jsem velmi spokojen.

• - výhodná cena
    • -kvalitní značka zboží
    • - rychlost dodání

Doporučuji ostatním, výborná komunikace a rychlé dodání.

dobré

• Zboží skladem
    • Pneumatiky byly pouze 5 týdnů staré.

• Rychlost vyřízení objednávky,
    • cena za zboží.
    • Neuvádí DOT u zimních pneu.

• Cena, rychlost, dobrá komunikace.

• Nízké ceny,rychlé dodání,spokojenost.

Doporučuji :)

• Cena, rychlost
    • Nekontaktní telefon, přišla mi sms, na kterou nelze odepsat, ani volat a telefon, který mají uvedený na jejich stránkách nikdo celý den nezvedá.

Špatná komunikace, telefon nezvedají,k na meily nereagují.

žádná komunikace, volal jsem na kontaktní mobilní číslo, nikdo nezvedl a ani nevolal zpět, do objednávky jsem jasně napsal, že chci zboží platit kartou a chci aby mi dopředu zavolali abych vyšel z práce, kam jsem si zboží nechal zaslat, nikdo nevolal a kurýr ani nevěděl že chci platit kartou natož aby měl u sebe terminál, do mailu mi přišel email o tom, že zboží dorazí v pátek a dorazilo až v pondělí, takžě opět chyba.

• GEIS - zbozi bylo doruceno o dva dny pozdeji. Jde o ridice. Prvni den volal, ze prijede mezi 13-15, rekl jsem jim, ze ve 14:30 odchazim na hodinu a pul z domova. Kdyz jsem jim v 17:00 volal, tak mi rekl, ze na me ztratil cislo a ze mu polovina pneumatik neprisla (haha). Druhy den jsem nebyl doma, tak mi nabizel,ze mi priveze pneumatiky jinam (haha, co bych tam s nimi delal, ze). Treti den tedy prijel, po te co rano volal ze prijede bud dopoledne nebo odpoledne. Proste katastrofa.

Obchod dobry, GEIS katastrofa.

• Rychlost, dobrá komunikace a správné informace.
    • Bezproblémový obchod. Doporučuji

Vřele doporučuji

Více jak rok staré pneu by mělo být za úplně jinou cenu.

• Konkurence vola rano a informuje o pribliznem case doruceni, mail sice prisel den napred ale to cekani, dojde, nedojde? Neni to vsak chyba shopu ale prepravni spolecnosti,jinak nic.

• Zboží, deklarované jako skladem má skutečně skladem. Slušný výběr a dobré ceny.
    • 1)Není možné platit na dobírku kartou přepravci, ačkoliv tuto možnost přepravce poskytuje, v případě, že to povolí obchod.
    • 2)Přepravce Geis dle mého názoru není ideální co se komunikace při doručování na soukromé adresy týká.

• Rychlost,komunikace
    • Dražší cena dopravy

Celkem ok

• rychlé vyřízení
    • zatím jsem je nenašla

nabízím dalším zájemcům

• doprava přes Geis, kteří dopředu nedávají vědět, v kolik přijedou, takže jsem na ně čekal celý den. Měl jsem dohodnutou platbu kartou při převzetí, ale řidič se moc divil, že mají jen tři terminály a ty jezdí v krajském městě. Samozřejmě jsem tolik hotovosti doma neměl, takže jsem si musel jít půjčit po sousedech. Poplatek za platbu kartou, který byl zahrnut již v dopravě, takže jsem ho musel zaplatit, ale firma po upozornění vratila.

Dobrá cena, rychlé doručení, zboží v pořádku. 100% doporučuji.

• dobrá cena

• pohodlný nákup