• Podvod!!
    • Zloději!!

Podvod, neobjednavejte a hlavně neplaťte nic předem!!!

Dne 4.12.2020 jsem objednal zimní pneu, hned obratem zaplatil předem na účet. Do dnes žádná reakce a pneumatiky nemám. Na mail nikdo neodpovídá, telefon nikdo nezveda. Jsou to podvodníci.

Pozdě jsem si přečetl tyhle recenze.
    Podám trestní oznámení.

• Zloději

Dne 6.12.2020 jsem si objednal pneu a zaplatil předem i s dobírkou prostřednictvím PPl, ale tím vše končí. Na první email mi odpověděli, že za držení může dopravce a zboží bude co nejdříve odesláno, což se nestalo. Od té doby nekomunikují a tel nefunguje. Bohužel jsem recenze zjistil až dnes. Trestní oznámení bude následovat!

• NIC

Pneu objednáno 30.11. a dodnes nedodáno. Na první dotaz na dodání odpověděli,potom již bez komunikace.
    Vzhledem k podezřele nízké ceně za pneu a starším, né vždy dobrým recenzím, jsem zvolil platbu dobírkou.Tudíž o žádné peníze nepřišel.
    Každopádně nic u nich neobjednávat !!!

• Zadna
    • Vsechno

Stejná zkušenost...jsem blbej ,prvně v životě jsem zaplatil předem.samozrejme naposled..
    Trestní oznámení,televize,ČOI,a finančak...
    At si na ty Moravě pančujou chlast a ředí vino pro Prazaky a nes...ou se do bussinesu na kterém závisí i ten náš...nepreju jim nic dobrého

• NIC
    • Podvod!
    • Nic neplaťte.

Taky jsem si objednal a zaplatil pneumatiky v eshopu pneuprovsechny.Prodejce nekomunikuje na emaily neodpovídá a telefon nefunguje,recenzi jsem si bohužel přečetl až po objednání.Podám trestní oznámení.

• PODVODNÝ E-SHOP PNEUPROVSECHNY
    • pojďme konkrétně konat !
    • Cokoliv, co vás napadne, platí

Stejná zkušenost, jako ostatní - objednáno, zaplaceno, mrtvo !!!
    Jak pánové MARTIN SCHNEIDER a ALEŠ BRANČÍK myslí. Není problém. PČR, ČOI atd.....

Prosím všechny, aby kontaktovali mne na email [email protected] nebo pana Chuma (o pár recenzí níž).
    Klidně si vezmu na starost hromadnou žalobu, ČOI už to prý má, další instituce si můžeme rozdělit.
    Jsem nas...á a odhodlaná jako už dlouho ne !

• podvod
    • podvod asi

dobrý den,
    4ks pneu jsem objednal 3.12. a ihned jej zaplatil
    7.12. mi na urgenci odpověděl nějaký Jan Blažek (prodejce) s tím, že kvůli problémům s dopravou mi pneu pošlou 11.12.
    od té doby nekomunikují a pneu nedoručili.
    pokud budete ještě někdo podávat trestní oznámení, dejte vědět.
    Martin Chum
    [email protected]

• vypadá to jako podvod
    • zboží objednáno a zaplaceno 8.12. a od té doby žádná reakce, telefon nefunguje :(

nic radši nekupujte a rozhodně neplaťte předem

Tak jsem podal také trestní oznámení, ostatní podvedené bych poprosil o totéž. Zatím nás TO prý podalo jen pár.

• P O D V O D !
    • Nic neobjednávete a nic neplaťte.

Právě sedím na Policie ČR a podávám trestní oznámení!
    Čím více nás bude, tím větší pravděpodobnost, že to dobře dopadne a šmejdům utneme tipec. Je jedno jestli jde o 100 nebo 10000 Kč. Takovou drzost si nemůže nikdo dovolit.
    Tak to běžte všichni podvedení nahlásit na Policii.

