• komunikace

• 12/17 objednávka bez problémů, pneu v nejlepší ceně a s poštovným zdarma! Dodání bylo do týdne. Čerstvé pneu DOT 40/2017

V roce 2018 funkční až od Února - škoda, cosi prý předělávají, tak musím jinam.

• Domluva po telefonu jasná, stručná, vše co bylo slíbeno - splněno. Domluvený termín dodržen.

• Nabízí zboží, o kterém dobře ví, že jej není schopen dodat.

Super obchob,vsem doporucuji!

• SuPeR

• Zbozi sviti skladem, neni skladem

• Slušná cena a doprava zdarma, prakticky druhý den bylo zboží doma
    • Výborná komunikace i s dopravcem, ještě hodinu před dodáním je dána možnost upřesnit - změnit místo dodání
    • Faktura zaslána elektronicky, je nutné doma vytisknout. Ale může to být vlastně i přednost.

viz výše

• Cena pneu je konečná,nezatížená dopravou! !

• rychlost dodávky
  • Uvádějí na svých stránkách zboží, které nemohou ve finále dodat a ví to dobře sami. Tak at nezdržují zákazníky zbytečným vyplňováním objednávek a ještě snad má tento e-shop majitel, který to má rozjeté na více e-shopech se stejným zbožím a taktéž mi objednávku zrušili i ostatní jeho e-shopy.

Reakce obchodu PneuBorec

bylo by fajn kdyby jste neroznášel drby, vlastníme jenom jeden E-Shop! Je třeba si uvědomit, že většina prodejců je napojena na distributora (výrobce) pneumatik, proto má většina e-shopů podobné dostupnosti u zboží. Co se týče zboží které není skladem v celé Evropě, to není třeba komentovat, my zboží nevyrábíme, ale prodáváme, děláme vše co je v našich silách. Konkrétně u Vámi poptávaných pneumatik (155/70R13 MP61) není naplánovaná ani výroba. Můžete si zkusit ztěžovat u MATADORu, nás z toho prosím vynechte, včetně vašich konspiračních teorií.

• zboží v pořádku
    • velmi rychlé doručení

• Doprava. Přepravce poslal SMS hodinu před příjezdem. Čas ani místo nebylo možné změnit, protože kontaktní formulář nefungoval. I když se manželka dostavila na adresu před koncem avizovaného hodinového intervalu doručení, už bylo pozdě. Mají doručovat 3x, nicméně zásilku ihned vrátili obchodu. Do obchodu jsme psali a volali že s tímto postupem nesouhlasíme a zda máme řešit s nimi, nebo s dopravcem. Bylo nám sděleno že se nejedná o první obdobný problém s dopravou a slíbeno že zboží pošlou ihned znova, že nic řešit nemáme. Přesto dodnes zboží nedorazilo. Ani žádná zpráva.

Pokud zboží skutečně chcete a nechcete si komplikovat život, kupte si ho jinde. Stále čekáme na doručení - a pořád nic.

• Super domluva
    • Rádi pomohou

Doporučuji. Vše na 100%!

Už nemám důvěru

• Nějaký problém v e-shopu.

V e-shopu vidíte 8 ks skladem, objednáte 2 ks a dostanete automatické potvrzení objednávky. Tím je normálně obchod vyřízen. Ne tak v tomto e-shopu. Později během dne dostanete e-mail, že zboží nebude dodáno neboť není skladem ! Velmi nepříjemné, zvláště v době podzimních bojů o okrajové rozměry pneumatik.

• Služby jsou na profesionální úrovni, doporučuji všem.

Nejsem spokojen ze službami DPD, konkrétně řidiči DPD se neumí chovat k zákazníkovi.

• rychlost,spokojenost

• Vše v nejlepším pořádku. Minulé zimní gumy neměl prodejce všechny na skladě, ale nebyl problém a vše sehnal a dodal.
    • Zatím mne nepotkala..

Tento obchod můžu opravdu doporučit. Rychle, spolehlivě a bezproblémově ve všech ohledech..

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrá cena