• rychlost dodání zboží, výborná komunikace
    • 0

Nakupovala jsem zde poprvé a velmi mile mě překvapila rychlost a ochota. V neposlední řadě i o dost lepší cena za stejný výrobek. Doporučuji.

• Férové jednání
    • Spolehlivost
    • Nižší cena

• Bleskurychlé dodání
    • Vynikající zákaznický servis, paní Schmelzerová je profesionálka, velice ochotná a vstřícná
    • Zboží je někdy mizerné kvality, ale zákaznický servis to vykompenzuje

Tento obchod mohu jen doporučit, nakupovala jsem zde již několikrát a i když ne vždy bylo zboží v perfektním stavu, tak po komunikaci se zákaznickým servisem jsme vše vyřešili k mé spokojenosti. Dobré jsou akční slevy, které jsou velmi časté.
    Dodací doba je neuvěřitelně rychlá, objednávala jsem zboží i u mateřské společnosti babymarkt.de a tam teda tak rychlí nebyli. Takže za mě spokojenost.

Rychlé a bezproblémové dodání, zboží odpovídalo popisu. Doporučuji.

• Super komunikace
    • Ochota

Za sebe mohu obchod velmi doporučit.
    Několikatý výrobek z tohoto obchodu.
    Nejdříve kočárek, pak spoustu dalších věci.

Když jsem si nebyla jistá jedním popiskem zda to bude na kocarek sedět.
    Ochotně ihned zjistili a případně nabídli okamzite vracení.
    Komunikace prostřednictvím Facebooku naprosto super.
    Moc děkuji a budu objednávat dále od Vás.
    Jsem velmi spokojená.
    Hodně úspěchů.Nikola M.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

moc děkujeme za Vaši milou recenzi.

Team pinkorblue.cz

• rychlá dodávka a to je asi tak vše
    • Obchod uvádí zavádějící popisy výrobků (dětský kočárek Bubleride Speed) a nabízel stejný výrobek pod 2 různými označeními (model 2018 a model 2019) za diametrálně odlišné ceny. V případě žádosti kompenzace z důvodů klamavých popisů nám nebylo vyhověno.
    • zkušenost se zákaznickou podporou nebyla nijak dobrá, nezapomeňte při nákupu, že se fakticky jedná o německý e-shop, který se jenom tváří česky

Z komunikace během uplatňování naší reklamace jsme byli velmi nespokojeni a přestože jsme si sami ověřovali přímo u výrobce, obchod se zaštiťoval informacemi od dovozce a tvrdil, že výrobek z března 2018 je nový modelový rok 2019, ačkoliv to byl ten samý výrobek jako modelový rok 2018, pouze se přidalo číslo 2019 (prý kvůli EU).
    Na základě našich zkušeností jsme i přímo v rodině zjistili, že jakékoliv uplatňování reklamací s tímto obchodem je prakticky nemožné díky jejich výmluvám a neochotě situaci řešit a spoléhání se na to, že jsou daleko od zákazníka (neměcký e-shop).
    Ani zajímavé ceny nemohou případné problémy vyvážit.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Váš podnět na nepřesný popisek jsme nechali prověřit u výrobce a dostali jsme stejnou odpověď jako vy - tedy, že se jedná o nejnovější model, který se prodává pod modelovým označením 2019. To, že je na etiketě uveden rok výroby 2018 je dáno tím, že výrobky se předvyrábí, než jsou uvedeny na trh. To nám rovněž potvrdil výrobce a my jsme Vám e-mailovou komunikaci s ním dali v plném znění k dispozici.

Pochybení tedy nebylo na naší straně, přesto jsme Vám nabídli vrácení výrobku na naše náklady, pokud se Vám zakoupený kočárek nelíbí. Tuto možnost jste se rozhodl nevyužít. Bohužel Vaše výhrůžky negativními recenzemi nejsou důvodem pro poskytnutí kompenzace, když nebylo pochybení na naší straně.

V případě reklamace probíhá vše dle českého práva, ačkoliv sídlíme v Německu a vadný výrobek si vyzvedneme přímo u Vás doma. Není tedy důvod, abyste pocítil jako zákazník rozdíl oproti nákupu v českém e-shopu.

Pokud byste měl další otázky, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Team pinkorblue.cz

Rychlost dodávky, solidně zabalené.

