• Komunikace obchodu, přehlednost stránek, zboží odpovídá fotce na stránkách obchodu.
    • -

Naprostá spokojenost. Rozhodně všem DOPORUČUJI!!!

• Velmi dobrá komunikace
    • žádnou

Velmi spokojená

• Zboží, které jsem hledala.

Spolehlivost a kvalita

• kvalita rychlost

Doporučuji na n100%. Kvalita, rychlost a spolehlivost.

• +Některé zboží nejde jinde koupit
    • -Nepřehlednost stránek
    • -Dodací lhůta

• Rychlost dodání.
    • Výborná komunikace.
    • Dobrá cena za kvalitní zboží.

Objednáno 15.09.2015 - 18:59:28 a pošt´ák s balíčkem zvoní u mých dvěří 17.09.2015 - 10:30.U tohoto prodejce objednávám již po čtvrté a pokaždé je to stejně super.Navíc prodejce se ubezpečuje,jestli zboží dorazilo a jeli v pořádku.

• Hodinky jsou moc pěkné,zde byly nejlevnější,zrovna tak poštovné.
    • Zatím jsem žádné mínus neobjevila.

Velice dobrá komunikace.

• Zboží nedorazilo v dodací lhůtě a ani mi neodpověděli na email,nejsem vůbec spokojená.

Reakce obchodu panskamoda.eu

Dobrý den, prosím o jakou objednávku se jedná?

• levnejší zboží než v obchodě

doporučuji férové jednání

• - ceny
    • - rychlost komunikace
    • - internetové stránky

• Komunikace s panem Vodičkou je na úrovni pomocné základní školy, kam nejspíše chodil.
    • Dodací lhůta zboží je podstatně delší, než uvádíte na Vašich stránkách.

Reakce obchodu panskamoda.eu

Zákazníka jsem dvakrát žádal o zaslání mír, abych zvolil správnou velikost u dodavatele, jelikož byla k dispozici velikost pouze o číslo menší ale s tolerancí odpovídající velikosti žádané zákazníkem. Ani jednou neodpověděl!

• Zadny
    • Čekáni na věcí mesic

Jeyfli něco chceš musíš čekat jako za komunistu

• dobra cena
    • dlouha doba doruceni

zatim nevim zbozi mi jeste nedorazilo

• super kvalita

doporucuji

• Posílají na dobírku a nechtějí peníze předem a to objednávají ze zahraničí :)

• nepřesné popisky
    • Nenabízí to, co zákazník objedná.
    • Pokud není zboží na skladu tak, aby mohlo být doručeno alespoň do sedmi dnů, je zbytečné ho inzerovat a pak nabízet úplně jiné zboží. Už mi něposílejte žádné maily, nemám čas na kraviny.

Jestli máte dost času a jste ochotni odebrat jiné zboží, než jste původně požadovali, klidně s tímto obchodem komunikujte. Já to považuji za zbytečnou ztrátu času.

Reakce obchodu panskamoda.eu

Dobrý den, chyba byla na mé straně, neaktualizoval jsem skladovou dostupnost. Snažil jsem se ale nalézt řešení, jiný krokoměr jsem navrhl z důvodu, že byl požadavek na doručení do 2 dnů. Poté jsem řešil možnost dodání původního typu, ten měl k dispozici pouze zahraniční dodavatel. Tento umožňuje zaslání konečným zákazníkům, na dobírku by se doprava prodražila, z toho důvodu narostla cena za dodání na hodnotu, kterou zákaznice neakceptovala a byla proto zrušena. Připojuji kopii komunikace, Pavel Vodička, provozovatel eshopu.

Od: Pavel Vodička <[email protected]>
    Datum: 30. 7. 2013
    Předmět: RE: Offline zpráva z Livechatoo.com

Dobrý den, současný dodavatel krokoměry bohužel nemá skladem. Hledal jsem náhradní dodavatele za přijatelnou cenu. Nemohu se dostat na nákupní cenu, při které nebudu u tohoto produktu ve ztrátě. Nejsem schopen vyřídit Vaši objednávku. Nezlobte se.

From:
    To: [email protected]
    Subject: RE: Offline zpráva z Livechatoo.com
    Date: Tue, 30 Jul 2013 18:38:46 +0200

Dobrý den pane Vodičko,

ráno jsem Vám napsala, že trvám na původní Vámi potvrzené objednávce.
    Tímto svůj požadavek opakuji.
    Právní ochranu kupujícího řeší občanský zákoník, předpokládám tedy, že se vztahuje na všechny prodávající a kupující v ČR, nejen na Aukro.
    Platbu předem z bezpečnostních důvodů neprovádím, trvám na smluvních podmínkách, které jste mi potvrdili v 1. mailu na základě mé objednávky č. 201355: 2 USB krokoměry (149,-Kč/ks) + dobírka České pošty = celkem v konečná částka 407,- Kč.

Děkuji za vstřícné vyřízení bez dalších nabídek jiných krokoměrů a alternativ.

Od: Pavel Vodička <[email protected]>
    Datum: 30. 7. 2013
    Předmět: RE: Offline zpráva z Livechatoo.com

uvedený USB krokoměr za 149 Kč má pouze zahraniční dodavatel, návod je v anglickém jazyce. Pokud byste měla zájem o nákup naší nabídky přes Aukro s platbou předem, cena by byla 399 Kč včetně poštovného (Aukro zajišťuje ochranu kupujících). V případě, že požadujete zaslání na dobírku bylo by poštovné o 81 Kč dražší.

From:
    To: [email protected]
    Subject: Re: Offline zpráva z Livechatoo.com
    Date: Tue, 30 Jul 2013 08:29:04 +0200

děkuji za nabídku. Ponechám aktivní svoji původní objednávku, dárek sice dodám později, ale jde mi o možnost zobrazování v PC (1 ks chci do budoucna využít pro testování u mládeže v DM s případným dokoupením dalších krokoměrů).

Pouze připojuji poznámku, že na uvedené adrese budu do 7.8. - to snad bude doručení možné. (V opačném případě mohu zaslat adresu, kde budu po tomto termínu).

Děkuji a přeji hezký den

Od: Panskamoda.eu <[email protected]>
    Datum: 29. 7. 2013
    Předmět: Re: Offline zpráva z Livechatoo.com

uvedený krokoměr nelze dodat do středy 31.7. nebo úterý 30.7. Mohu Vám ale nabídnout přístroj od jiného dodavatele, foto je v příloze, popis níže:
    Spočítá kroky (za chůze i při běhu), spálené kalorie a celkovou vzdálenost v kilometrech, digitální hodiny.
    Vlastnosti: nastavitelná délka kroku 0.1-1 m, včetně lithiové baterie, černá barva
    Cena: 120 Kč vč. DPH
    Doba dodání: 1-2 dny.

Dne 2013-07-29 15:29, HT napsal:
    Operátor: Pavel Vodička
    URL: http://www.panskamoda.eu/product/gadgets/usb-krokomer/20909

objednávám u Vás2 ks USB krokoměrů. Mám dotaz, jestli jste schopni dodat mi je do středy 30.7.(dárek) na dobírku.
    Další dotaz mám na softwre - zda jsou nějaké programové podmínky pro spuštění v PC a jestli jsou popisky v češtině. Děkuji

• Kvalitni panske veci.
    • zadne.