• Prislel jiný neoriginální typ.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Tohle jste si objednal a přišel vám ovladač co je na obrázku..

Dálkový ovladač BN59-01015A

-kvalitní replika dálkového ovladače viz foto

Pokud jste chtěl originál za cenu repliky, tak jste mi měl zavolat. Poslal bych vás do háje. Nejste schopen zavolat, či napsat. Jen napsan negativní komentář.
    S pozdravem Slimáček Petr

• Pán poslal nejprve jednu část dálkového ovladače bezvýznamnou. Poté obratem doposlal zbytek, ale ovladač neseděl. Tak nevím co si o tom mám myslet. Ale stane se

Reakce obchodu petrkawa.cz

Ano poslal jsem omylem zadní část krytu. Spletl jsem se a po telefonu jsem vám odeslal poštou správný díl klíče a určitě sedí na váš klíč. Jinak by jste ho přece řádně reklamoval .
    Děkuji Slimáček

Obědnával jsem Nokii 3310, telefon měl poškozeý kryt a displej.

Reakce obchodu petrkawa.cz

omlouvám se ale spletl jsem si obchody. Od Vás jsem obědnával dálkový ovladač a vše bylo v pořádku a perfektní. Bohužel negativní hodnocení již nešlo vzít zpět. Ještě jednou se omlouvám,
    s pozdravem Tomáš Vobořil.

• špatný dopravce
    • špatná nabídka přepravy a platby
    • kvalita výrobku proti originálu je minimální

Pane anonyme

Hezky o nás píšete.Drtivá většina lidí co u nás nakupuje si však myslí opak.
    A k tomu obalu klíče. Můžete si koupit originál v peugeotu za 3100 kč a zaplatit kartou. Zcela jistě to u nich půjde. A když zaplatíte předem , tak vám to i pošlou třeba kurýrem.
    Slimáček Petr

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• objednal jsem si ovladac samsung tak jsem ocekaval original a prisla cinska napodovenina

Reakce obchodu petrkawa.cz

Neobjednal jste si žádný originál samsung ale ovladač na LG AKB69680403 repliku , mám to tam napsané a foto ovladače reálně vyfocené mým fotoaparátem. Doporučil bych vám zlepšit pravopis a nepsát tady nesmysly.
    S pozdravem Slimáček Petr

Dodán jiný typ dálkového ovladače,než byl požadovaný.Jestli je to univerzální,tak to jsem si mohl koupit v Lídlu.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Dálkový ovladač na Changhong / model s červeným tlačítkem pro nahrávání - převážně výroba v ČR

- zasíláme kvalitní náhradní ovladač na fotu č. 2 + popis funkcí
    Zákazník si nevšimnul že na fotu č. 2 je jiný ovladač. Jsou si hodně podobné . Nabídnul jsem cenově dražší originál nebo vrácení veškerých nákladů.
    Petrkawa.cz

• dobrý víběr
    • dlouhé dodací lhuty,žadná odpovět proč to tak trvá

Dlouhé dodací lhuty proto nedoporučuji.

Od: [email protected]
    Datum: 12. 2. 2014
    Předmět: Re: Váš nákup na petrkawa.cz

Omlouvam se spletl jsem si obchod svámi sem byl spokojen to hodnocení patřilo jinému obchodu.

• ma lepši cenu než v kamenem obchodě
    • zboží nebylo pořadne dodelane a vyzkošene

ma prijatelne ceny ,obchod bych nedoporucoval a proc na zbozi bylo spoustu prace nez uvaděli a neni precizne udělane

Zdravím
    Nerozumím , pokud máte problém se zbožím , tak se ozvěte.
    S pozdravem Petrkawa.cz

• chce hodnocení a přitom nedodá

Zdravím
    Proč jste mne nekontaktoval emailem ? Nejsem vševědoucí abych věděl že zůstal balíček na poště.Zásilka podána dne 28.12.2013 na poště 757 01 - Valašské Meziříčí 1.
    Zásilka připravována na dodací poště 170 00 - Praha 7 k doručení.
    Zásilka doručována dne 30.12.2013 poštou 170 00 - Praha 7.
    Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 30.12.2013 uložena na poště 170 00 - Praha 7.

