• Doručené proutí mi přišlo kvalitní a dřevěná dekorace ptáčka v srdíčku byla krásná. Rychlé dodání, peníze za vrácené zboží byly poslány také rychle.

Věnec s vajíčky přišel poškozen, objednané květinače přišly jiné (levnější), než jaké jsem podle obrázku objednala, věnce srdce, které podle obrázku vypadaly nádherně, ve škutečnosti spíš působily jako roští. Přestože v kolonce bylo uvedeno přírodní materiál (a podle toho jsem si taky položku zvolila) - všechny věnce měly nepěkné umělé prvky. Komunikace s obchodech hrozná. Na mail uvedený v obchodních podmínkách, nikdo neodpověděl, na mail uvedených v kontaktech byla první odpověď, kdy jsem byla požádána o záslání čísel produktů, rychlá a na otázku, jak mám postupovat s vrácením zboží nikdo další týden neodpověděl, v pátek jsem poslala zboží zpět (česká pošta, zasláno jako křehké, cena 200,-), načež mi po víkendu (tedy v době, kdy už bych nemohla zboží zákoně vrátit) přišla odpověď se mám ozvat a domluví se mnou svoz zboží). Celková zkušenost špatná, znovu už nic objednávat nebudu.

• Krásně a bezpečně zabalené
    • Rychle dodání
    • Levné a přitom kvalitní
    • Ihned doručen i doklad

• rychlost vyřízení a dodání kvalitního zboží

• Moc hezké a kvalitni vyrobky vysoké jakosti.
    • Uvítala bych i daleko vic takového zbozi.

• Rychlost,presnost,kvalita

• Rychlost a kvalitni produkty

• Rychle a kvalitně

• rychlost vyřízení objednávky, kvalita odpovídá ceně (a našemu očekávání)
    • žádná nezjištěna

• Kvalitní produkty