• skvělá komunikace,rychlé dodání,seriozní obchod

Mohu tento internetový obchod s parukami jen doporučit, i když paruka nesedí, není problém vrátit a objednat s vyzkoušením jinou-mluvím o osobní zkušenosti. Paruky zde nejsou drahé jako v kamenných obchodech a vyzkoušení a vrácení není problém a paruky jsou pěkné a kvalitní :-).

• Férové jednání
    • Paruky skladem do 3 dnů
    • žádná

Perfektní obchod s parukami. Férové jednání, když jsem chtěla paruku vyměnit za jiný druh který mě nakonec seděl více. Ani jsem neplatila 2x poštovné. Opravdu se snaží vyjít zákazníkům vstříc. Velký výběr a kvalita paruk za tu cenu je na výborné úrovni. Můžu opravdu vřele doporučit všem.

• Paruky jsou za tu cenu kvalitní
    • Vrací peníze bez problémů
    • Nelze nikde vyzkoušet v kamenném obchodě

Koupila jsem si z obchodu paruka.eu celkem již 3 paruky a z toho 2 jsem si nechala a za ty peníze si myslím, že jsou dost kvalitní. Třetí paruka mě neseděla střihem tak jsem ji vrátila a do 3 dnů jsem měla peníze na účtě. Takže úplně bez problémů a komunikace s obchodem byla vždy perfektní. Jako jediné mínus bych zmínila, že si nelze paruky vyzkoušet někde v kamenné pobočce a jste tak odkázání jen přes internet. Ale zase si můžete objednat tak jako já 3 paruky naráz a necháte si jen ty které se Vám líbí a zbytek pošlete zpět. Eshop s tím nemá problém. Takže za mě velká spokojenost.

• Nový majitel
    • Férové jednání
    • Vrací peníze bez problémů
    • Minulý majitel bohužel způsobil negativní ohlasy

Hned ze začátku se přiznám, že jsem novým majitelem obchodu paruka.eu od září 2018, takže samozřejmě moji recenzi ani nemůžete brát jako férovou. Každopádně nejsem bohužel schopen odstranit negativní recenze od minulého majitele, ale asi je to tak správné. Každopádně Vám 100% garantuji, že veškeré negativní věci, které zde byly zmíněny již nejsou.
    Objednávám paruky od kvalitních EVROPSKÝCH výrobců, takže žádná Čína nebo jiné asijské země. Pokud samozřejmě paruka jakkoliv nevyhovuje, tak VŽDY vracíme peníze do druhého dne od obdržení paruky zpět. To garantuji svým jménem. Vždy se snažíme vycházet zákazníkovi 100% vstříc a naším heslem je staré dobré "náš zákazník, náš pán". Od září 2018 kdy jsem obchod převzal tu nevidíte ani jednu negativní recenzi a to je pro mě dobré znamení. Každopádně na druhou stranu je mi líto klasické české povahy, že se z 99% jen kritizuje, ale již nechválí. Od září 2018 do teď jsme prodali stovky paruk a z toho jen asi 8 paruk se nám vrátilo z důvodu, že jim prostě neseděla, což je normální a stále pro mě vynikající malé číslo.
    Ale již nikdo zde nenapsal kladnou recenzi. Pro mě je ale důležité jak jsem psal výše, že nepřibyla žádná negativní a to je pro mě nejdůležitější. Takže se omlouváme všem předešlým zklamaným zákazníkům a slibuji, že nyní je náš obchod opravdu férový ke svým zákazníkům.
    S pozdravem majitel obchodu paruka.eu
    Jan Weczerek

• Paruka neodpovidala zobrazenému obrázku
    • Obchod nekomunikuje
    • Obchod nevrací peníze

Zboží neodpovídalo zobrazenému produktu, odesláno zpět v rámci 14 denní lhůty. Ani po 2 měsících nejsou zaslány zpět peníze, obchod neodpovídá na urgence.

A co COI? Ty to nezajímá ..

• dobře zabalené
    • zboží odpovídající kvality

Po přečtení všech negativních hodnocení jsem byla zelená strachy, že jsem "vyhodila" nemalé peníze, ale nevím zda jsem jedním z mála, ale přišla objednaná paruka, perfektně zabalená a samozřejmě s fakturou. Nevím jestli mám takové štěstí nebo zde píší jen ti, kteří měli problém.

• Zboží neodpovídálo kvalitě,barvě a střihu. V balíku nebyla ani faktura na dodané zboží.Prodejce vůbec nekomunikuje, neodpovídá na emaily, telefonní číslo je hluché. Tak že jsem bez zboží a bez peněz.

Nedoporučují!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• NIC!!!
    • zloději a nekomunikují.Poslali jinou paruku(šmejd) za nižší cenu než byla zaplacena a ani nodpovídala obrázku jak deklarovali.Ukázkové klamání spotřebitele!

