Zkušenost skvělá, je to totiž jeden z těch vzácných obchodů, kde s vámi komunikují. Mnou původně objednané zboží bohužel vyprodali těsně před mou objednávkou, ale obchod mě o situaci okamžitě informoval a navrhl mi různá řešení, která byla k dispozici. Následná platba, odeslání a doručení proběhly rychle a bez problémů. Opravdu jsem byla moc spokojená. Jediná malinkalitá výtka byla vůči zabalení produktu, byl sice obalen, ale přesto se produkt v krabici dost hýbal a chrastil, ale věřím, že díky dobrému obalu od výrobce bude zboží v pořádku.

Dobré ceny, rychlé vyřízení

• Rychlé vyřízení objednávky.

Jeden den jsem objednala a druhý den byl balíček doma takže super

• Široký výběr,cenová dostupnost,dobrá orientace

Velmi dobrá komunikace,rychlé vyřízení. Doporučuji.

rychlý, bezproblémový prodej

• objednala jsem si 2 kalendáře a nebyl ani jeden

• rychle vyřízená objednávka

V nákupu chyběla jedna položka, ale po oznámení obratem poslali. Jinak vše bez problémů. Doporučuji.

Dobrý den, objednávala jsem jen drobnosti, vše měli, tak mi to brzy poslali. Na emailový dotaz na zboží, které ale neměli v nabídce, mi i tak hned odpověděli.

• přes prvotní chybu, náprava byla vpořádku
    • komunikace
    • slušné jednání

• Rychlá komunikace
    • Ochota
    • Česká razítka
    • Velký sortiment zboží

• velice rychlé dodání
    • výhodné ceny

Okamžitě po poukázání peněz šel balíček. Rychlost dodání mne příjemně překvapila. Jen objednané kalendáře byly lehce zašpiněné od hnědé lepící pásky, proto bych obchodu doporučila dát si větší pozor při balení zboží.

• dobrá komunikace s obchodem
    • včasné dodání
    • zboží došlo v pořádku

po naskladnění do obchodu okamžité odeslání

Žádná reakce, žádná zpráva.. Když jsem po 14ti dnech otevřela náhodou svoji objednávku a najela na sledování, bylo tam červené napsáno Storno. No tak to je jednání šílený. Už nikdy vic

Reakce obchodu Papirko.eu

Dobrý den, bohužel došlo k tomu že si zákazník objednal zboží které bylo skladem ale mělo vadu proto nemohlo být zasláno a administrativní chybou jsem o tom zákazníka neinformovali a stornovali. objednávku dodatečně jsme zákazníka kontaktovali a omluvili se.

Papirko.eu

• Velmi ochotní, chtěla jsem ještě doobjednat, vyšli mi vstříc a zaslána byla i další věc

Velmi příjemná, vstřícná a rychlá obsluha.

• rychlé doručení

Zboží přišlo rychle.