• dobrá cena, rychlost dodání

kvalita, rychlost

Jsem velmi spokojená, brzké vyřízení i respektování přání. Moc děkuji

Rychlé a bezproblémové vyřízení

• Rychlost dodani..
    • Zadna..

Dobra sluchata pro jedenactiletou dceru..

komunikace s obchodem neproběhla, na tel. číslo které je na oficiálních webových stránkách je pouhý záznamník...škoda, dedokážu si představit,kdyby byl nějaký problém......nedá se dovolat ani na mobil. Zboží bylo přepravováno firmou PPL, která zboží ani během sedmi dní od převzetí nebyla schopna doručit. Zaslala jen email, zboží nedoručila, i přes opakované kontaktování zákaznické linky, jsme si nakonec museli vyzvednout zboží na parcelu PPL osobně i přesto že doručení mělo být na adresu a to díky věku zákazníka a váze zásilky 13kg...no řekněte sami nechte tahat 65letého člověka 15kg balík zimní krajinou. :( z firmy PPL se mi chce zvracet :(

• Fakt pěkný ceny
    • Blbě se parkuje u výdejního místa

Vcelku pohodový nákup. Obchod s klidným srdcem doporučuji

• ochota

• Jsou rychlí.

• Vše ok.

Dobre ceny, rychle vyrezeni objednavky

Jsem spokojena, nemám žádné výhrady.

Vše naprosto bez problému, takto si představuji seriózní obchodování, mohu jen doporučit.

zboží dorazilo ale poškozene.přesto doporučuji

• Rychlost.

rychle vyrizeni

• rychlá dodávka a při osobním odběru příjemná obsluha

• Problém s reklamací Reklamace vyřízena kladně, ale peníze nechtěli poslat.. Jak je zde uvedeno, telefon nezvedají. Na email odpovídají, že peníze již posílají. Po měsíci zjištěno, že je to lež. Peníze jsem získala tím, že jsem šla do prodejny osobně a neodešla, jsem dříve, než jsem obdržela potvrzení banky, že peníze byly odeslané. Dle mého názoru jediné řešení, jinak peníze zpět nedostanete.

Zboží není určené pro český trh, ale pro polský. Návod pouze v polštině. V žádném případě zde nakupovat, i když byste měli pocit, že nakoupíte levněji.

normální.
    Obchod pro vyzvednutí zboží jsem nemohla najít.Na popisném čísle jsou 3 obchody . Veitnamka nerozumí česky. Bylo by vhodné zásilkovnu označit ,viditelně.

• jsou to podvodnici

Je zde spojitost s obchody Sergey O ,Elektrex s.r.o a Topocenter...jeste zde plaza24.cz a digisklad.cz