• Kamenná prodejna e-shopu je blízko
    • Cena produktu byla vyhovující
    • Možnosti platby jsou nedostatečné

Hledal jsem produkt, který tento obchod nabízel za dobrou konkurenční cenu.
    Obsluha v obchodě byla v pohodě.
    Komunikace e-shopu byla dobrá.

• Použité zboží prodávají jako nové.

Kdyby v popisu zboží bylo uvedeno, že se jedná o rozbalený výrobek, používaný prodejcem a byla by poskytnuta nějaká sleva, jednání obchodu by mi připadalo férovější. Výrobek před odesláním dokonce neresetovali do původního stavu.

První nákup a naprostá spokojenost jak s komunikací tak zasláním

• Oproti nákupu v *konkurenční obchod* jsem mile překvapen.
    • Za ty stejné peníze dostanete s pc téměř nový HDD.
    • Na pc jsem měl 2 (80GB x 2) Jeden už má sice natočeno to co počítače u zmiň. *konkurenční obchod*.... ale ten hlavní na kterém je systém, pokud se to nedá nějak ošidit mi hlásil při 1.spuštění program na stav HDD cca 11 zapnutí a pár hodin provozu... Zatím mám od nich první počítač, a jsem maximálně se strojem spokojen.

Doporučuji a to že níže píší lidé ohl. nabízeného zboží i přes jeho neaktuálnost...PRoboha jsme lidi, vše je dnes ve spěchu, důležité je že to co se dostane do ruky funguje a je kvalitní.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• nabízí zboží, které již není skladem a ani po mé objednávce, která byla zrušena, zboží stále nestáhli z nabídky...

• Nabízí zboží které nemá.

Reagovali hned, nabídli jiné zboží, ale odmítli poskytnout na zboží záruku.

• Rychlé dodání zboží, vše OK.

Nejlevnější cena na netu.

• Setkala jsem se s velkou ochotou a obětavostí v prodejně PC na Jižních Svazích ve Zlíně.Pan Bc.Urbančok mi velmi ochotně a obětavě pomohl s mým počítačem.Rychlá práce,vysvětlení s mou další činností na počítači.Budu se tam ráda vracet.Posílám velké poděkování.

Budu prodejnu Počítače Zlín doporučovat všem známým a zájemcům.Dnes se málokde setkávám s takovou vstřícností.

• rychlé jednaní,zboží dorazilo na druhý den v pořádku
    • příjemná komunikace, vřele doporučuji tuto firmu
    • zatím nic

děkuji za krásný vánoční dárek, který udělal radost a spojil celou moji rodinu - jste fakt borci, že i během vánočního shonu dokážete logistiku a transport zvládat na jednotku ... už se těším na další obchod s Vámi!