• Velký výběr za dobré ceny
    • Gumy skladem nakonec nebyli skladem....

Vybrané gumy byli uváděny že jsou skladem po zaplacení byl obdržen email ze skladem nejsou (to se může stát v poho) ale vrácení peněz bylo na dlouhé lokte ...škoda

Dodáno v čase a bez jakýchkoliv problémů.

Dobrá spolupráce

• Rychlé dodání.

Při objednání 4 ks pneumatik vše proběhlo normálně objednávku systém potvrdil, ale druhy den mi volali, že skladem mají jen jeden kus, tak nechápu, jak to že jejich objednávkový systém povolil objednání. S nejlevnější cenou jeden kus další za jinou cenu je to určitě proto, aby ve vyhledávači Heureká byli jako nejlevnější, a nalákali zákazníky

Dodávka nedorazila. I když měla být doručena domů,VE/DO by alegro mi píše,že zásílka je připravena k vyzvednutí na jejich depu, s čímž samozřejmě nesouhlaím. Zaplatil jsem si doručení domů.
    S pozdravem a děkuji za odpověď
    Josef Adamek

• korektní

• Velká nabídka slušné jednání

Velmi dobrá

rychlost vyřízení mé objednávky

vše v pořádku dobře mě poradily

Mile mě překvapilo že senzory do kol byly nakonfigurovány takže se po montáži na auto samy nečetli .

• Rychlost, široká nybídka

• Rychlé jednání, ochota.

Já ještě nevím ,jestli pneumatiky jsou v pořádku . To zjistím až na jaře u pneuservisu . Jinak přivezli .

Rychlé dodání s kompletování, poradenství + načtení ventilků

2.11.2023 mi poslali email, že zboží přijede 3.11.2023,
    a že upřesní v kolik budou pneu dodávat. Nic z toho se neudělalo a celý den jsem zbytečně promrhal čekáním. V 15,00 jsem volal a ozval se robot na internetovém obchodě stále se opakující Čekejte, budete přepojení na operátora. To jsem vydržel 0,5 hodiny a najednou ticho a konec.Tak nevím?

• komunikace, poradi, ceny
    • Poslali úplně jiné pneumatiky. Místo výměny poslali správné ale opět je chtěli zaplatit..
    • neprofesionální jednání.

• Ochotní poradit

Omylem jsem koupil pneumatiky "Céčkové" (dodávky, tranzity),na osobní auto. Po domluvě s obchodem a p.Pokorným,bude provedena výměna za správné pneumatiky. Vůbec s tím nemají žádný problém, naopak ještě po několika telefonech mi p.Pokorný ochotně poradil.