• zboží dorazilo bez přibalené faktury, na žádost o ni zatím 2dny nikdo nereagoval

Reakce obchodu Pixmania

kontaktujte nás na adrese : [email protected] a napište nám číslo vaší objednávky, abychom mohli prostudovat vaši reklamaci.

Kateřina Pixmanie

• ceny u vybraného zboží
    • cena a doba doručení

dobré cenové podmínky, horší návazné ceny za služby. Nevím jak by to bylo s ev. reklamací zboží, nemám zkušenosti.

Reakce obchodu Pixmania

Na všechny naše výrobky se vztahuje záruka dva roky. V průběhu prvního roku máte možnost uplatnit reklamaci u autorizovaného servisu v ČR, v průběhu druhého roku se reklamace uplatňuje u nás. Je třeba nám výrobek zaslat, náklady za poštovné jsou vám poté proplaceny. Pokud se jedná o větší výrobek, tak požádáme kurýra a ten si u vás zboží bezplatně vyzvedne.

Pokud obdržíte nekomformní výrobek či nefunkční, máte právo jej ve 14 denní lhůtě reklamovat u nás a požadovat výměnu či proplacení. V případě, že jste obdržel poškozený výrobek, kontaktujte nás buď přes naší zákaznickou linku, nachází se na našich stránkách či přes FAQ : http://www.pixmania.cz... a my vám podrobně vysvětlíme jak v tomto případě postupovat.

• široká nabídka
    • doručení pouze přes DPD

Reakce obchodu Pixmania

Využíváme služby externích dopravců. DPD, ale i UPS, Dachser a poštovní doručování.

• široký sortiment

• profesionalita a rychlost
    • nevím

Doporočuji, solidní firma, profesionální správa objednávky.

Kateřina Pixmanie

• V mém případě delší dodací lhůta. Zásilka šla z ciziny, ovšem když dorazila do Čech, ještě týž den mi byla doručena.

Přehledné uspořádání stránek. Pro mne byla rozhodující cena, a ta byla nejnižší na trhu. Dražší poplatek za dopravu, ale v mém případě, jsem i tak, byl pod cenou konkurence. Takže doporučuji.

• dobrá cena

ok

• cena objednaného produktu
    • "Rychlost" dodání zboží tím, že je zasíláno z Německa. Nikde se o tom obchod nezmiňuje.

Vzhledem k ceně mnou objednaného produktu obchod doporučuji. Je však nutné mít strpení při dodávce zboží.

Reakce obchodu Pixmania

zásilky jsou expedovány z Francie a k dispozici máme 3 druhy doručení. Expresní 1-2 pracovní dny od expedice, standardní 3-4 pracovní dny a ekonomické doručení poštou do 10 pracovních dnů.

• Dobre ceny, vyhodne balicky
    • Draha doprava

Dobrý deň,
    Pixmania sídlí vo Francúzsku, kde sa taktiež nachádzajú naše centrálne sklady a odtiaľ sú zásielky odosielané do celej Európy. Využívame služby kvalitných externých dopravcov ako DPD, UPS, Dachser a poštové doručenie. Z tohto dôvodu nie je zatiaľ možné náklady na dopravu ovplyvniť.

Zuzana

• Nízké ceny

děkujeme za Váš názor.

Kateřina Pixmanie

• zjistění sídlo firmy a o firmě.jinde zboží neměly,a cena.
    • Velmi složité přihlašování a domluva když se nešlo přihlásit a informace po telefonu mě odkázali na stránky ,složité i člověk který má 2 VŠ říkal jakje to složité .

Po přihlášení dobré i informace po cestě zboží ale to přihlášení ,je to vše v pořádku.Hezký a příjemný den . F.vÁZAL

Kateřina Pixmanie

• Poměrně dobrý výběr zboží za dobré ceny.
    • Drahé poštovné.
    • Balík přišel rozevřen.Zboží v pořádku.

Tento obchod jsem zvolil z důvodu nedosažitelnosti zboží v kamených obchodech.
    S obchodem PIXmania jsem spokojen. Doporučuji.

• cena za dopravu

vše v pořádku

děkujeme za Váš názor.

Kateřina Pixmanie

• Siroky sortiment a moznost platby pres mezinarodni 3D bezpecnostni platebni terminal.
    • Neprehledne a podprumerne graficky zpracovane stranky.

Go on !!!

Kateřina Pixmanie

• Dlouhá dodací doba (píší 3-4 dny)
    • celkem drahé poštovné

Reakce obchodu Pixmania

Pixmania sídlí ve Francii. Zde se taky nacházejí naše centrální sklady a odtud jsou zásilky odesílány do celé Evropy. Využíváme služby externích dopravců jako DPD, UPS, Dachser a poštovní doručování. Z tohoto důvodu není prozatim možné náklady na dopravu ovlivnit.

Kateřina Pixmanie

• V Pixmanii objednávám 5 let, vždy dorazilo to, co bylo objednáno a za bezkonkurenční cenu
    • Stalo se to poprvé, ale balík byl špatně zabalen, krabice přišla poškozená a elektronika se v ní jen tak volně "plácala", ještě, že výrobce udělal ten foťák nárazuvzdorný - vydržel

spokojenost - nízká cena, rychlá dodávka

Široký výběr, serióznost a v některých případech nabídka zboží přesahující domácí nabídku.

• Velký výběr zboží s dobrými slevami
    • Sídlo a hlavní sklad ve Francii, tudíž delší doba dodací + složitější příkladné reklamace

Obchod proběhl v pořádku, stav své objednávky se dal transparentně dohledat. Dodací doba kvůli zasílání zboží z ciziny je trochu delší...

Ze dvou objednaných věcí přišla jen jedna a obchod nenapsal, že druhá věc nebude!

Reakce obchodu Pixmania

omlouváme se vám za nepříjemnosti. Kontaktujte nás na adrese : [email protected] a napište nám číslo vaší objednávky, abychom mohli prostudovat vaši reklamaci.