• objednávku jsem urgovala a nedostala jsem ani písmenko.... si asi mám škubnout ploutví :-(((

nechápu, proč vůbec něco nabízejí, 1. 4. přišlo potvrzení objednávky s tím, že mám vyčkat na platební údaje....5.4. jsem urgovala, že nic nepřišlo a zda je tedy zboží na skladě.... a do 13. 4. nic...ani písmenko...

• Asi před týdnem jsem udělala objednávku, zatím žádná reakce ze strany obchodu. Pouze automatická odpověď. Zřejmě ještě doznívají svátky.

• Absolutní nezájem
    • Obchod nekomunikuje

Děkuji a doporučuji.

• Obchod se mi svojí nabídkou moc líbil. Bohužel jsem zklamaná ze strany komunikace obchodu, která je téměř nulová. DOmnívala jsem se, že jsem objednávku uzavírala s předstihem a schválně ještě vybírala produkty označené skladem. Přišel mi pouze e-mail po týdnu od objednávky, že se ještě čeká na 2 produkty od dodavatele z důvodu dovolené, nevím ani jaké. Nezodpovězen dotaz, s jakou lhůtou počítat. Totéž jsem se ozvala 2 týdny po uzavření objednávky jak to s objednávkou vypadá, reakce též žádná. Netuším jestli zboží vůbec příjde.

• Jinde moje zboží neměli

Dost špatný web vyváží rychlost dodání, široký sortiment, který jsem v mém případě (Manduca) jinde neviděl, nízká cena a dobrá komunikace.

• Žádné
    • Nezájem, neochota

Ztráta času, nabízejí zboží, které nemají.

Reakce obchodu Plenkáček

Děkuji za hodnocení - i negativní je důležitá zpětná vazba.
    Mrzí mě, že jsem Vám nemohla vyhovět, ale jak jsem Vám psala, skladem bylo opravdu jen tolik kusů plínek, kolik bylo uvedeno v eshopu. Další bohužel nyní nemohu objednat.Zdraví L. Novotná

• dobrá komunikace
    • neaktuální web
    • dlouhá doručovací lhůta (1 měsíc)

• Veľmi dobrá písmomná komunikácia a rýchlosť doručenia.

• perfektní komunikace, solidní cena výjimečného zboží

• široký sortiment
    • rychlost vyřízení

rozhodně doporučuji

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, NÍZKÉ CENY

• dodání na určené místo
    • nevím

s obchodem jsem byla spokojena, informace o změnách zboží a doručení byly podávány včas

• Nadstandardní přístup ke klientům

• Skvělá komunikace a vstřícnost.

• rychlost, vstřícnost
    • že ho mám za barákem :-)

Doporučuji.Budete spokojeni

• široký sortiment pro kojence a maminky
    • Doba dodání zboží od objednání!! Trvá to už dva týdny a ještě zboží nedorazilo. Sice mne na to upozornili mailem, ale mohlo by to být do týdne až do 10ti dnů než dva týdny a déle.

Doporučuji obchod pro široký sortiment zboží za velmi přijatelné ceny!!!

...

S nákupem jsem byla naprosto spokojena a komunikace ze strany obchodu byla rychlá a vstřícná.