• Strašné,týden se vubec neozvali.až na muj telefon mi bylo sděleno že pneu není.Nedoporučuji nakupovat v tomto eshopu.

Reakce obchodu PNEUGROUP.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní zkušennost s obchodem, ovšem berte v potaz, že obchod www.pneugroup.cz byl v minulosti odstaven na dobu neurčitou a tudíž nebyly žádné objednávky plněny. Obchod bude znovu spuštěn koncem tohoto roku a jako jeho nový vlastník se Vám touto cestou omlouvám ze negativní zkušenost a doufám, že obchodu po jeho spuštění dáte ještě šanci.
    Tým PneuGroup

• Bohužel mi objednané pneu dosud nedorazilo. Stále čekám, již 1 měsíc. Doufám, že zboží přijde.

Tým PneuGroup

• Pokud neprodávají disky po kuse,tak ať se uvádí cena za sadu a ne za kus.

• Zadne
    • Hlavně komunikaci. O zrušeni objednávky jsem se dozvěděl až potom, když jsem se začal zajímat, kdy objednané zboží dorazí.

Vyhněte se tomuto obchodu.

Tým PneuGroup

• poplatek za osobní vyzvednutí
    • při osobním vyzvednutí bylo zjištěno, že obchod na adrese uvedené na stránkách i při objednání pro osobní odběr neexistuje, nikdo ho na adrese nezná
    • při telefonátu na uvedené číslo v 11:00 na stránkách nikdo nebral a ozvali se zpět v 18:00

na charitu si radši najdu potřebnější...

• Zadne, snaha komunikovat, ale v dusledku vse spatne, svoe chyby nebyli ani ochotni resit a napravit!
    • V dusledku neresi problem ke spokojenosti zakaznika a jeho spokojenost a snaha mu pomoci neni to nejdulezitejsi. Dulezitejsi je zda se jen obrat zbozi. Prave prisli o nekolik zakazniku.

Na eshopu nesedi veci s jejich skladem, po objednani a zaskrtnuti kolonky osobniho prevzeti sem se dozvedel, ze to vlastne neni mozne a po celem dni ve kterem jsem komunikoval i telefonicky s obchodem mi rekli ze zbozi nemaji ze ho predemnou nekdo koupil a jako adekvatni nahradu brali to ze si mam koupit za ctyrnasobek ceny jine zbozi, bez zadne omluvy a nabidnute kompenzace ktera by jejich chybu alespon trochu pomohla resit. Nedoporucuju zadny nakup, zrata cenneho casu, jine obchody funguji fantadticky bez problemu!

• Jelikož jsou v praze na na začátek se mi zdálo, že mají dobré chování k zákazníkovy a dobrej přístup, ale opak byl pravdou!
    • Na přímý dotaz emejlem, mi poslali uplně jiné zboží abych si ho koupil
    • Po objednávce na ehopu a následné telefonické konzultaci mi po dni napsali, že zboží někdo těsně předemnou vykoupil.
    • Na eshopu bylo možno zaškrtnout osobní převzetí, což se pak ukázalo za ne moc možné.
    • Po těchto problémech mi nabídli nevhodné řešení na kterém měli vydělit víc jak dvakrát tolik peněz a přes to, že chyby byla na jejich straně nenabídli ani vyjití vstříc. Žádná sleva na nic i přes tolik jejich chyb
    • Následně přestali problém řešit tak, že přestali komunikovat.

Špatný přístup k zákazníkovi a žádné konstruktivní řešení jejich chyb.

• Doporucuji
    • Na zadne jsem nedosel

• Rychlost,pohodlí nákupu,přehlednost,doručení přímo a přesně
    • Nemohu si zboží prohlédnout a osahat,než se rozhodnu pro nákup.

Mohu jen doporučit

• Rychle a vstricne jednani.
    • Nevim,byl to muj prvni nakup, snad jen ze nedavaji dopravu zdarma

Doporucuju

• jak ostatní ale jsou o vic kroku napred
    • nevím jak by probíhala reklamace

• Jeto rychle a bez nejake starosti

Aby u Vás nakupovaly

velký výběr, obratnost, řidič volá předem a domluví se na doručení!

• rychlý levný kvalitní
    • žádný

jasněže doporučuji

• velký výběr zboží za velmi dobré ceny
    • nevím o žadných ani mě žádné nenapadají

již dlouhodobě velká spokojenost s tímto obchodem!!

• kvalitní a fungující obchod

Už jsem doporučil a určitě doporučuju i ostatním

• přehlednost
    • rychlost doručení až do domu
    • faktura přisla jenom na email

hodně dobrej obchod

zboží dorazilo bez jakýkoliv potíží a do 24 hodin, takže velmi spokojens

• přehlednost
    • skvělé ceny
    • ochota
    • zboží u kterého je nápsano "skladem" skutečně mají