• Obchod absolutně nekomunikuje, v nabídce uváděli, že zboží je skladem na prodejně, ale 14 dní od objednávky ze strany obchodu nemám žádné oznámení, zda zboží je/bude/není.

• Objednala jsem parfém před 14dny a ještě mi nebyl dodán.
    Obchod nereaguje na email a telefon mají nedostupný.

Objednávka potvrzena obchodem 13.11.2018, od této doby žádná reakce obchodu ani info např. o zrušení objednávky obchodem.

• Nekomunikují
    • Totálně neprofesionální

Objednal jsem parfém, byl psán skladem a už přes dva měsíce se z obchodu snažím dostat odpověď, kde je chyba a NEBYL MI DODÁN! PODVOD!

• Potvrzená objednávka přišla pouze na částku dopravy, nebyla jsem si jista, zda jsem neudělala chybu, volala jsem na číslo uvedené na stránkách obchodu, ale 3 dny jsem slyšela pouze, že je číslo nedostupné nebo vypnuté. Takže bohužel....

NEDOPORUČUJI!
    Obchod nereaguje na e-maily, telefonní číslo mi zvedla paní, která nemá s e-shopem nic společného. Zboží nedorazilo a už asi ani nedorazí!
    Neplatit nic předem!

Obchod má neexistující telefonní kontakty, zboží nezaslal, nereaguje. Pozor, podvodníci!!!

• Podvodný obchod

POZOR!!! Telefon uvedený na stránkách je falešný. Po objednání Vám přijde potvrzení s jiným telefonem, ten zvedla paní "úklidová služba" která tvrdí, že s PARFUMERY.CZ nemá také nic společného! Zboží nezasílají, nelze komunikovat, neplatit předem! NIC NEOBJEDNÁVAT!!!

• nekomunikují, zboží neposlali

Objednal jsem zboží skladem 11.12.2017. Objednávka byla potvrzena. Od té doby se nic neděje. Telefon i email mlčí, na mé dotazy nereagují. Naštěstí jsem nezaplatil předem. Asi odjeli na Vánoce k moři.

• Dobrá komunikace, blwskové dodání.

S vyřízením objednávky jsem byla velmi spokojená a nákup zde všem doporučuji.

• Rychlé dodání a výběr

• Dlouhá doba dodání.

Jeden parfém mi dorazil bez krabičky, pouze flakon zabalený do bublinkové folie. U zboží však toto uvedeno nebylo, na což je v případě, že krabička chybí běžně zákazník v popisu zboží upozorněn. Z pohledu zákazníka toto vnímám jako neseriózní jednání. Nemůžu vědět, zda už parfém někdo nepoužil.

• Jsem z vesnice a toto zboží jinak neseženu jen díky Vám !
    • Žádné nemá !

Rychlé a spolehlivé !

• Je krásný že my přišel email abych ohodnotila ale vůbec mi nepřišel email že obdrželi objednavku a nebo že je objednávka vyřízena hlavně že mi děkují za nákup

Takže nevím jestli mi objednávka vůbec přijde

• Vymyslel si vymluvy, ale ocenuji, ze komunikoval.
    • Tak jsem si zde objednal parfem.Do adresy jsem nevyplnil telefonni cislo, protoze k nakupu pres ceskou postu neni nutne.Nakupuji takto bezne a stalo se mi snad jen jednou, ze nekdo trpel stejnym fetisem na telefonni cisla jako zde.Bylo mi odepsano, ze bez telefonniho cisla mi zbozi NEPOSLOU!!!!Neuveritelne.Zachvili snad budou chtit vedet co jsem mel k obedu, velikost trenyrek a cislo pasu a obcanky!!Navic mi napsali, ze za tu cenu, ktera je tady na heurece uz neni.Doprava zdarma je az od urcite castky.

Preberte si to jak chcete.

• .
    • .

• nesolidní jednání

zatím jsem zde nakupoval bez velkých problémů.Poslední zásilka obsahovala pouze toaletní vodu místo zaplaceného parfemu.Faktura je ale vystavena na parfem,který je dražší.Asi se čeká,jestli to zákazník pozná.Dodatečná omluva,že zboží není na skladě,nestačí.Objednávka byla potvrzena,faktura vystavena správně.Zaslání levnějšího zboží bez vysvětlení beru jako podvod.Dárek při nákupu nad 2400Kč je taky podvod!Nedostanete nic.

• Jedna se o nesriozni firmu. Na internetu maji pro svoji reklamu super nizke ceny u nekterych parfemu, ale tyto nikdy za tuto cenu neprodavaji. Viz Opium pour home 100ml Yves. Tuto nizkou cenu tam maji nekolik mesicu.

Neseriozni firma. Nedoporocuji. Podivejte se na ostatni reccenze, vetsina je negativni. Pryc od nich.

• zboží ( po 11 dnech od zaplacení bankovním převodem) zatím nedorazilo

• menší přehlednost