• vse jenom proti
    • naprosto vše!!!!

nepouzitelne!! nekomunikuji!!! reklamovat nelze!!! vse zdrzuji! atd.!!!!!!!!!

• už nic
    • co se týka reklamace všechno od A do Z

21.10 dopravni sluzba ode mne vyzvedla server na reklamaci a ty svine tvrdi, ze ho dostali 18.11. To si asi delalo okruzni plavbu kolem sveta. Komunikace zadna, primo nulova slibili vyjadreni mailem, ja chtel i telefonicky...neozvali se. Banda podvodniku!!!

• nejlepší ceny u určitých produktů
    • jinde nesehnatelné zboží
    • bezproblémový e-shop
    • dárek k objednávce

Na tomto e-shopu jsem nakupoval celkem asi 10x a neměl jsem s ním nikdy problém. Zboží vždy došlo řádně zabalené a v pořádku. Mrzí mě, že už do ČR nedodávají, škoda. Byl to jeden jeden z nejlepších e-shopů.

• nízká cena
    • nemožnost reklamovat zboží
    • absolutně nekomunikují, nereagují na dotazy

Banda podvodníků, kteří prodávají zboží bez možnosti reklamace.

• Rěšení reklamace asi neexistuje. Je to zralé na ČOI.Pukud mi reklamaci nejak nevyridi, obracim se na ně.

Cena

• Dobrá cena.
    • Nabídka zboží, které jsem jinde nenašel (zatím ale, po 10 dnech, nedorazilo).
    • V mém případě dodací lhůta.

Obchod lze doporučit, zatím s výhradou. Uvidíme, jak to dopadne.

• jinde "nesehnatelné" zboží

• telefonní kontakt z polatněný 11kč za minutu je zlodějna!!!

zaplatit obchodu při reklamaci 11kč za minutu hovoru je trestné!už zde nic nekoupím!!!

• není zák. servis v ČR

• Doprava - přepravce balík nepředal a ponechal jej ležet na schodech činžovního domu.

• -nízké ceny
    • -velký výběr
    • -když mi dorazilo objednané zboží,bylo neuplné a po žádosti o zaslání chybějící části nikdo nereaguje,telefonický hovor odmítám-11kč/min?určitě ne(proč platit za chyby druhých)
    • -způsob balení zboží-krabička s fotoaparátem musela pěkně pří přepravě lítat v té velké krabici bez vystýlky
    • -platba předem v dnešní době???
    • -komunikace se zákazníkem

zkuste štěstí,snad na tom budete lépe

• Výboré ceny

Doporučuji no problem!

• žádné mne nenapadají
    • vysoké ceny, vysoké náklady na dopravu, nebo dlouhá doba dodání, chudý sortiment a příšerný postup objednání. Pokud objednávku nedokončíte, stejně se Vám založí. Chtěl jsem využít možnosti pix pokladničky (do které mi převedly peníze za reklamaci, místo aby mi je vrátili!) ale to je opravdu jen pro silné nervy.

Existuje spousta solidních e-shopů, kde je nakupování snadné a ceny příznivé. Pixmania k nim, bohužel, nepatří. Rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu Pixmania

Pixmánia sídlí ve Francii. Zde se taky nacházejí naše centrální sklady a odtud jsou zásilky odesílány do celé Evropy. Využíváme služby externích dopravců jako DPD, UPS, Dachser a poštovní doručování. Z tohoto důvodu není prozatim možné náklady na dopravu ovlivnit.
    Kateřina Pixmanie

• v zadnem jinem obchode na ceskem netu jsem tento vyrobek nenasla
    • snad jen, nekdo by mohl napsat, kdyz balicek je odeslany a kdy asi tak prijde...

zarucene dodani ikdyz date platbu predem

Reakce obchodu Pixmania

vaši objednávku můžete sledovat přímo na vašem kontě Pix a Já. Po expedici vám bude zaslán email s číslem zásilky.
    Kateřina Pixmanie

• Dá se sehnat v ČR nedostupná věc.
    • UŽ 14 dní NEFUNGUJÍ STRÁNKY WWW.PIXMANIA.CZ, není tam ani zmínky o údržbě stránek, nic. Stránka prostě nenalezena, což vás, po uskutečnění platby převodem, dost nase.e.
    • 300,- doprava zboží
    • Musel jsem vygooglit jine stránky, kde bylo v základu pixmania. Volat na pixmaniacom, kde mi bylo zděleno číslo na číslo, všude hlasový automat, 10kč min, takže se nákup min o 2 stovky prodražil. Pak Vám ještě přijde dotazník, jak jste s jejich službami spokojeni a po kliknutí na odkaz : Stránka nenalezena. -- no velmi humorná záležitost.

