• dobrá cena, domluva na přesném termínu dodání

• Výhodné ceny,spolehlivé dodací služby.
    • Nedávájí drobnou pozornost k nákupu,jinde obvyklé.

Doporučuji nákup všem!

• Nízká cena, ochota

• Široké spektrum výběru a vynikající služby.
    • Nemá žádné slabiny.

Absolutní spokojenost.

• doporučuji

néni problém

V sobotu večer objednáno, v pondělí odesláno, v uterý už sem měl autobaterii namontovanou v autě. Super e-shop

• bezkonkurenční ochotnost v době vánočních svátků (objednávka byla učiněna 20.12 v pátek a dorazila 27.12. - druhý pracovní den!!! OBROVSKÁ POCHVALA
    • nic!!!

ochota
    pružnost
    rychlost
    spolehlivost

• Při zjištění poškození obchod velice ochotně pomohl při reklamaci u přepravní služby
    • nevím o nich

Dne 18.12.2013 jsem si objednal u Pneuconex Akumulátor Varta.Po dodání na druhý den nejhorší přepravní službou TOPTRANS jsem zjistil až později doma při montáži a naklonění akumulátoru že jsem se dosti polel kyselinou obsaženou v akumulátoru,která vytekla prasklinou pod + konektorem které jsem si při převzetí zboží nevšimnul. Hned jsem kontaktoval Pneuconex (již bylo po prac.době)kde mi paní velice ochotně pomohla jak postupovat dál.K poškození došlo při dopravě fa.TOPTRANS.Vše se nafotilo odeslalo k reklamaci TOPTRANSU ale na vyřízení rekl.mají 1 měsíc..22.12.2013 mi volal Pneuconex a bylo mi řečeno že pan majitel fa Pneuconex rozhodl že reklamace muže trvat dlouho a že posílají na jejich náklady nový akumulátor 23.12.posíláme 27.12.byl tady opět TOPTRANSEM tentokrát jsem si akumulátor pořádně zkontroloval. Vše OK .Tímto Fa.Pneuconex moc a moc děkuji a příště si zase objednám u této firmy.

• Rychlá komunikace a vstřícnost

Široký sortiment, příznivé ceny a vstřícné jednání.

• rychlost a spolehlivost
    • nevím

• Levné zboží.Rychlost dodání.

Obchod doporučuji.Spolehlivost.

• Rychle, dobře, kvalitně.
    • Žádné.

• Komunikativnost, vstřícnost
    • Nezjistil jsem je.

Obchod v pohodě, objednal jsem implementy 10,0/75-15,3 od MITASU a nejsem úplně přesvědčen o tom, že to bylo nejlepší rozhodnutí. Mám pocit,že ty pneumatiky nevydrží to co by měly nebo co by od nich člověk očekával. Rád se nechám překvapit opakem.

• více stejných obchodů na internetu a se stejnými službami.

Obchod dobrý, objednala jsem zboží a to dorazilo. Dodací doba trochu delší. Objednala jsem baterii do auta, protože ta stará byla mrtvá. Takže jsem čekala rychlejší dodání, ale stačilo.

• široký sortiment značkového zboží
    • jasně definované ceny za zboží i služby

výhodné ceny
    rychlé dodání zboží
    minimální administrativa
    vřele doporučuji

• dobra cena
    • zadne

doporucil

Velká spokojenost.

• Ve čtvrtek objednáno po telefonu, v pátek dodáno. Velmi profesionální přístup!

Jeden z e-shopů kam zavoláte, na příjmu je kontaktní osoba a má zájem o vyřízení vaší objednávky!!! Vřele doporučuji.

• Dobrá cena

seriózní obchod stáhne ze svých stránek produkt, který se již nevyrábí a on jej nemá skladem.