Dohledal jsem kontakt na firmu, která je uvedena v obchodních podmínkách (INSECO a.s.) a ti o eshopu nic neví.

• Jedná se o podvod
    • Zneužití firemního jména

Vážení vlastník firmy , byl o podvodu informován dnes ráno .Došlo k zneužití firemního jména nezmámím pachatelem .
    Již dnes bylo za firmu podáno trestní oznámení na policii české republiky .S klienty kteří nás na níže uvedeném kontaktním e-mailu kontaktovali a zaslali podklady ke své objednávce ,bylo zjištěno že pachatel používá více účtů a na ty účty které nám byli doloženy , již bankám bylo zasláno podezření na podvodné jednání .
    Pokud nás kontaktujete na e-mail [email protected] a pošlete e-mejlovou korespondenci s podvodníky
    budeme moc bankám sdělit čísla účtů na které chodí peníze .Zatím co nám bylo zasláno co objednávka to jiný účet.
    Hlavně Unicredit a.s. a Equa bank a.s. . Dále byla zaslána žádost na správce Vebu kde jsou tyhle stránky pneuprovsechny.cz provozovány aby byli pozastaveny a doloženy podklady k trestnímu stíhání na neznámého pachatele . Samozřejmě každý poškozený ať podá trestní oznámení .

s pozdravem

Vážení jedná se o podvod , prosím neposílejte žádné peníze na doručené účty ani když Vám potvrdí objednávku telefonicky ani písemně. Pokud již máte udělanou objednávku a odeslány peníze na účty , prosíme o komunikaci na e-mail [email protected] , kde shromažďujeme podklady pro trestní oznámení . Děkujme všem za spolupráci

• Zaplatili jsme, ale bez jakékoliv odezvy. Budeme podávat trestní oznámení.

Nikdo zde nic nekupujte. Nebo alespoň neplaťte!

• Nejsou žádné výhody
    • - nejdříve se vymlouvají na komplikace s dopravou, potom už nekomunikují, nedostupný telefon, zboží nedodají.

8. 12. 2020 jsem si objednal zimní pneu, které jsem obratem zaplatil převodem na účet. 10. 12. jsem do obchodu psal e-mail, protože na pneu spěchám a nedostal jsem žádnou potvrzující zprávu, že by byla platba přijata apod. Ihned jsem dostal zprávu, že mi budou pneumatiky dodány v pondělí 14. 12. V pondělí samozřejmě nic žádná zpráva, proto jsem psal opět do obchodu a dodnes žádná reakce. Po přečtení recenzí na tento obchod jsem se zhorzil a celou věc nejspíše předám České obchodní inspekci.

• Žádná
    • Nekomunikuje, zaplacené zboží nedodal

Objednané pneumatiky 3.12.2020 ani po 10 dnech a urgenci nedodal. Nemám ani pneu ani peníze. Rozhodně varuji před tímto prodejcem. Vymlouvá se na problémy s dopravci, na telefon uvedený v kontaktech se nedá dovolat. Zvažuji podání trestního oznámení na policii.

• Nedostal som ani odpoveď !!!

!!!!????

• Super ceny

• Rychlá dodací lhůta

Po dobré zkušenosti doporučuji

• Nejlevnější alu kola co se dají sehnat.
    • Doprava do druhého dne.
    • Okamžitá reakce na objednávku.
    • U některého zboží chybí fotky, ale vše se dá snadno vykomunikovat.
    • Některé stejné zboží mají uvedeno dvakrát se dvěma různými cenami, tak dávejte pozor a vyberte tu nižší. U alu kol co jsem koupil činil rozdíl cca 4x200 kč.

Vše bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti a obchod bych doporučil.

• Neutratíte ani korunu, protože vám nikdo nic nepošle !!!
    • Nikdo se neozval ani po druhé zadané objednávce.

Raději navštivte jiný obchod.

• Žádná komunikace, telefon nedostupný.

• Dodal i pneu, kterou jinde nemají
    • Korektně upozornil, že se dodávka nejspíše opozdí