Doporucuji, zbozi jsem vyzvedla na prodejne, velmi prijemny personal, me se libila moznost vse si na miste vyzkouset a pozmenila jsem i objednavku a klukum to nevadilo! Na svem blogu www.veruharnol.cz budu eshop doporucovat a urcite to nebyl muj posledni nakup! Diky

• Slevy při osobním odběru zboží

• u různého zboží málo fotek až žádné fotky.

• Výhodou je cena (slevy, výprodej)
    • malý výběr zboží a malý výběr velikostí

Nakoupil jsem 5 věcí a po cca 2-3 dnech mi volal prodejce z obchodů, že 1ks zboží nemají(Pro mě ten nejdůležitější, kvůli kterému byl nákup uskutečněn), ale bylo to vykompenzované tím, že si mám vybrat jiné zboží a to i drahší o 500,-kč.. Čehož jsem využil.. Když to shrnu jsem naprosto spokojen!!!

• Super rychle vyrizeni a dodani. Vyrazna sleva pri osobnim odberu. Kvalita.

Nevim, jestli jim nekdy odpustim, ze mi k nakupu za cca tisicovku prilozili trenyrky zdarma... :D Supr po vsech strankach, urcite doporucju!

• Vše v pohodě
    • Výrazně snížená cena při osobním odběru

Vše naprosto v pořádku + cena při osobním odběru výrazně nižší - super, rád se vrátím

• zmatený/nepřehledný

nedoporučuji, objednané zboží jsem si koupil jinde, toto byla ztráta času..

• Vstřícnost, otevřenost, upřímnost, ochota personálu. Vynikající
    • Jediná slabina je, že neexpandují. U nich bych nakupoval neustále kdyby byli poblíž.

Fair jednání a ochotný personál. Dodržuje lhůty a požadavky. Při zdůraznění odeslání emailu při každém kroku pohybu balíčku skutečně chodí maily i kdy byl vyexpedován z obchodu.(Celkem asi 5-6 mailů než ke mě došel balíček). Opravdu vstřícně doporučuji

Vše vyřízeno během dvou dnů od objednání. A sleva při vyzvednutí na prodejně, to se opravdu málo kde vidí. Doporučuji, skvělá komunikace ;)

• zadne je svuj

number 1

• prehled, slevy
    • nic me nenapaa

• Výborná věc je sleva při osobním odběru - za zboží v ceně 4 150 Kč jsem díky osobnímu odběru zaplatila jen 3500 Kč. Ano, vidíte dobře :-)
    • Hledala jsem konkrétní snb ale při zadání názvu nebo obecně podejen snb se mi obchod vůbec nevyfiltroval, až když jsem zadala celý název snb včetně velikosti, objevil se, chce to důkladnější hledání :-)

V shopu jsem nakoupila hlavně z důvodu dostupnosti zboží, které bylo jinde již vyprodané ve velikosti, kterou jsem potřebovala, navíc zde byla dobrá cena, ze které se pak díky osobnímu odběru vyklubala ještě lepší cena, vlastně nejlepší, co jsem během hledání našla :-)

• rychlost, dostupnost tovaru

Pomala komunikace

• Velký výběr zboží,nákup z domova
    • nevím

Rychlost,spolehlivost,s obchodem jsem velmi spokojená.

• pohodlí s domova
    • nevím

• Super je, ze je pri osobnim odberu sleva. Moc dobry napad. Garance nejlevnejsi ceny.
    • Nevim o zadne.

Libilo se mi jednani s obchodem i celkova cena nakupovaneho zbozi.

maximální spokojenost

• Možnost vyzvednout osobně.
    • Jen jsem v poměrně velkém obchodě nevěděla, kde si mám o objednané zboží říct. Nakonec jsem byla odkázána na pokladnu u dveří.

Doporučuji.

• dostupnost zboží