• Zakoupený produkt není originál.
    • Vůně nevydrží ani 10 minut.
    • Nesrovnatelně horší kvalita oproti originálu.

Po negativní zkušenosti s tímto obchodem zde nedoporučuji nakupovat. Zakoupený produkt neodpovídá originálu a domnívám se, že se jedná o fake.

• Zboží jsem nepřevzal, platba měla být dobírkou přes AlzaBox, nicméně nešlo vyzvednout, neb prodejce vyžaduje platbu předem přes kartu ( internet ).

Obchod nemohl přijmout platbu. Nevěděl jsem o tom. Obchod se o tom nezmínil. když jsem po pár dnech začal zjišťovat, kde je moje objednávka. Obchod objednávku zrušil. Musel jsem koupit z jiného webu.

Nedostal jsem žádné slibované 3 vzorky.

• rychle vraceni penez
    • prodej zboží, které neni k dispozici

Objednala jsem zboží v patek po poledni, v úterý rano mi přišel mejl, ze zboží nemají skladem a ze stornují objednavku. Žádný termín, kdy se zboží naskladni, proste jen storno bez náhrady. Když jsem objednavala, bylo skladem více než 5ks, myslím, ze se nejednalo o zboží, které se hned tak naráz vyprodalo. Zboží již v nabídce nelze najít. A pozor při dopravě zasilkovnou tam automaticky skáče “okamžitá náhrada” za 25,-

Reakce obchodu Parfiky.cz

prostě smůla smůlovatá, objednala jste zboží právě v okamžik, kdy jiný zákazník vykoupil všechny kusy skladem, důvodem byla ta extrémně snížená cena díky zmíněné akci.

Parfiky.cz

• rychlé jednání při reklamaci
    • rychlá dodací doba
    • flakón tekl

Flakoń tekl, parfém přišel a krabička byla mokrá. Když jsem ji otřela kapesníkem, zůstaly na něm oranžové skvrny. Myslím, že to byl padělek. Tento parfém kupuji běžně, tak znám jeho barvu, tento ji měl dost tmavou. Nikdo nechce parfém, který vám obarví oblečení.

Vracím a tady ,už neobjednám nic. EDT Guess byla v zašlé krabičce, po sundání celofánu potisk částečně zůstal na něm . Vůně vůbec není originál, smrdí jako stará ruská kolínská. Pro přítele jsem objednala Moschino toy boy, tam byl obal v pořádku, ale vůně taky odlišná od originálu. Znám obě vůně, takže po prvním přivonění jsem měla jasno-fake!!!!!

• Dárková sada byla rozbalená.

aaale nebyla :)

• zaplatime dva krat

2x měř, 1 řež.

Parfiky.cz

Bohužel nepřišel objednaný parfém. Značka sice stejná ale ne ten co byl objednán.

Dodání po objednávce velmi dlouhé! Nemohla jsem vyzvednout ze zásilkovny, protože zboží dorazilo pozdě!

Více jak týden čekám na zboží. Pravděpodobně je problém v dopravci.

Reakce obchodu Parfiky.cz

..v dopravci problém není, objednávku jste doposud neuhradila :)

Parfiky.cz

dala jsem si dopravu zásilkovnou, a stále nic!

• Rychlé doručení
    • Zboží neodpovídá popisu v nabídce. Vůně neodpovídá originálu ani vzdáleně. Minimální výdrž

Rychlé doručení

• Dodaná náplň ANGEL EDP včetně dopravného na zásilkovnu ve výši 88,-Kč je jiná než nabízíte.

Parfém za cca 2000kč předat do ruky bez jakéhokoliv zabalení,je jako před rokem 1989 nákup brambor do vlastní tašky.

• Dlouhá doručovací lhůta

Po 8 dnech od objednání a zaplacení zboží stále nemam

• Přišlo jiné zboží
    • Žádná faktura k objednávce
    • Žádná komunikace ze strany obchodu
    • Ne zvedají telefony
    • Nelze vyřešit výměnu zboží

Nedoporučuji obchod, už nikdy si tam nic neobjednam. Přišlo jiné zboží, než jsem si objednal, ani nezaslali fakturu k výrobku. Telefony nezvedaji, abych mohl vyresit výměnu. Ani nereagují na reklamační email co mají na stránkách. V žádném případě nedoporučuji.

Dobrý den Martine,

dodali jsme přesně tu dárkovou sadu, kterou jste objednal, nenapsal jste nám žádný email, z tel. čísla, které jste uvedl do objednávky jste na naši bránu ani jednou nevolal, faktura chodí emailem v den dodání zásilky.

Žádný reklamační email na stránkách nemáme, je tam pouze reklamační formulář, ale ten jste vůbec nevyplnil.

Neobjednal jste to na Marsu ? :)

Parfiky.cz

Nebudu hodnotit obchod, tam bylo vše v pořádku.
    Zboží - jedná se o Eau de Givenchy /toaletní voda/ - jsem před dlouhým časem asi 5 let používala denně, a to, co mi bylo posláno se tehdejšímu originálu ani zdaleka nepřibližuje - dnes je to nic neříkající asi směs něčeho, co se ani nedá popsat - opravdu nevoní, nevydrží ani hodinu.... Zkusila jsem jednou a dost - a to důrazně.... Už se sem určitě nevrátím,

bk

Reakce obchodu Parfiky.cz

současné provedení Eau e Givenchy se od vůně, která byla před mnoha lety více liší - jak recepturou, tak krabičkou i vůní.
    Navíc jde o toaletní vodu, dříve šlo o vodu parfemovou.