• Velice příjemný ochotný personál, zboží kvalitní a dodáno v termínu

Vše v naprostém pořádku.

• výborná komunikace
    • někdy trochu nějasný popis produktu

U produktu nebylo uvedeno, že se jedná o vystavený kus. Nebylo možné objednat vetší počet kusů za uvedenou cenu, jelikož byl skladem jen jeden. Po zavolání vše vysvětleno a nakonec ok.

• Nemohu hodnotit.Nábytek který jsem objednala zatím nedorazilo.Děkuji Zapletalová

• první nákup-nelká spokojenost

• Dobrá komunikace, poměrně velký sortiment zboží takže je z čeho vybírat.
    • Kapečku delší dodací doby. Je to ale tím jak jsem byl informován, že zboží alespoň v mém případě, po objednání zákazníkem je teprve zadáno výrobci.

• pěkné věci
    • dobrá komunikace
    • dobré balení zboží

• CENOVA NABIDKA , OS.ODBER

ZATIM JEDNANI DOBRE..I KDYZ NA ZBOZI JE VYROBNI VADA-ZATIM SE VSE RESI..ANI JSEM TEDY JESTE NEPOUZIL..ZE STRANY OBCHODU SE ZATIM RESI..(VRACENI A VYMENA)

Ještě nemám delší zkušenost , zatím jsem spokojena

Botníková skříň dorazila v pořádku. Na dolní desce bylo kousek uštíplého dřeva, ale vidět to není. Design pěkný. Montáž pánů katastrofa! Nebyly předběžné dírky pro šrouby, takže jsem se s tím mořila dva dny!! Jinak celkem spokojenost.

Židle jsou naprosto fantastické! Tak krásné židle,cena bych řekla až nízká a ještě takto brzy od objednání.Vypadají bytelně a kombinace barev se nám krásně hodí do kuchyně. Nevím, kdo je vyrobil, ale je to machr. Židle taky někdo velmi pečlivě a svědomitě zabalil, přišly v pořádku.

Zboží sice prislo v neporušenem obalu, ale samotný stul je nekolika mistech poskrabany.

Výborná komunikace

Nikdo nic nezdržoval, hned jak přišla platba na účet, zboží mi obratem zaslali. Jednali velmi rychle a zboží bylo skvěle zabalené.

Dobré

• Levnější cena

• Zboží jsem si prohlédla na internetu, objednala a ihned mi bylo v pořádku doručeno.

Skvělé, rychlé jednání,doporučuji

• Férové jednání.

Funguje.

• příjemná komunikace
    • ochota

Zboží nám bylo bleskově dodáno, velká spokojenost.