• Nedostatek zboží u některých položek

Doporučuji, seriózní přístup

• internetovy obchod
    • nevim

rychle , dobra komunikace s obchodem , kvalitni a bezpecne zabaleni.

• Rychlost,prehlednost

• dostala jsem ještě dárek zdarma :-)
    • příjemné jednání
    • rychlost dodání

• vstricnost
    • nemaj pecivo:-)

bez sebemensiho problemu a s 3 seminky zdarma pri nakupu nad 1500 s dopravou zdarma coz sem si bohuzel nevsiml a dopravu zaplatil tento obchod vrele doporucuji jen tak dal!

• rychlé dodání .. vše v pohodě

• V podstatě bez problémů.
    • Chybí mi tam filtr u jednotlivých značek semínek. Tzn. Vyberu si např Dutch Passion, ale už si nemůžu vyfiltrovat např. autoflowering, nebo feminized, nebo počet semínek. To samé u menu kde toto dělení je, ale nemůžu si vyfiltrovat konkrétního výrobce. Např. vyberu si autoflowering, ale nemůžu si vyfiltrovat třeba Sweet Seeds.
    • Dále mi vadí nepřesné nebo chybějící popisy u jednotlivých semínek (toto vše je lepší než v jiných eshopech, ale dokonalé to není - hlavně ty filtry)
    • A mohli by dělat nějaké akce, semínka skonopí njesou levná, proto by semtam nějaké akce nebo slevy potěšily. Stačilo by třeba jedno bonusové semínko.

• diskrétnost rychlost dodání spolehlivost

špičkovej obchod vřele doporučuji

• velmi rychlé dodání zboží do 2 dnů

jeden s nejlepších obchodů u nás

• nasel jsem vsechny semena o ktere jsem stal jen u vas

• chybí třídící filtry katalogu, např. dělení sativa/indica podle jejich poměru

• BOHATÝ VÝBĚR
    • NEDOSTATKY INFORMACÍ U NĚKTERÝCH PRODUKTŮ

MOHU ZHODNOTIT AZ PRODUKT POUZIJI

• nabidka,prehlednost,rychlost dodani,profes.poradenstvi a zkratka uz dlouho jsem spokojen jen tak dal
    • pro prehlednost by se hodily jeste podsekce u jednotlivych vyrobcu jako treba zakl.hnojiva,kor.stimul. atd. aby po kliknuti na adv. nutr. nevyjelo 8 stranek

kvalita a spolehlivost na jednom miste :-)

• obednane zbozi sem obdrzel do dvou dnu

myslim si ze tohle je velice dobry obchod a hlavne me prekvapil dárek navic :-)

• Rychlost dodávky,spolehlivost.
    • Nevím o žádné.

Spolehlivý,rychlý,diskrétní.

• Přehlednost, mnoho zboží skladem
    • Chybí některé značky semen

• neviem
    • cakacia doba

neviem povedat lebo us cakam na zasielku nejaky ten den a zatial nedorazila co by mala do 3 dni...

Reakce obchodu Pěstuj doma.cz

Je nám velmi líto, ale u zákazníků ze Slovenska požadujeme díky nadměrnému počtu vrácených balíků v minulosti platbu za zboží předem. Vzhledem k tomu, že poštovné do ciziny je ve vyšších částkách a my jej musíme platit i když si zákazník zboží nevyzvedne, museli jsme přistoupit k tomuto kroku. Vše je přehledně oznámeno při pořízení objednávky, navíc Vám měl dorazit potvrzovací email s údaji k platbě, pokud se tak nestalo, doporučuji si zkontrolovat plnost emailové schránky. Podobný postup můžete očekávat u všech zahraničních bank v cizině dobírku v podstatě ani neznají. Děkujeme za pochopení, v případě jakýchkoliv dotazů či problémů s Vaší objednávkou jsme Vám plně k dispozici v pracovní hodiny na uvedených tel. číslech.

• Přehlednost.
    • Cena dopravy.
    • Velký sortiment specifického zaměření.

• O zadnych zatim nevim.

Mohu vrele doporucit.

• Rychlé jednání, dobré ceny, kvalita zboží (doporučení od známých), velký sortiment, propojení s dalšími důležitými servery

Doporučuju k vyzkoušení, pokud máte zájem o ethnobotaniku.