• Super cena
    • Není vůbec označen, na adrese vyzvednutí, těžko k nalezení.

• Vybrané zboží nebylo k dispozici.

Objednávka byla stornována z důvodu absence zboží za uvedenou cenu, kterou nabízel obchod.

Nabízí věci skladem, které vůbec nemají

• Přišel jiný tréninkový deník, než který firma nabízí a než jsem podle obrázku vybrala.

• Dobré ceny
    • Dlouhá dodací doba. Obědnávka měla být dárek a bohužel ještě nepřišla (téměř dva týdny).
  • Podvod.

• Zboží edorazilo, ani nemohu sledovat zásilku.

Chcete-li ztratit čas nad zbytečnou objednávkou, nakupujte zde.

• Nedodal zboží, které bylo skladem, dnes je to 10 dní. Nekomunikuje.

Zboží jsem dodnes neobdržel, je to 10 dní. Obchod nekomunikuje, poslal jsem tři urgentní maily, bez odezvy. Nevím, co si o tom myslet.

• Katastrofa, nedoporučuju.
    • Vše špatně.

Rozhodně nedoporučuji, žádná komunikace, deklarují zboží skladem a nic nemají. Prostě katastrofa.

vše vpořádku jen místo objednané vanilky mi přišla čokoláda

Zboží objednáno na dobírku. Do dnešního dne nedorazilo a ani nedorazí. Nulová komunikace ze strany obchodu.

• V obchodě jsem sice objednala zboží, ale dodnes mě nikdo nekontaktoval, zboží nedorazilo - obchod nekomunikuje..nevímk čemu tento e-shop vlastně slouží..

• Žádné
    • komunikace!!

Objednal sem si 6kg přípravku a za stejnou cenu sem obdržel 2,5kg..což mi příjde nehoráznost!!!

• rychlost dodání, přehlednost

• nekomunikují a ani vám nepošlou co jste si objednali.

nenakupovat.

• objednane zbozi dorazilo ale jiny druh vyrobku nez jsem si objednal.
    • Po tom co jsem obchod informoval ze mi zaslali spatne zbozi ani se neozvali.
    • komunikace

znovu zde nekupovat nebudu poslali jine zbozi a nekomunikuji.

• cena, vcelku velký výběr
    • slabiny obchodu netuším, ale slabiny české pošty, to by bylo na dlouho.
    • Objednal jsem si zboží i s dózou, která však pravděpodobně špatným zacházením ze strany České pošty dorazila poničená, dno bylo prasklé, tudíž se objem, který byl v ní vysypal do obalu balíku.

Doporucuji vsem!!!

• v okamžiku objednáníje zboží označené jako skladem. Dostala jsem pouze automatický e-mailse shrnutím objednávky a jejím zaregistrováním. Od té doby komunikace obchodu nulová a dnes je již 14.1.2014

Webové stránky jsou celkem přehledné, i když oproti jiným internetovým obchodům s podobným zbožím nijak nevynikají. Bohužel komunikace obchodu je zcela nedostatečná. Po úvodním mejlu o registraci objednávky již další komunikace ze strany obchodu neproběhla, přestože od objednání uplynulo již 11 dní a zboží bylo dle webových stránek skladem.