav objednávky.
    24.5.objednávka, dodání 29.5. Pneumatiky jsou úplně nové DOT 10/19.
    Za mě obchod doporučuji, spokojenost

Reakce obchodu pneushop.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení!

Velice nás těší, že jste spokojená s našími službami a doufáme, že i nadále budete naším zákazníkem.

• dobrá cena
    • doprava zdarma
    • možnost platit dobírkou

Sháněl jsem běloboké pneu na veterány, což je v EU celkém problém. Na Pneushop.cz je měli skladem, za nejlepší cenu a s dopravou zdarma. Když jsem si přečetl tady ty recenze, chtěl jsem to odpískat. Ale nabídka byla tak lákavá, že jsem to na dobírku risknul. Dodání sice trvalo cca 14 dní (7 dní po termínu), ale já nikam nespěchám a také se mnou obchod celou dobu komunikoval. Obratem zodpověděl všechny moje dotazy. Zboží přišlo v pořádku takové, které jsem objednal. Obchod jsem doporučil kamarádům veteránistům a obchodníkovi poděkoval za spolupráci.

Reakce obchodu pneushop.cz

děkujeme Vám za hodnocení!

Musíme Vás informovat, že platba dobírkou je znovu k dispozici.

• ezínep ilitárv
    • pneumatiky nedorazily

Pneumatiky nedorazily. Po stornování objednávky se však vrátily peníze...

A pokud si chcete přečíst tu výhodu, je napsaná pozpátku... asi nějaký nový vynález heureky :-D

• Veľmi dobre výhovorky
    • zamestnanci
    • spoľahlivosť
    • komunikácia

V obchode ma cely mesiac vodili za nos a nevrátili mi peniaze po zrušení objednávky ,až po mesiaci mi poslali dôkaz o vrátení peniaze je mesiac a ja ešte stále nemám peniaze späť. Radim použiť iný internetový obchod.

• žádná
    • peníze předem
    • žádná komunikace
    • žádné info o stavu objednávky
    • na pneu skladem čekám uz druhy týden

Nechápu jak je v dnešní době možné že takový obchod ještě obchodní inspekce nezavřela.
    Rozhodně nic neobjednávat !!!

• Žádná
    • Nekomunikace
    • Výmluvy
    • Nedostupní na emailu
    • Platba předem

Nedoporučuji

je nám velice líto, že nejste spokojen s naším obchodem.

Musíme Vás informovat, že plánujeme přidat v blízké budoucnosti možnost platby na dobírku.

Jsme dostupní na číslo 24 60 191 54 (od pondělí do pátku od 7 do 22 hodin), nebo na e-mail [email protected].

• Pneumatiky dorazily
    • Dlouhá doba dodání
    • Přijdou bez daňového dokladu s jakýmsi papírem z Rumunska co se tváří jako doklad.

Nedoporučuju

je nám velice líto, že nejste spokojen s naším obchodem.

Musíme Vás informovat, že delší dodací doba byla způsobena technickými problémy na našem skladě.

Ještě jednou se velmi omlouváme za případné potíže.

Tým pneushop.cz

• skladem == doruceni za mesic, protoze sklad je na druhem konci EU -> kdyby jim takhle "skladem" chodili penize od zakazniku asi by se pri placeni za veceri dost divili
    • tady se primo lze, nebot do posledniho dne co meli zbozi dodat tvrdili, ze skutecne prijde a pak z nich vyleze, ze dorazi do konce pristiho tydne -> to je v roce 2017 direct lez
    • extremne spatna komunikace, ktera je viditelna i tady z reakci na heurece, vzdyt je to s hrubkama a nekdy strojove prelozene
    • platba pouze predem

Kolem a kolem mame tu lidi, kteri chteji nejdriv zaplatit za zbozi, ktere nedodavaji a lzou ohledne toho, kdy a jak dorazi. To se mi zda, ze jsme v uplne jinem state, mnohem vic na vychod treba.... Fujky, fujky

• Nekorektny

Neodporucam!Nedodane na cas,chybna fakturacia...Kupoval som zimne pneumatiky Nokian a napriek tomu ze maju na stranke max dvoj rocne+som si to preveroval telefonicky,dodali rok 2014.Ked bude ochota zo strany pneushop.cz o kompenzaciu tak to sem dopisem.

je nám velice líto, že nejste spokojen s naším obchodem.

Za doručení pneumatik starší než dva roky se omlouváme. Pravděpodobně k tomu došlo kvůli přehlédnutí na skladě.

Ohledně roku výroby jste nás informoval až po namontování a použití pneumatik. V souladu s obchodními podmínkami neexistuje možnost návratu namontovaných pneumatik, ale nabídli jsme Vám slevu.

I přes tato nedorozumění doufáme, že Vám pneumatiky dobře poslouží.

• Dobrá cena
    • Doručení pneu po 14 dnech po zaplacení plné částky na jinou adresu!
    • Velmi špatná komunikace

Nedoporučuji u tohoto prodejce nakupovat z důvodu špatné komunikace a nedodržení podmínek doručení

je nám velice líto, že nejste spokojen s naším obchodem.

Velice se omlouváme za případné potíže.

• nejnižší cena na trhu
    • rychlé jednání
    • po celou dobu možnost treckování zásilky
    • dodání do pěti dnů
    • stáří pneu dva měsíce od výroby

maximální spokojenost
    doporučuji každému koho potkám
    a platba na netu předem? - dnes přeci běžná záležitost :-)

Reakce obchodu pneushop.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení! Velice nás těší, že jste spokojen s našími službami a doufáme, že i nadále budete naším zákazníkem.

• dobrá cena
    • špatná komunikace po objednávce - pouze jeden mail dál nic, žádné průběžné info o doručování
    • nesprávné údaje v infu k objednávce o přepravci

v infu k objednávce odkaz na sledování zásilky u přepravce DPD, který byl samozřejmě neaktivní, protože to dovezl GLS a přesně dle termínu - 4 dny po objednávce

Reakce obchodu pneushop.cz

musíme Vás informovat že zboží zasíláme službou DPD a GLS.

Z naších skladů ze zahraničí, zboží převezme zasílková služba DPD a po celé České republice je rozváží zasílková služba GLS.

Každý den pracujeme uspokojit miliony zákazníků po celém světě a proto nás moc mrzí, že Vám tento zážitek narušil

Budeme se těšit na Váš další nákup a snad nezklameme!

Váš tým pneushop.cz

• Nemožnost nakupovat na dobírku

Při přečtení referencí jsem raději od nákupu upustila. Být to na dobírku, tak neváhám a připlatím. Nechci čekat měsíce a pak se složitě domlouvat.

Reakce obchodu pneushop.cz

vzhledem k Vašemu komentáři, Vám musíme sdělit ze platba dobírkou momentalne neni možna, jelikož sklady máme v Německu, neposíláme zboží na dobírku.

V blízké budoucnosti plánujeme přidat možnost platby na dobírku, jakmile to bude možné.

Váš tým pneushop.cz