rychle, levně

• Přehledné
    • Široký sortiment

Při koupi svíček velmi dobře zabalené!!! Nic nepřišlo poškozené. Jsem velmi spokojena

Hezký den, Marie,

děkujeme Vám za hodnocení našeho eshopu. Máme velikou radost a moc nás těší, že s nákupem proběhlo vše v pořádku a bez komplikací.

Budeme se těšit na další případnou příjemnou spolupráci.

Krásný a pohodový den přeje za tým Parfum.cz

Vše vpořádku

• Spolehlivý a rychlý průběh.

Dobrá cena, rychlé dodání

Není co bych vytknul.

perfektní

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Vaší spokojenosti si velice ceníme a je pro nás hnacím motorem.

Budeme se těšit na další případný milý nákup.

Krásný den za tým Parfum.cz přeje

Krásně zabaleno

Maximální spokojenost.

• vždy bleskově zařízeno a dodáno

Byli hodně rychlí, bohužel obal produktu není takový, jak jsem byl zvyklý (dárkový)

Eshop psal zitra u Vas, zbozi prislo o tri dny pozdeji. Predaval jsem darek o den pozdeji, strasnej trapas. Zasilkovna dva dny nemela misto v Balikomatu a nakonec bez omluvy, vysvetleni, nebo nahrady jsem si musel zasilku vyzvednout v kamene prodejne. To je presne to co jsem nechtel. Zvolil jsem schvalne balikomat, abych nemusel dojizdet do jineho mesta a aby jsem si zasilku mohl vyzvednout ve 4h rano nebo v 23h vecer, az púojedu s kolegou do prace. Obchod za to nemuze, ale mel by tlacit na Zasilkovnu, aby toto nebylo s jejich zbozim mozne udelat. Ovlivnuje to spokojenost jejich zakazniku. Lhuta na vyzvednuti v Balikomatu jsou 2 dny, nemit misto 3. den je nemozne. Navic, v mem meste jsou automaty 2. Uprednostnili proste jiny Eshop. Na Vas Eshop se proste vykaslali.

Hezký den, DH,

děkujeme za hodnocení našeho eshopu.

Vzniklá situace nás velmi mrzí. V případě, že je původní místo nedostupné, např. z kapacitních důvodů, může dopravce zásilku přesměrovat na jiné nejbližší výdejní místo. Bohužel toto nedokážeme ovlivnit.

Krásný a pohodový den přeje za tým Parfum.cz

Petra

Rychlé a bezproblémové dodání.

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše milá slova. Velmi nás těší, že náš eshop doporučujete a kladně hodnotíte rychlé zaslání produktů.

Pro naše zákazníky se snažíme dělat vše k jejich spokojenosti, která je pro nás vždy na prvním místě.

Krásný a pohodový den přeje za tým Parfum.cz přeje

Petra

• Vstřícnost a rychlost s vyřízením objednávky

• Rychlé vyřízení a komunikace

superrychlost

• objednané zboží jsem zaplatila dopředu na uvedený bankovní účet s VS symbolem a do druhého dne mi vrátili zpět na účet zaplacenou částku, znovu jsem zadala platbu a opět mi vrátili zpět a zboží mi nedodali a ani se neozvali z jakého důvodu, už bych nic neobjednala

Hezký den, Kat,

děkujeme za Vaší recenzi.

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. Objednávku jsme prověřili. Platba Vaší objednávky k nám nedorazila, z toho důvodu jsme ji stornovali. Informaci ohledně stornování objednávky Vám měla zaslat Heuréka, přes kterou jste ji uzavřela.

Krásný den přeje za tým Parfum.cz

Petra

Nakupuji zde více meně pravidelne. Spokojenost.

• Vůně fajn
    • Dávkovací Pumpička totální šmejd