• Nic!!!!!
    • NEKUPOVAT!!!! PODVODNÍCI !!!!!!!!!!!!!!!

Místo parfému přišla voda.

• padělky

nekupujte :(

• UVEDOMILA JSEM SI JAKA JSEM KRAVA A ZE UZ S KUPOVANIM PARFEMU NA INTERNETU KONCIM!!!!
    • PADELKY ZA CENU ORIGINALU!!! TELEFON NEDOSTUPNY NEMAM SE S KYM SPOJIT...

Pane Bozeeeee,

Objednala jsem si 2 drahe parfemy a az dnes zjistila ze to je padelek,chce se mi brecet...hned jsem volala na cislo ale neustale se hlasi jako nedostupny...

VARUJI VSECHNY...NENAKUPUJTE ZDE,PRODAVAJI PADELKY A JA SI OD RANA RVU VLASY JAK JSEM BLBA ZE JSEM SE SNAZILA O NECO MALO PAR KORUN USETRIT!!!

přišel padělek určitě zde nenakupujte ..... příšerný jednání ..

• vše
    • Určitě zde nenakupovat!

Myslím si, že varování je zde dost. Bohužel pro mě jsem je před objednání zboží nečetl :-(
    Určitě zde nenakupovat!
    Přes mé obavy a nedůvěru však musím napsat, že peníze mi byly vráceny, ikdyž po mě chtějí vrátit zboží, které jsem si vůbec NEobjednal!
    Díky ostatním za recenze tohoto "obchodu".

Objednala jsem jako vánoční dárek parfém. Přišel mi padělek. Okamžitě jsem kontaktovala obchod a požadovala vrácení peněz. Přes mé obavy a nedůvěru však musím napsat, že obchod po celou dobu komunikoval a peníze mi byly vráceny.
    Ačkoliv reklamace byla vyřízena raději už zde nebudu nakupovat.

Objednala jsem si zboží a čekala na odezvu, kdy mi zboží doručí. Uběhlo několik dní a stále nic. Tak jsem tam zkusila zavolat (velké úsilí mě stálo se jim vůbec dovolat) a dozvím se, že zboží není ani na skladě. Úroveň komunikace je na velmi nízké úrovni, proto nedoporučuji.

Hlavním důvodem mé objednávky byla ceny zboží.
    Pokud je zboží nabízeno na eshopu, objednávka je v pořádku přijata a po 14 dnech je Vám sděleno, že výrobek není na skladě, tak mám z toho rozporuplné pocity.
    Tento obchod nedoporučuji nikomu, kdo by chtěl objednané zboží opravdu koupit.

• -
    • - NEKUPOVAT!!! Obchod prodává padělky za ceny pravých parfémů (okamžitě hlásím na ČOI)

podvodníci

určitě nedoporučuji...zboží jsem objednal na dobírku, nedorazilo...žádná reakce obchodu...v dnešní nabídce kvalitních obchodů doporučuji nakoupit někde jinde

• prodávají padělky za ceny značkových parfémů

Pokud nechcete dotovat nějaké krysy, tak se tomuto "obchodu" obloukem vyhněte...

• prodavá podělky luxusních parfému.

byla jsem naprosto nespokojená, zboží sice bylo dodáno rychle, kvalita produktu byla naprosto nedostačující. poměrně drahý parfém páchnul jako čistý líh- jednoznačně padělej. NEKUPOVAT!!!!!

• Hlavní výhoda je ,že podporujete šmejdy !!!
    • Hlavní slabina je ,že tento stát takové obchodníky nepotlačuje !!!

Obchodník i prodavačka mě ujišťovali ,že se jedná o originál . Po převzetí zboží jsem zjistil ,že jde o špatnou kopii !!!!! Při reklamaci jsem byl od arogantního majitele nebo kdo to byl ,že mi vrátí peníze .Chtěl jsem tedy zboží vrátit, ale bohužel se nedaří . Telefon již neberou. Předávám celou záležitost české obchodní inspekci ,protože jistě nebudu sám !!!!!!!!!!!!!!!!!!Naprosto nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• neregulerní obchod
    • jedná se o nekvalitní zboží, parfém padělek
    • drzost

Nedoporučuji.......................

špatná kvalita

Také nedoporučuji, objednávala jsem zboží asi 14 před Vánocemi a nic nedošlo. Po čtvrtém telefonátu jsem se dozvěděla že zboží není vůbec na skladě. Nevolat tam neustále tak čekám pořád.

• Cena.

Objednávala jsem 16.12. a dnes je 29.12. a zboží ještě nedorazilo. Kupovala jsem dárky cca ze 7 e-shopů a toto byla první objednávka... no jediná nedorazila. Na webu mají napsáno dovolená. A když jsem volala den před dovolenou na jejich linku, tak se mi paní omluvila, že se mi nemůže podívat na objednávku že je na obědě. Tak jsem ji požádala, jestli by mi mohla zavolat jak se vrátí a říct mi, kdy bude doručeno, ale již nezavolala. Psala jsem i email ale bohužel bez odpovědi. Nejhorší zkušenost v životě... a to nakupuji fakt pravidelně.

• klame zákazníky

rozhodně nedoporučuji. Lákají na nízké ceny, ale pak zboží nedodají.

• doprava až do domu jako kompenzace za pozdní dodání
    • pozdní dodání zboží

• Jasny padelek.. Bohuzel jsem naletel a darek k vanocum je k nicemu. Vidim, ze nejsem jediny.. Budu zadat o vraceni penez.. Spravce heureky by mel jednat... Popr. My okraddeni podat hromadne trest. Oznameni aby to tomu zmrdovi prestalo prochazet!!!!! VYROBA A PRODEJ PADELKU JE TRESTNY.. KOLIK LIDI UZ TAKTO OKRADL???!!

Podvod