• Velmi dobré ceny

Odebírám newsletter a v kombinaci s akcemi jsem už po několikáté nakoupila za opravdu velmi dobrou cenu. Nyní jsem kupovala autosedačku Maxi Cosi a cena byla opravdu nepřekonatelná.
    Navíc doručení bylo strašně rychlé.
    Za mě obrovská spokojenost.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Team pinkorblue.cz

• Rychlost doručení, komunikace, balení výrobku.

Vše super, krásná komunikace, vřele doporučuji.

Vše super, bezva cena. Rychle doručeno. Doporučuji

Reakce obchodu pinkorblue.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

• Bezkonkurenčně nejnižší cena

Kupoval jsem dětskou sedačku pro dcerku - cybex Solution M-fix Pepper Black 2018.

Po dlouhém výběru jsem vybral tento typ a dle ceny vycházel bezkonkurenčně nejlépe eshop pinkorblue. Rozdíl ceny byl opravdu velmi výrazný (cca 3500 x 4500 u všech ostatních obchodů).
    Objednal jsem z pinkorblue i když mě odrazovalo to, že obchod má veškeré firemní údaje lokalizovány v Dortmundu. Obvykle bych do toho rizika asi nešel, ale cena mě nakonec přesvědčila.

Sedačka dorazila překvapivě rychle a naprosto v pořádku. Obával jsem se také toho, aby nebyla vydávána levnější silver verze sedačky za gold - vše ale proběhlo v pořádku a jsem s obchodem naprosto spokojený. Dokonce jsem si kvůli hodnocení obchodu založil i účet na Heurece :)

Reakce obchodu pinkorblue.cz

jsme velmi rádi, že jsme Vaše obavy vyvrátili. Věříme, že i případný další nákup povede k Vaší spokojenosti.

Přejeme příjemné a hlavně bezpečné cestování.

• Bezva ceny a zboží

Reakce obchodu pinkorblue.cz

děkujeme Vám za hodnocení.

Team pinkorblue.cz

• Doba dodaní byla 3-5 dní. Zboží dorazilo již za dva dny. Nejlepší cena. Můžu jen doporučit.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

tímto Vám velmi děkujeme za recenzi a doporučení.

Team pinkorblue.cz

• Rychlost, přehlednost, nejlepší cena na trhu a rychlé dodání, max. spokojenost

Reakce obchodu pinkorblue.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení.
    Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen.

• Velký výběr

moc děkujeme za Vaši recenzi.
    Doufáme, že Vám nákup udělal radost.

Team pinkorblue.cz

Ve středu objednáno, dnes doručení, super cena

Reakce obchodu pinkorblue.cz

velmi děkujeme za Vaši recenzi.
    Věříme, že Vám nákup udělal radost.

Team pinkorblue.cz

Velice děkuji!! V sobotu objednáno , ve středu doručeno. Bezkonkurenční cena , rychlé dodání.

děkujeme Vám za recenzi.

Team pinkorblue.cz

Dnes jsme objednali poměrně těžko sehnatelný výrobek - korbu Affinity 2. Vzhledem ke klamavým údajům o dostupnosti na jiných eshopech jsem před odesláním objednávky tedy ověřovala skutečnou dostupnost telefonicky na zákaznické lince. Tímto bych chtěla poděkovat operátorce, paní IVETĚ. Byla velice ochotná, zjistila doplňující informace a obratem mi vše potřebné, u dodavatele ověřené, zavolala zpět. Objednávku jsem uzavřela, avšak nedorazil automaticky potvrzující email. Proto jsem se musela na zákaznickou linku obrátit podruhé. Znovu jsem byla spojena s paní Ivetou. Opět skvělý přístup! Vše dohledáno, v pořádku potvrzeno, dokonce mi byly okamžitě sděleny údaje ohledně přepravy. Z mé strany se jednalo o první nákup na tomto e-shopu. Především díky paní Ivetě budu tento eshop určitě doporučovat dále! Vše je o lidech. DĚKUJI, Martina

Reakce obchodu pinkorblue.cz

velmi děkujeme za milou zpětnou vazbu. Věříme, že budete s Vaší objednávkou spokojena a že Vám zboží udělá radost.

• Nízké ceny
    • Dobrý výběr
    • Skvěla komunikace
    • Někdy trošku delší dodací lhůta

děkujeme za recenzi.
    Věříme, že Vám nákup udělal radost.

Team pinkorblue.cz

Perfektní zboží za super ceny. Dodání většinou rychlejší než z ČR!!! Jakékoli reklamace řeší okamžitě a jsou velmi milý.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení.