objednané zboží ,které mělo být skladem,nakonec skladem neměli.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Omlouvám se, opravdu naše chyba.
    V komunikaci problém nevidím, bylo Vám to oznámeno ihned.

Objednávku Vám nyní stornuju, dostanete i automatický email, abychom si zlepšili hvězdičku u komunikace - košilka v této barvě je stále nedostupná,

V našem nepřehledném eshopu máme i hlídací tlačítka, které při změně dostupnosti Vás automaticky budou informovat, že produkt je dostupný.

S pozdravem Šmotek.

• na mě dlouhá doba pro odeslání zboží

Nabídka velmi zajímavá,ale nepružnost-když si objednám někde zboží očekávám že bude doručeno co nejdříve.Tak to funguje u většiny obchodů.Tady jim to je asi jedno.

Reakce obchodu Pěkný dárek

víc skákat opravdu neumíme, jste to stornovala dřív než uplynula uváděná dostupnost. Vše bylo v pořádku, nevidím problém, i když bylo mezi svátky, kabelka dorazila v termínu.

Čertit se nemusíte :)

S pozdravem Michal Šmotek

• nema zbozi na sklade....nabizi a nejsou schopni zajistit

Reakce obchodu Pěkný dárek

objednávku tedy dle reakce stornujeme. Bohužel letních šatů letos je u dodavatelů jen po pár kusech a rychle jsou pryč:( Jsou tam podobné minišaty do 500 Kč v červené a nebo stejné, ale v jiné barvě.

• naprosto špatná komunikace se zákazníkem, když zboží nejsou schopni dodat, tak ho nemají mít na svých stránkách. Děkuji, nikdy více

nedoporučuji

Reakce obchodu Pěkný dárek

Stačí se milá zákaznice dívat do detailu objednávky ... Informace o nedostupnosti traktorku byla psána... když zákazník nic nenamítá jako vy, tak se čeká na dodání.

Detail objednávky je pracný systém, tvořen pro lidi. Dokonce jsou tam i přednastaveny texty, aby jste se nemuseli obtěžovat psát dlouhé texty. A mohli nás urgovat, pokud nějaká objednávka není vyexpedována ve stanovené době.

Reagovat na tu informaci můžete ihned z detailu objednávky, myslím, že to problém není. Nebo ano?

Na stránkách máme hračky do chvíle, než velkoobchody zjistí, že ten traktor skladem nemají a nám ho tím pádem dodat nemůžou ihned. Jsme napojeni přímo na ně, na jejich sklady, proto tam může být i prodleva v synchronizaci ceníků. A to se i tak stalo u Vašeho traktůrku.

Je zajimavé, že většinu horších komentářů píšou lidi, kteří mají objednávku kolem těch dvěstě korun... A jsou schopni hodnotit, co jsme zač.

Ale my se fakt snažíme expedovat i tyto objednávky ! I když z toho nic nemáme, protože tu dopravu opravdu dotujeme.

Děkuji za reakci

S pozdravem Michal Šmotek

• Nekontroluji stav zasilaneho zbozi...dorazili nam jedny trenyrkys nasitym ligem na strane a spatne sedi a drou...dost me to mrzi a nastvalo byl to darek ;0(

Reakce obchodu Pěkný dárek

tak to koukám.. že by Represent měl chybku u trenýrek... Ano u Representu tohle jsme nikdy nekontrolovali, protože se tohle nikdy nevyskytlo. Věřím, že "vyjímka potvrzuje pravidlo" a Represent jsou kvalitní trenýrky.

Prodáváme ověřené značky, tak abychom nemuseli začít řešit, něco špatně našitého. Za ten jeden kus se však omlouváme.

S pozdravem a hezký zbytek neděle Michal Šmotek ,

PS: Vaše reklamace, jakmile dorazí bude vyřešena obratem.

• nekvalitní zboží

po prvním sáhnutím na zip kabelky se celý rozpadl,stejně tak i ostatní zipy

Reakce obchodu Pěkný dárek

mysleli jsme si, že tahle kabelka za stovku je dobrá. Reklamace versus počet kusů, které jsme prodali - 1% : 99 % možná ani to jedno procento reklamací není k počtu prodaných kabelek .

