neaktualnost dat v e-shopu o dostupnosti zbozi

• Nekorektnost

Snažil jsem se zakoupit 4 ks zimních pneumatik - protektorů v ceně 56 Kč za 1 ks. Po zaregistrování v e-shopu a odeslání objednávky jsem obdržel 2 e-maily potvrzující nákup zmíněných pneumatik, a že se moje objednávka vyřizuje. K mému údivu mi po 2 dnech přišel e-mail s prostým konstatováním:
    Dobrý den, omlouváme se, ale zboží je již vyprodané.
    Zajímavé, když zboží bylo na webowých stránkách e-shopu v počtu 4 ks a po objednání se zde objevilo 0 ks.
    Tento obchod bych nikomu nedoporučil, neboť jsem ztratil důvěru v korektnost takového obchodu, který nechce plnit závazky z objednávek.

• zboží skladem za relativně nižší cenu vůči konkurenci, vcelku rychle dodání, byt trohu pomalůejší proti deklarovaným 24 hodinám
    • nemá

spokojen

• spolehlivost ochota
    • tel. kontakt s prodejcem
    • webove stranky

dobra cena
    tel. komunikace s prodejcem
    obchod doporucuji

• mevím
    • inzeruje zboží, které nemá

Vyhnul bych se příště

Já nemám co vytknout,jsem spokojen ;)

Zboží jsme objednali, po 11-ti dnech nedorazilo, ač bylo skladem. Telefon nikdo nebere, komunikace žádná, vřele NEDOPORUČUJEME!

Ok

• nedodal mi zboží a ani mi neoznámil důvod , a dokonce o tom ani neví,

špatné, zboží mi bylo nedodáno ( zatím ) , po 11 dnech od objednání , a nikdo mi nic neoznámil, kde je problém. Tedy velmi špatné .

• Objednáte si dodání do 24 hodin a po 23 hodinách vám zavolá slečna, jestli ty gumy opravdu chcete a že je můžete mít za 24 hodin. To je dohromady 47 hodin, málo platný.

• Dobrá cena
    • Nedokonalá funkce, mizerní komunikace. Například přišla informace, že objednávka byla registrována a že přijde potvrzení společně s potvrzením objednávky a termínem. což se nestalo. Proto jsem se snažil zkontrolovat dodací dobu na stránkách. Jenže pneumatiky z nabídky zmizely. Následně jsem se snažil dovolat na pevnou linku i na mobil. Pevnou linku někdo zvedl a položil. Mobil nikdo nezvedla přišla mi sms že teď nemůžou hovořit. Načež nikdo nezavolal zpět i na moji odpověď, kdy bych mohl tedy zavolat. A dva dny na to mi po písemném zrušení objednávky e-mail z úplně jiného internetového obchodu že mi pneu pošlou. Možná bych ještě dodal, že u pneu chybí označení XL, pro neznalé označení bez XL poněkud zavádí (index nosnosti řeší opravdu jen málo kdo ví, co to přesně znamená - 97).

Pro mě je to neseriózní obchod, který má ovšem jako hlavní lákadlo cenu.

• Velmi dobrá komunikace, vstřícnost a objednávání pneu v rámci celé Evropy. Sehnal jsem tady, co jinde bylo nemožné.

obchod je skvělý

• nic mě nenapadá

přehledné, skvělá komunikace, rychlé dodání, můžu jen doporučit.

• Dopravce

• zbozi jinde nebylo
    • nema

doporucuji

Celkově spokojený ale na stránkách první na co narazíte je dodání do 24 hodin a zboží dorazilo ve středu když bylo objednáno ve čtvrtek

Vše v pořádku. Super komunikace.

• Objednávku zrušili údajně kvůli vyprodání zboží. Po telefonátu mi paní slíbila poslat nějakou jinou nabídku, ale nic mi neposlali.