• dostupnost,cena

Objednané zboží mi došlo druhý pracovní den. Cena souhlasila a se zbožím jsem spokojena :-) Tak to má být a proto doporučuji !

• žádný
    • žádná komunikace se zákazníkem

zboží jsem objednal před 10 dny, dosud nebylo ani vyskladněno a na můj písemný dotaz, kdy tak bude učiněno, že se jedná o dárek k narozeninám, se nikdo neobtěžoval odpovědět, neexistuje telefonický kontakt, neumím si představit komunikaci s obchodem při nějakém problému

• Cena, Rychlost,Výběr

Zboží, které bylo nejlevnější na netu a bylo označené skladem, mi dorazilo druhý den. Co více si přát? Doporučuji !

• Ani po 14nácti dnech zboží nedorazilo bez jakéhokoliv vysvětlení.Ani po mém dotazu žádná reakce.

Nesolidní.Nedoporučuji.

• Cena a rychlost dodání zboží

Objednal jsem si sluchátka Bose 25 za nejnižší cenu na netu a ještě doprava zdarma. Bombaaaa a chválím :-)

Mohu doporučit, opravdu rychlá reakce na moji objednávku čtyř druhů zboží (žádná výmluva, že některé zboží se zrovna doprodalo).

• Zboží bylo dodáno i když s mírným časovým skluzem, ale co si pamatuji, nebylo skladem, tak nejspíše není chyba na straně prodejce.

Můžu doporučit, platba provedena předem přes účet, zboží do týdne dodáno.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Nákup z domova

Nemusela jsem obcházet jiné obchody.

Rychlé vyřízení objednávky a výdejní místo v blízkosti bydliště.

Tento obchod doporučuji ostatním.

Nákup z domova, široká síť výdejních míst.

• určitě cena a dostupnost

Koupil jsme kartonové 3D brýle pro mobilní telefon. Cena je tak akorát, neuměl bych si je takto vyrobit. Takže nechápu některé recenze, které si stěžují na vysokou cenu 100-200 Kč. DOPORUČUJI obchod patronic.cz, protože splnil co nabízel :-)

• -cena (200-300 za papírovou krabici s čočkama je fakt luxusní cena twl )

fakt to musím dál rozvádět ? obyčejnej krabycovej kartón kterej se normálně vyhazuje + 2 čočky za takovou cenu , nějak mi tu smrdí jabko

Dobre

• cena, zboží skladem, rychlost doručení

Musím jedině doporučit, 2.den jsem měl zboží doma !

• Cardboard brýle za 200,-kč skladem...
    • Nesprávná prezentace produktu, "Google Cardboard brýle" - dostal jsem lacinou kopii tohoto produktu.

Jestliže prodejce prezentuje na internetových stránkách že prodává "Google Cardboard brýle" zmiňuje se o nich několikrát v článku a na obrázku je jasně vidět že se jedná o produkt od GOOGLU! Tak předpokládám že to je produkt který dostanu, i na faktuře to takto bylo uvedeno...... a co jsem dostal.... lacinou čínskou kopii.
    Jsem extrémně nespokojený a naprosto znechucený, Vážený majiteli obchodu toto je PODVOD! a klamání spotřebitele.... možná se raději zeptejte na ministerstvu průmyslu a obchodu, co to je klamání spotřebitele a jaké jsou sankce za toto nekalé jednání!

Nejen že jsem dal peníze (a je jedno že to bylo 300,-) za nějaký produkt a dostal jsem jiný produkt, než my byl prezentován na internetu, je to ale i urážející a totálně mne takové jednání odrazuje od jakéhokoliv dalšího nákupu u tohoto prodejce.

Byl mi dodán jiný produkt než jsem si koupil ! Produkt stál 200,- poštovné bylo 140,-kč rozhodně se mi nevyplatí cokoliv vracet a jakkoliv to dál řešit jelikož náklady na přepravu přesáhnou cenu samotného produktu. Vědět, že dostanu lacinou imitaci mohl jsem produkt koupit u konkurence za polovinu ceny.

• cena, zboží co jinde nemají

Vše v pořádku

• cena,rychlost
    • nevim

celková spokojenost :-)

• nejnižší cena, rychlé dodání

nejnižší cena, rychlé dodání - bezva obchod !

• Rychlost, super domluva

Se zbožím jsem spokojená, stejně tak s komunikací s obchodem. Ochota vyměnit zboží za jiné. Určite obchod doporučuji.

• Obdržel jsem co jsem si objednal

Nikde jsem nenašel co jsem chtěl, jen zde. Zboží mi v pohodě dorazilo za několik dní. Nevidím problém proto DOPORUČUJI !

• tuto stránku nedoporučuji. čekám na zboží 4 dny. dostal jsem teprve email ani nenapsali kdy to zboží příjde. už nikdy víc.

..........