• Neumí poslat na jméno uvedené v objednávce, ale na jiné, měl jsem pak problém zásilku ve firmě dohledat.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Ano zákazník má pravdu. Přehlédl jsem fakturační s dodací adresou. Pošta mi to slíbila přeposlat na správnou adresu nicméně se tak nestalo.
    S pozdravem petrkawa.cz

V balíku mi přišel jiný typ ovladače, než jsem si objednala. Ovladač si nechám, ale spokojená nejsem.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Přišel vám ovladač který mám uveden v popisu
    -zasíláme kvalitní ovladač vyrobený dle originálu na fotu č. 2
    S pozdravem Petrkawa.cz

• Nabízeli ovladač za přijatelnou cenu, jenže 2ks stejného typu ovladače jsou nějaké polotovary a prakticky jsou nepoužitelné.
    • Po upozornění na nedostatek došlého prvního ovladače mi byl zdarma zaslán druhý, bohužel opět zmetkový.Přesto bych jednání prodejce hodnotil jako plus.

Prodejce by si měl zkontrolovat co prodává než něco pošle zákazníkovi

Zdravím
    Pokud nejste spokojený s kvalitou repliky. Je lepší si připlatit za originál . Můžete mi poslat repliku zpátky a já vám pošlu originální ovladač. Poštovné samozřejmě uhradím já. Vy samozřejmě uhradíte pouze rozdíl v ceně za originál.
    S pozdravem Petrkawa

Nakoupil jsem proto že cena klíče i s dopravou byla nejlepší. Trošku mě ale rozladilo že když jsem si objednal klíč na C4 tak mi sice přišel stejný obal ( jak jsem požadoval ) ale planžeta byla jiná. Takže jsem v zámečnictví musel koupit jinou aby jsem to do auta dostal.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Proč jste mě neinformoval že máte problém se zbožím ???
    Jste první zákazník co má u tohoto zboží špatnou planžetu a mě by docela zajímalo proč. Planžetu si přece vymněníte ze starého klíče a vložíte do nového.
    Petrkawa.cz

Objednal jsem ovladač SONY RM-ED007, dodávka byla potvrzena. Obdržel jsem ovladač podobného vzhledu jako originál, ale nejasného původu se špatně označeným zdrojem napětí.
    Funkce v oblasti teletextu není 100%, ale musím prověřit.
    Opravte nabídku a včas informujte o náhražce.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Děkujeme za komentář ikdyž negativní. Popis ovladače byl upraven a dáno skutečné foto ovladače.
    S pozdravem tým Petrkawa.cz

Má zkušenost s tímto obchodem i přes všechny pozitivní recenze je negativní, jelikož prodejce nikde neuvádí, že se nejedná o originální ovladač, tak jako má na obrázku! Přišel mi ovládač ala "čínská kopie", který sice funguje jak má, ale tlačítka mají jiný stisk - necitelný, některá tlačítka jsou prohozená atd... Kdyby tato informace byla viditelně uvedena, nemám problém, cena byla o dost nižší než u konkurence, ale takovéto jednání opravdu neschvaluji.

Reakce obchodu petrkawa.cz

U zboží mám jasně napsáno - identická náhrada ovladače !!!
    Nechápu tento komentář

petrkawa.cz

• zadne vyhody
    • prodejce nepravdive informuje o vlastnostech vyrobku

priserne

Reakce obchodu petrkawa.cz

Vážený pane Žižko. Ovladač DM500HD nespolupracuje s TV .To je moje chyba že jsem vám říkal že ano a omluvil jsem se za to - nebylo to ůmyslně a nabídl vrácení peněz včetně poštovného. Namísto toho jste mi však tvrdil že máte strach že vám peníze nevrátím - tímto jste mne urazil !!! A vzápětí jste vyhrožoval Policií , ČOI , soudem a podnětem na živnostenský ůřad a že budete vymáhat bezdůvodné obohacení a ušlý zisk a výlohy . Doporučuji vám se nechat vyšetřit. Tohle normální člověk nedělá.
    S pozdravem Slimáček Petr

• Přišel jiný druh ovladače než byl objednaný

Reakce obchodu petrkawa.cz

Aktuálně byl model vyprodán, zaslán byl podobný model stejného vzhledu a funkcí.
    Zákazník měl možnost zboží vrátit. Byla by mu vrácena platba včetně poštovného. Petrkawa.cz