Jinak zboží v pořádku.

Reakce obchodu Pixmania

naše stránky byly možná nefunkční na jistý čas, ale ne na dobu 14 dní. Pokud link www.pixmania.cz nefunguje naše stránky můžete dohledat pod www.pixmania.com a následně vybrat českou republiku.

• Dost vysoké poštovné.

Zboží je zasíláno z ciziny,tudíž chápu delší dobu,než dorazí k objednavateli.Máte ale nepřiměřeně vysoké poštovné.Zároveň jste ale byli jediným obchodem,díky kterému jsem požadované zboží dostala,nikde jinde nebylo k mání,takže i přes vysoké poštovné váš obchod mohu jen chválit a doporučit.Trošku mě zarazil postup při objednávání,kdy požadujete první zaslat peníze na účet,obyčejně platí zákazník až při dodání.

Kateřina Pixmanie

• Hodnocení eshopu o tom vypovídá samo - proto zrušení objednávky.
    • Francouzský eshop co má kabát eshopu CZ.
    • Není tomu ale ve skutečnosti tak.Tím spojená potíž s následnými reklamacemi atd atd.Nemožnost platby při dodání jak je tomu u ostatních eshopů což je dnes už zcela běžný standard.Při zrušení objednávky budou přezkoumávat její zrušení? To má být co za vymoženost!

Nebrat nebrat nebrat ...NIC.Posílání peněz dopředu ....?Proč?! Bez možnosti si ohlídat svou investici dodáním zboží na adresu a pak platbu ?!
    Nikdy nikdy nikdy.

• nejlevnějšícena
    • Dlouhá doba dodání, i když mají na webu 3-4 dny. Jednalo se o 8-9 dní
    • Zabalení: byl to malý fotoaparát, který byl uložený ve větší krabici, ale bez vycpávky! V DVD ji pak otevřeli a zjistili poškození.
    • Zásilku v hodnotě 5000 (předem zaplacenou) předali cizímu člověku a já se pak musel dohadovat. Ačkoliv to bylo na mé jméno!!!
    • Celý obchod je dělaný neosobně. Komunikace jen přes formuláře na webu bez jaké koliv známky osobního přístupu.

Rozhodně to byl můj poslední nákup, protože předem zaplacené zboží někomu fláknout aniž by si zkontrolovali komu je neuvěřitelné.
    To, že zabalí krabici do větší krabice bez vystýlky, aby to v tom mohlo létat během dopravy je taky v dnešní době debilita.

DLE DPD byla krabice narušená. Naštěstí ale foták vypadá funkční a bez újmy.

Už zde nakupovat nebudu. To že jsou neosobní není samozřejmě u eshopu taková vada, jako ty ostatní věci.

Reakce obchodu Pixmania

omlouváme se vám za nepříjemnosti způsobené dopravcem.
    Pokud platíte bankovním převodem, lhůta na realizování je 2 pracovní dny, pro urychlení potvrzení vaší objednávky vám doporučujeme vložit peníze přímo do Raiffaisen bank (lhůta se skrátí na 1 den) anebo si zvolit způsob platby platební kartou. Platbu na dobírku zatím nenabízíme.
    Kateřina Pixmanie

• dopravni spolecnost DPD - nejprve se vse zda-lo v poradku, nakonec zbozi predali ne me, ale nekomu jinemu. Bylo to na recepci spolecnosti ve ktere pracuji a dopravce zasilku predal nekomu jinemu presto ze na krabici bylo me jmeno. Vzhledem k hodnote zasilky toto beru jako neprijatelne a velmi problematicke. RH

Reakce obchodu Pixmania

omlouváme se vám za nepříjemnosti způsobené dopravcem.