• doručení opravdu rychlé. PPL doručilo za 2dny od objednání.
    • docela velký výběr a ceny dobré
    • nic mě nenapadá

• Velký výběr a přijatelné ceny

• rychlost dodání
    • ceny

nepříliš vysoká kvalita

Rychlost, velky vyber, skvele ceny

• Rychlost dodání.
    • Příznivá cena
    • uvedena dvojí elektronická adresa pro vrácení zboží

U položky Komfortní vrácení zboží pro případnou vratku je uvedeno kontaktujte nás na [email protected] ale reakce byla až když jsem napsala na [email protected]. Jinak naprostá spokojenost.

• Šíře sortimentu

• Levný, rychlý spolehlivý obchod s obrovskym vyberem

• Velký výběr super cena rychlost dodání

• Prehledny web
    • Rychle dodani
    • Ceny

• krásny tovar, super ceny, dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• relativně dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky i reklamace
    • problematické řešení reklamace
    • před odesláním nekontrolují bezvadnost zboží - riskujete ztrátu času i části peněz
    • e-shop nefunguje v prohlížeči Google Chrome

Koupil jsem kostým, na kterém byl to nejdůležitější potisk - kostlivec na černém overalu. Po vybalení byl kostým silně cítit plastovým obalem, ve kterém přišel a především kartonovou částí obalu s reklamním potiskem.
    Při zkoušení jsem zjistil, že potisk na rukávech je pootočen a nenavazuje na potisk na hřbetech rukou. Proto jsem se rozhodl jej nepoužít a vrátit.
    Reklamace byla vyřízena rychle, ale na účet se mi vrátilo jen 75% ceny za kostým s odůvodněním, že byl údajně nošen, zapáchá (no jistěže, když byl v tom blbém obalu) a musí do čistírny.
    Kontaktoval jsem obchod emailem, přišla jedna odpověď a následně přestali komunikovat.
    Kdyby zboží zkontrolovali před odesláním, tak jsem mohl ušetřit čas i peníze (dohromady cca 450 Kč za dopravu a čistírnu).

Reakce obchodu PartyKostym.cz

Dobrý den, děkujezme za vaší recenzi. Zakoupil jste si u nás nový kostým.
    Následně jste za několik dnů odstoupil od smlouvy a kostým nám zaslal zpět. Při kontrole kostýmu byl kostým výrazně zašpiněn a zapáchal od potu a voňavky.
    Kostým byl tak z vaší strany prokazatelně použit a z vaší strany se tak jednolo o nekalé jednání.
    Navíc zde v recenzi uvádíte lživé informace. Prosím příště nakupujte v jiném obchodě o zákazníky kteří se snaží prodejce takto využívat a ještě na ně nadávat nestojíme.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.