Zásilka poslána z obchodu velmi rychle.Vyzvednutí už méně příjemné,prodavačka se věnovala osobním záležitostem. A zklamání při obouvání.Nepodařilo se vnukovi boty navléci.

Reakce obchodu Pidilidi.cz

zásilka byla dodána do Z-boxu, tam prodavačka určitě není a kdyby byla, není to naše prodavačka.
    Vybrané obuvi jsme prodali za zimu přes 200 párů a počet vrácení nepřekročil 10%. Někdy se stane, že obuv nesedí a je potřeba jí vrátit nebo vyměnit. Nemůžeme ani posoudit, zda byla zvolena správná velikost a byl připočítán nadměrek 1 cm. Dnes je již běžné objednávat více velikostí a nesedící pak vrátit.

Vše proběhlo v pořádku, mohu jen doporučit.

• Rychlost, kvalitní materiál

• Za zboží jsem zaplatila poštovné, zboží jsem vratila a zas budu hradit poštovné. Uz zde neobjednam, neni moje chyba, ze boty jsou uzoucke a v konkurenci jiných e-shopu určite priste využiji jiný, kde je poštovné i vracení zdarma. Sorry.

Zakoupené boty byly vzhledově hezké, ale syn je nenazul a tak jsme je museli vrátit.

Spokojenost. V obchodě nakupuji opakovaně.

Strasny ze v dnesni dobe nekdo muze mit uspesny eshop s botama a nenabizet normalne vraceni zdarma. Boty co prisli byli fakt hrozny, jak kdyby to vyrabel nekdo pro panenky a ne pro lidi. Samy tvrdy svy, i na termo vlozce, dcera ma fakt uzkou nohu a ani tak se do boty dostavala hur jak do lyzaku a vsude toacili. Hruza. A jeste budu platit za vraceni. Sem se rozhodne nakupovat nevratim

Reakce obchodu Pidilidi.cz

vámi vybraná bota patří mezi naše nejprodávanější zimní obuv značky Bugga. Je to obuv s vložkou a je třeba počítat s nadměrkem a hlavně objednávat dle velikostní tabulky, která je přiložena. Což nebylo dodrženo, když byla obuv malá.
    Do listopadu 2023 jsme měli vrácení zdarma, ale bohužel zákazníci toho zneužívali, nečetli popisy a hlavně velikostní tabulky a my pak platili vrácení zpět. Proto jsme byli nuceni zavést poplatek za vrácení. Ono mít na vše 15% slevu, dávat dárky a ještě platit vrácení zdarma opravdu nejde do nekonečna.

• Zkušenosti s obchodem...jen ty nejlepší ✌️

• Dobré ceny za kvalitní zboží
    • Rychlost zpracování objednávek
    • Trošku primitivní stránky

• Super výběr
    • Kvalitní zboží
    • Perfektní komunikace

• dárek

• rychlost,spolehlivost

nakupovala jsem poprvé a jsem spokojena

• rychlost dodání
    • kvalita zboží

Všechno v pořádku, rychlé dodání. Komunikace ok.

• Velký výběr zboží
    • Rychle dodání

nic

• Dobre ceny
    • Pomalé odeslání kvůli black friday akci

Hezké zbozi, ale zatím stále nedorazilo, což je asi z velké míry chyba zasilkovny…

Objednávám opakovaně. Vždy nižší ceny než na jiném e-shopu. Rychlé doručení, bezproblémová výměna/vrácení nepadnoucího zboží.

Vše v pořádku, pěkné zboží

• rychlé doručení
    • velký výběr
    • zbytečně dlouhé vracení peněz v případě vracení objednávky

Nakonec jsem botičky vracela, protože prostě nesedly. Oproti jiným e-shopům, má tento obchod velmi dlouhou lhůtu na vrácení peněz, přijde mi to zbytečné zadržovat peníze 14 dnů.

• Kvalitní a hezké oblečení
    • Funkčnost