Dobré ceny, rychlé jednání, možnost osobního odběru a případně i montáž pneu.

• OK vše v pořádku

• Prodává staré pneumatiky až 3roky

v pohodě spokojený

Rychlost, kvalita, doporučuji!:-)

Velký výběr gum skladem a úschova pneu. Jen by bylo dobré, aby brali kreditky nebo podporovali platbu bezhotovostně na fakturu.

Naprostá spokojenost se zbožím i z přístupem ke klientovi.

• Super ceny. Mají pneuservis rovnou to přezují.

• Spokojenost pouze s pneumatikami, které jsem objednal i když nejsou ještě zajeté.
    • Nevlídné a neutěšené prostředí.

Vjezd přímo z hlavní ulice, uvntř není kde zaparkovat nebo se otočit.
    Chtěl jsem si nechat provést dezinfekci klimatizace a vyměnit kabinový filtr,
    když jsem viděl to prostředí, raději jsem od toho upustil.
    Doporučuji si zboží objednat v jiném obchodě a pneumatiky si nechat přezout v jiném modernějším a čistším servisu.

• hodně rychle dodání

• rychlost doručení

• Objednávka byla připravena k vyzvednutí na následující den od objednání. Kvalita a cena

Zboží skladem,dodáno do 24 hodin,vše OK

• Obchod je plně komunikativní jak on line ,tak přes telefony-vše rychlé

obchod doporučuji,mojí chybnou objednávku zrušil po mém tlf. oznámení(až po mojím objednání jsem si uvědomil chybu) a přijatou mojí ,už optimální,objednávku jsem si již týž den vyvedával v Libni k mé plné spokojenosti.Plně doporučuji za komunikativnost chválím.

• Levné pneu se starším DOT

Obchod zboží odeslal okamžitě, v pátek mi přišla SMS že bylo zboží přijato do přepravy. Tragické doručování ze strany DPD. Objednávka nepřišla ani v pondělí, ani v úterý, i když dopravce výslovně slíbil, že pneu v úterý dopoledne dorazí. Tedy ani pátý den po objednaní jsem pneu neměl. Nakonec mi řekli, že jestli je chci hned, tak si pro ně mám přijet do skladu v Řehlovicích. Takže jsem jak idiot sedl do auta, a i když jsem obchodu zaplatil dvě kila za doručení, tak z Děčína jsem strávil dohromady hodinu na cestě a další půlhodinu řešením s debilama na místě. Takže výsledek je hodina a půl ztraceného času, za který jsem mohl svým klientům naúčtovat 1500 Kč, projetá nafta a amortizace auta 380 Kč, plus těch 200 Kč co jsem zaplatil za nerealizované doručení. Celkem 2080 Kč, které mi zaplatí kdo? Z tohoto důvodu dávám obchodu jednu hvězdičku a obchod nedoporučuji, protože je to i jejich vizitka, s jakým dopravcem spolupracují. Nabídka služeb má být komplexní, tedy i s včasným a kvalitním doručením a toto by si měl eShop hlídat. Byl bych rád, pokud by toto nebral prodejce jako nějaké veřejné pruzení, ale jako podnět k řešení této stížnosti s dopravcem. Rád k tomu sdělím podrobnosti osobně.

• Na místě rovnou přezuli
    • Zavolali, ze si pro to můžu přijet
    • Nelze platit kartou - spis píšu pro upozornění, nevnimam to vylozene jako nevýhodu

• Měli zavřeno 45 minut před koncem pracovní doby.

Objednáno v 9 večer, v 9 ráno druhý den pneu připraveny k vyzvednutí. Super!

• je v Praze

• Velice rychlá expedice