• OK
    • OK

OK

• Přehledný proces objednání/placení/dodání
    • Velký sortiment se slušnými cenami
    • Slevové akce a soutěže
    • Design webu, ale to je hodně subjektivní

• Velmi levný a rychlý nákup el. licencí.
    • Klíč dorazil do 7min od nákupu, a nebyl problém
    • s aktivací.
    • Také byl skvěle napsán postup instalace a aktivace daného softwaru. (origin)
    • Zatím jsem žádné neobjevil

Za mne určitě velké doporučení už jen kvůli cenám.

• Rychlost,spolehlivost

Doporučuji, rychlé, bezpečné, s problémem poradí

• Zakoupenou hru jsem dostal takřka ihned.
    • Nic.

Musím říct, že jsem velice spokojen s nákupem a pokud budu kupovat dalši hry, tak je koupim rozhodně u vás!
    Za mě obchod jedině doporučuji! :-)

• Přehledné stránky
    • Velmi dobré ceny
    • Rychle komunikující kvalitní support
    • Krátká doba supportu v rámci dne

Nejlepší ceny na trhu. Ikdyž jsem byl trochu zklamaný z času v rámci dne, kdy je nabízen support(jelikož jsem musel řešit nevalidní klíč) musím se, ale zase zastat názoru, že v dané době support vždy reagoval kvalitně a rychle na mé maily a společně jsme došli ke zdárné reklamaci a poskytnutí nového klíče bez jakýchkoliv zbytečných oplétaček a zádrhelů.

Celkově jsem tedy s obchodem velmi spokojen a určitě v budoucnu budu vyhledávat hry prvně zde, ale dávám 80% jako motivaci pro rozšíení support času :D

Reakce obchodu plaaay.cz

mockrát Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem i s naší zákaznickou podporou spokojený a zároveň Vám děkujeme za sdělení podmětu k zlepšení našich služeb.

Tým Plaaay.cz

• -možnost zakoupení her online i o víkendech
    • -okamžitá platba a doruční herních klíčů
    • -nic

• rychlost dodania
    • komunikacia s obchodom
    • plus hra zdarma
    • absolutne nic

Momentalne podla mna najlepsi obchod co sa tyka klucov ku hram. Nakupoval som uz aj u konkurencie a nebol som tam ani zdaleka tak spokojny ako u tohoto obchodu. Komunikacia obchodu je na uplne inej urovni, vzdy ochota vyjst v ustrety zakaznikovi a o nizkych cenach ani nehovorim. Toto bol zatial moj iba druhy nakup u nich ale uz teraz viem ze rad nakupim znovu.

Reakce obchodu plaaay.cz

velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud byste měl jakýkoli dotaz či podněty pro zlepšení našich služeb, neváhejte nás kontaktovat na email: [email protected], za jakoukoli zpětnou vazbu budeme moc rádi.

Tým Plaaay.cz

• Rychlost doručení a výborná podpora

Všechno v pořádku

• Elektronické licence.
    • Neznám.

Mnoho platebních metod. Dobré ceny. Rychlé dodání. Go for it

• Rychlý nákup a komunikaci
    • Žádné

Doporučuji, bezproblémový

• nejlevnější zboží

• Výhodou je hlavně elektronické dodání kódu dle kterého si člověk hru poté stáhne, toto je ovšem výhoda nejen tohoto obchodu, ale tohoto trhu jako celku
    • ceny
    • o žádných nevím toto byl první nákup a nakupoval jsem cíleně věc, kterou nabízeli

podle mě slušný obchod, který má situaci zjednodušenou tím, že automatem předává koupené kódy dál. Nicméně díky tomu jsou slušné ceny elekronických licencí.

Tým Plaaay.cz

Byl to můj první nákup v tomto obchodu a to vyloženě na základě kladných recenzí na tento obchod,což se mi ihned potvrdilo.
    Kupoval jsem PC hru jako digitální produkt.
    Ihned po zaplacení mi došel klíč,který jsem aktivoval přes službu Steam.
    Vše proběhlo naprosto bez problémů,klíč byl v pořádku a za chvíli jsem již mohl hrát.
    Obchod mohu po mém prvním nákupu s klidem doporučit.

Reakce obchodu plaaay.cz

velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojený.

Přejeme Vám hezký den a užijte si hru

• Rychlost přehlednos kvalita

Perfektní a rychlé vřele doporučuji