Pozor !!!!! Nemám ani zboží ani peníze.

• Zaplatila jsem předem,nekomunikují.Podvod.

Ostuda pro mě i pro ně.

• Zatím nic.
    • Před 14 dny objednáno.stále nic nepřišlo.

Nevznikla někde už skupina, která by podala na tento e shop trestní oznámení?přece není možné.aby po tolika problémech tento obchod stále fungoval.

• Naletěl jsem jako mnozí jiní. Poslali jinou a směšně nekvalitní paruku a nedodali žádnou fakturu. Stěžoval jsem si, ale nijak nekomunikují. Odstoupil jsem od smlouvy, doporučený dopis si záměrně nepřevzali. Zboží jsem zatím nevrátil. Vím, že ho budu muset vrátit, abych si splnil své "povinnosti" a mohl se soudně bránit. Ale je to hrozný pocit, když člověk ví, že druhá strana rozhodně neplánuje vracet peníze. Po předchozích zkušenostech vím, že policie, ani ČOI nijak nepomohou a soud je jediná šance na obranu. Nechápu ale, že takovýmto prachsprostým podvodníkům je umožněno dál "podnikat" a okrádat další lidi, spoléhajíc na to, že se bude bránit jen zlomek obětí a těch pár soudních sporů nějak přežijí a zahojí se na dalších lidech.

Nebezpečný zlodějský e-shop !!!

• -
    • Paruka po objednání sice dorazila, ale neseděla i materiál byl příšerný, proto jsem ji vrátila zpět. Skoro dva měsíce se nic nedělo, reakce na maily nula, telefon buď nikdo nezvedal nebo ho vytípnul. Po dvou měsících se mi ozval kdosi z obchodního oddělení s tím, že mi peníze vrátí, ale že neví kde zásilka je. Pak dalších x týdnů hledali zásilku a nekomunikovali. Poté mi tento člověk napsal, že mi údajně ihned po doručení balíčku s vrácenou parukou psali zprávu, která záhadně nedorazila, že paruku jsem jim zaslala prý nošenou a poškozenou, takže mi ji buď pošlou zpět nebo vrátí jen část peněz. Protože nějaké obnošení nebo poškození zboží je absolutní nesmysl, ani netuším, kdy bych ji stihla nosit, když jsem ji v podstatě obratem poslala zpět, obrátila jsem se nejdřív na ČOI, která mi doporučila se obrátit na policii. Obrátila jsem se tedy na policii, která případ "vyhodnotila" s tím, že se mám obrátit na ČOI. Budu tedy proti této skupince lidí provozující i další eshopy postupovat pomocí právníka, protože paruku jsem nenosila a v pořádku doručila zpět. Nákup na tomto eshopu určitě nedoporučuji!!!

Podvodný eshop, doporučuji nic neobjednávat!!!

• Nespolehlivost

Nejhorsi obchod. Podvodnici!!! Nedoporucuji, nekvalitni paruky z ciny.

• Hrůza
    • Nedoporucuji

Objednala jsem si na této internetové stránce v tomto eshopu blond paruku. Na obrázku byla nádherná a přirozeně vypadající, bez ofiny. Včera mi zrovna dorazila a nejsem s ní absolutně vůbec spokojená, paruka neodpovídá vzhledu paruky z obrázku, je jiná i když také blond, a přišla mi s ofinou což jsem vůbec nechtěla. Píšou ze můžu zboží vrátit do 14 dnů, už od vcerejska jim volám a buď mi to nikdo nezveda na me druhé sim kartě a nebo na mé první sim kartě jsou neustále obsazení, ani na emaily mi neodpovídají. Myslím si že v obchodě jsou jen podpodnici co za tolik peněz přodávají obyčejně paruky a ještě vzhledem jinak vypadajici. NEDOPORUČUJI!!!!!!

• paruka přišla sice po týdnu, ale pěkná, vyhovovala mi
    • dobrá cena
    • přišla až po týdnu, al to mi nevadilo

Bez větších problémů

• Hrůza, víc není co dodat. Zboží co jsem před 14-ti dny zaplatila, nedošlo a reakce žádná. Prostě klasický podvod!!!

V žádném případě neobjednávat!!!

• Naprosto nespolehlivý obchod , objednala jsem si u nich zboží již pomalu před dvěmi měsíci a dodneška nemám ani zboží ani jakoukoli reakci od tohoto obchodu . A to jsem tam psala dotaz, na který mi dodnes nikdo neodpověděl, volala jsem na jejich telefon, ten buď nikdo nezvedá, nebo ho dokonce vytípne psala jsem jim sms aby se mi tedy ozvali zpátky a také bez jakékoli reakce!!!
    • Opravdu NEDOPORUČUJI !!!!

V žádném případě NEDOPORUČUJI