"Ale nikdo není 100% i u kabelek za stovku se může vyskytnout šmejd, jak píšete, stejně to může být i u značkových věcí, reklamace jsou všude" - a proto je zde pro zákazníky možnost vrácení zboží do 14 dnů přeci:) a klidně tyto věci můžete řešit i telefonem či emailem [email protected] .

Ale máme v nabídce i kabelky za pět set a více a rozhodně vypadají líp než ty za stovku a nabídka je rovněž větší - a pokud se bojíte těchto kabelek, tak ty kabelky od 500 kč jsou zas od jiného výrobce..

Neseme vlastní riziko, že zboží neprodáme, pokud bychom nakupovali šmejdy. Proto pokud je vadný kus a opakuje se, tak to řešíme a dále už tuto značku nenakupujeme.

Ale musíme si vzít poučení z Vaše komentáře a dělat více kontrol v posledním kroku "při balení objednávky".

Za komplikace se osobně omlouvám

www.peknydarek.cz

• nevím
    • nabízené zboží nemá v nabídce už ani dodavatel, tudíž zboží nedostanete
    • nevím, proč toto zboží ještě nabízejí

musíte mít štěstí a zboží musí být skladem nebo ještě u dodavatele

Reakce obchodu Pěkný dárek

Ano máte pravdu, anebo aby výrobce měl online sklad jako máme my. To bohužel má málokdo z českých výrobců.

Nabízeno to je proto,že data taháme od výrobce, který to zboží stále nabízel, i když to neměl - jednoduchá jasná odpověď. Neumíme předvídat sami, že to zboží už nemá k dispozici, telepatie u nás nefunguje :)

S pozdravem a přáním hezkého dne Šmotek M.

Za 10 dnů nebyli schopní objednané zboží dodat,objednávku jsem zrušila.

Reakce obchodu Pěkný dárek

ze sedmi produktů chybí jeden . v době inventur výrobců jsme dobří :) Zákaznice, je stále informována v online stavu na webu, stačilo napsat - rozdělit.

Zřejmě je oblíbenější heureka pro komunikaci s námi, co už. Lépe se asi nám vyhnout velkým obloukem, tak ať se daří.

PS: Pro ty z Vás, co jsou líní psát - tak v online detailu je zpráva i přednastavena - jen na dvě kliknutí: 1.klik na email u produktu - vyskočí okno s textem:

"Dobrý den, kdy bude tato objednávka xxx kompletní - již je po termínu. Prosím o informaci. Děkuji vasejmeno

2. klik - na tlačítko OK (odeslat).

S pozdravem M. Šmotek.

• Ceny?
    • Na e-shopu zboží skladem, 6 dní zásilka připravena a vyfakturována, a až po mém dotazu omluva, že zboží není a nebude do konce roku.

Já už nééééé.

• ŽÁDNÉ
    • LHANÍ ZÁKAZNÍKŮM

JE NEVĚROHODNÝ

Nepřebraný balík H. Nosovská
    - ovšem byla paní řádně informována smskou, emailem. Lhání zákazníkům, prosím?

Pokud nemáte o zboží zájem jako paní Nosovská neobjednávejte ho. Nás takový zákazníci stojí peníze. A následně se to může odrazit v ceně dopravy.

Děkujeme za pochopení.

Zákazníkům nelžeme - kontaktní údaje jsou pravdivé viz odkaz:

Balík jsou baleny v hnědé izolepě - na balíku je jméno Michal Šmotek - upozorňujeme smskou.

Nepotřebujeme ukazovat, že je to balík se spodním prádlem.

Děkujeme za reakci však i Vám milá paní.

• Chápu že obejdnat chybějící zboží u dodavatele chvíli trvá, nicméně čekal bych alespoň omluvu, popř. email s vysvětlením jako gesto dobré vůle.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Dobrý den, teď se dívám na Vaši objednávku - máte pravdu je to dlouho, zítra tomu je avizovaných prac 10 dnů . Termíny je těžké nyní udržet, když Vestis má nějaký plán výroby a s pyžamy je to u nich obtíž, ale předala jsem to kolegyni, která se Vám zítra ozve, ona o Vestisu ví více, protože objednávky s nimi řeší ona. Děkuji za pochopení.

