• vacsinou vyhodne ceny pneu
    • dobry vyber
    • spociatku som sa s obchodom vedel spojit mailom
    • nekomunikacia po telefone - do obchodu je nemozne sa dovolat - skusal som vyse 30krat
    • nekomunikacia mailom - eshop som ohladom vratenia tovaru kontaktoval niekolkrat aj mailom priamo na mailovu adresu a tiez prostrednictvom kontaktneho formulara na stranke - zial bez odpovede
    • momentalne som v stave ze NEMAM ANI TOVAR A ANI PENIAZE. je to velmi neprijemny pocit

Vazeny pan JAN VOTRUBEC,

vzhladom na to, ze za eshop extralevnepneu.cz komunikujete na heureka.cz Vy, chcel by som Vas aj touto cestou poziadat o komunikaciu - uz ked mi neodpovedate na maily a dovolat sa k Vam je nemozne, bol by som vdacny aspon za reakciu tu.

informaciu o vrateni tovaru som Vam posielal tak skoro ako sa len dalo (nasledujuci pracovny den po doruceni) - bolo to 27.11:2017, odvtedy dodnes (8.12.2017) sa s Vami neviem ziadnym sposobom skontaktovat.

Verim, ze situaciu vyriesime uspesne a po vrateni alebo zauctovani mojej platby si u Vas rad vyberiem vhodny rozmer pneu - zial pri povodnej objednavke som dostal velmi zle instrukcie od autorizovaneho predajcu VW v SR - Porsche Inter Auto.

Dakujem za reakciu

Obchod stornoval objednávku bez udání důvodu. Přišel e-mail, kde bylo uvedeno, že objednávka nemůže být vyřízena a bude stornována, ale nebylo napsáno, proč tomu tak je.

• - nulová komunikace, na emaily nikdo nereaguje
    • - faktická nemožnost dovolat se do obchodu - voláno opakovaně snad 20x v různých časech, vždy přesměrováno na automat.

V listopadu jsem objednal pneu.
    Doteď přes opakované emailové dotazy a fakticky nulovou možnost dovolat se do obchodu, jelikož jsou veškeré hovory směrovány na automat, se nikdo neobtěžoval kontaktovat mne zpět, jsem přistoupil ke zrušení objednávky.
    Neseriózní jednání, nad kterým v roce 2017, době silné konkurence a boje o zákazníka, zůstává rozum stát.

Tenhle e-shop fungoval v době jeho založení, nyní je to jedna velká katastrofa.

Nedoporučuji s tímto e-shopem ztrácet jakýkoliv čas a nervy!

• Strohé zrušení objednávky.

• Nabízejí zboží které nemají!

• webove stranky
    • spolehlivost
    • kvalita dodani
    • ceny vcelku prijatelne

• Byl mi doručen jiný rozměr,čehož jsem si všiml až druhý den po převzetí.Můj pokus domluvit se s prodejnou byl absolutně neúspěšný,není možnost se telefonicky domluvit,nikdo nebere telefon.Mail se mi vrátil jako nedoručitelný,zřejmě neplatná adresa.Doporučuji se takové prodejně vyhnout!!!

Nenekupovat vtéto prodejně!!!

Mnou objednané pneumatiky vůbec nedorazily , žádná reakce ze strany prodejce. Prostě hnus a hnus. Soukup

• Perfekto

• Seriozně, rychle a v pořádku doručeno.

Spokojen

• dpd mi nedorucilo objednavku v danej termin,nutnost osobniho odberu
    • stale jsem neobdrzel danovej doklad

• vyřízeno k spokojenosti

Opravdu velký výběr pneumatik za dobré ceny.Objednávka byla vyřízena velmi rychle a informace o doručení a odeslání přes e-mail, byly přesné a naprosto srozumitelné. Zboží bylo pečlivě zabaleno a neporušené.

dnes uplynulo 11 dnů od objednávky a nic ani odpověd na můj dotaz co bude dál proto objednávku ruším

• výhodná cena, doprava zdarma, rychlé jednání

cena, doprava, rychlost

Objednávku jsem zrušil z důvodu problémů s dodáním. Také byl problém se do e-shopu dovolat.

• Přepravní společnost DPD ,naprostá katastrofa !

Dovolat se je zázrak. Po týdnu jsem zaslal mail s žádostí o aktuální info, kdy bude zásilka odeslána.
    "Dobrý den,
    dnes by měl oodcházet, odpoledne Vám podáme bližší info. Děkujeme.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    eXtralevnePNEU.cz"

Nikdo už se neozval. Druhý den několikrát volám a nic. Pak píšu mail jak to vypadá. (protože mi nidko nevolal, nepsal)

"Dobrý den,
    pokoušeli jsme se včera s Vámi domluvit telefonicky, (nikdo nevolal) bohužel se nezdařilo.
    Pneu z Vaší objednávky se nám někde ztratily, (jeden den to plánují odeslat a druhý už je to ztracené) vzhledem ke státnímu svátku v pátek, bychom byli schopni nové doručit ca. v pondělí-úterý příští týden."

• Dobře vedené stránky
    • Dlouhá dodací lhůta zboží.Zboží psané skladem ale skladem není.Telefonické spojení z obchodem složité protože telefon nikdo nezveda nebo je hluchý.
  • Poslali úplně jinou pneumatiku než jsem objednal a ještě jsem dlouho čekal. Dodnes žádná omluva.