• Žádná komunikace
    • Asi nic nepřijde :)

• Zboží nebylo dodáno, naštěští jsem zadala dobírku

Moc pěkné zboží.

• několikrát mi odpověděli na dotaz poslaný emailem, ochota a rychlé zaslání zboží
    • objednala jsem 4 figurky, které byly na webu psané jako dostupné, ale reálně byly dostupné jen 3 - naštěstí jsem neplatila předem, takže mi napsali nižší cenu a vše proběhlo bez problému

Rychlé a milé jednání, odpovídali mi na maily vždy do 24 hod, zboží poslané hned následující den po zaplacení.

• dobré ceny

Docela jsem na objednávka spěchala a dovolat se do e-shopu se mi povedlo jen 1x, byla jsem ubezpečena, že zboží bylo již předáno přepravci. Když se týden nic nedělo a dovolat se mi už nepodařilo, napsala jsem (v pátek) e-mail odstoupení od smlouvy a požadavek vrácení peněz. V neděli mi přišla zpráva, že mi budou vráceny peníze na účet (což se stalo) a v pondělí přišla zpráva, že mé zboží bylo předáno přepravci. Tak teď leží na Zásilkovně a já ho nechám vrátit zpět, protože jsem platbu už obdržela. Toto dělám nerada, protože nerada někomu zvyšuji náklady, ale opětovně to platit nebudu a navíc jsem vzhledem k časové tísni pořídila již jinde.
    Celkově nemám z obchodu dobrý pocit. Přijde mi, že zde není zlý úmysl, ale dost to nezvládají. Což je škoda, zboží bylo za dobrou cenu.

Vše ok.

Zboží zaplaceno, nedoručeno, žádná komunikace.

• Nekomunikuje
    • Dorazila jen část zboží

O.K

Zboží nebylo dodání v avizované termínu na SMS nereaguje ani na mail,takže jsme zrušili.

Po zaplacení objednavky bylo tyden a půl ticho po pěšině, neprislo ani potvrzení ze je objednavka uhrazena.Teprve po telefonickem dotazu jak to s objednávkou vypada bylo odeslano.Misto 3hulek k lampionkum dorazili jen 2.

• Před deseti dny mi psali email, že odesílají objednávku a od té doby nemám žádné info a balík nepřišel. Tento obchod je velice nespolehlivý a určitě už bych tu příště nic neobjednala.
    • Nezaslané zaplacené zboží, žádná komunikace.

Zboží jsem objednala 31. 8. 2022 Dnes je 12. 9. 2022 zboží, které jsem zaplatila nemám, na dotaz mi nikdo neodpovídá.

• Nekvalitní

• Objednávka nedorazila, obchod nekomunikuje.

Dne 13.5 jsem objednala - a stále se nic neděje - a to doslova ?!

• V dnešní době se mi zdá, že je to dlouhá doba protože zboží ještě nedorazilo.

Zboží nemám

• rychlost dodání
    • nikdo nereagoval na telefonát

Objednané zboží vůbec nedorazilo a na email nikdo nereaguje...

24.4.2022 bylo zboží objednáno,5.5.objednávka urgována,na dotaz nikdo do dnešního dne neodpověl a objednávka nebyla doručena.Žamboch Jan