Děkuji i Vám za hodnocení - je stále, co zlepšovat!

S pozdravem Monika Šmotková, www.peknydarek.cz

• Jelikož jsem zboží stále neobdržela,nemohu hodnotit.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Dnes, když to tu píšu nevím, o kterou objednávku se jedná, pokud by to nebylo dosud vyřešeno napište mi [email protected]

Děkujeme za hodnocení

S pozdravem Monika Šmotková, www.peknydarek.cz

• Když na zboží nespěcháte, nemusíte se bát, že brzy dorazí.
    • Pro toho, kdo na zboží spěchá - nepoužitelné.

Dobré ceny, velmi dlouhá čekací doba.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Přesně tak, kdo spěchá, měl by si objednávat věci skladem - proto nabízíme hromadu filtrů, aby nákup byl příjemnější a vybrali si všichni, ale i tak zákaznici chtějí čekat a objednají si to, s čím má i dodavatel nám problém poslat správný kus .-)
    viz vaše objednávka - už 2x Bellinda dorazila a vždy bez Vašich boxerek, jak pak máme ty objednávky vyřizovat rychleji (dle dodavatele jsou u něj skladem)...

Ostatní z vaší objednávky máme skladem... viz online detail objednávky. Chcete-li rozdělit objednávku napište - boxerky Vám pak dopošleme.

S pozdravem Monika Šmotková, www.peknydarek.cz

PS: Nyní expedujeme až do Vánoc přijaté objednávky s produkty skladem ještě v ten den, když příjde objednávka i kolem 17.30 v prac. dny.

• V tento okamžik již žádné nevidím.
    • Špatná komunikace ze strany firmy se zákazníkem.

Více péče.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Je nám líto, že jste s námi nebyla spokojená. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc a při dotazech komunikujeme rychle

Děkuji za pochopení

S pozdravem Monika Šmotková, www.peknydarek.cz

• Nikdo se neozve, ze zbozi neni nebo, ze bude mit zpozdeni. Stale ho nemam, dodaci lhuta byla napsana 2-4 dny. Ubehlo deset dni a ja nemam ani zpravu ani zbozi.
    • Hlavne, ze mate zaplaceno.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Pokud dobře čtu dodací lhůta byla 2-4 dny u dvou Vašich produktů, které skladem jsou, což můžete vidět v detailu objednávky. Třetí položka je na cestě. Není pravda tedy, že Vás neinformujeme - stačí se dívat, případně napsat paní Kubejová, že byste chtěla ty dvě položky rozdělit a poslední třetí doposlat.
    Lupoline dovážíme sami, nenakupujeme ho v Čechách, proto je dodací lhůta orientačně 5-10 dnů dodání na sklad.

Mrzí nás Vaše reakce - kdykoliv nás můžete kontaktovat a případně objednávku stornovat, pokud nejste spokojena, a peníze vrátíme.

Hezký den Monika Šmotková

Nabízejí něco, co nemají.

Reakce obchodu Pěkný dárek

Máte pravdu. . V parfémech máme velkou mezeru, za to se omlouváme. Dokonce jsme museli parfémy na týden stáhnout než programátoři opravily chyby, které se tam objevily.

Spodní prádlo a oblečení přiznávám děláme lépe! Viz naše bezkonkurenční cenová nabídka tento týden!

S pozdravem Michal Šmotek, Pěkný dárek.cz

• Dostala jsem zboží jiné než jsem si objednala

Ať si to každý zkusí sám třeba to byla jen náhoda.

Reakce obchodu Pěkný dárek

děkuji za reakci, zřejmě jste si objednávala košilku podle obrázku (popisek chyběl), bohužel popisek neměl ani dodavatel, košilku jsme pro Vás objednali a netušili jsme, že vypadá jinak, že postrádá šest třpytek, protože jsme ji na skladě předtím neměli, nepřipadala nám zajimává..

Je to naše chyba. Omlouváme se.

S pozdravem MS.

• rychlost, kvalitu
    • na žádnou jsem nenarazila

rychlý, kvalitní