• Nakupuji pravidelne kazdy rok opalovaci kremy, La Roche a Bioderma, naprosta spokojenost. Rychle dodani

Se vsim naprosta spokojenost

• Nakupuji zde pravidelne, vyborne ceny, dobra komunikace, rychla expedice, prijemny eshop se sirokym sortimentem.

Vyborne ceny kosmetiky, pokud jsem neco nevedela, rychle poradili.

• Rychle odeslani, skvela cena, vzorecky zdarma

Doporucuji, dobra komunikace, nakupuji pravidelne, vzdy naprosta spokojenost

• Výhodné ceny - pořídíla jsem v akci kosmetiku VICHY a opalovací krémy. Po odeslání objednávky jsem si vzpomněla, že bych potřebovala ještě jednu položku přidat. Kontaktovala jsem obchod, přidání proběhlo bez problémů a další den jsem měla objednávku doma.

Obchod mohu doporučit. Rychlé dodání, bezproblémová komunikace s obchodem, produkty v akci, křehké zboží pečlive zabaleno.

• Zboží hned na druhý den doma
    • Přehledné stránky
    • Pěkné ceny
    • Na nic jsem nepřišla

Velká spokojenost, můžu jen doporučit !!!

• muzu vsem tuto lekarnu doporucit ,rychle dodani cena vyborna kvalitni zbozi
    • -

doporucuji 5hvezdicek

• * pořídila jsem zde produkt nejvýhodněji
    • * jeden den objednáno, druhý den dodáno

Každému vřele doporučuji! :)

• výborná cena
    • rychlost - jeden den objednáno, druhý dodáno
    • není co vytknout

doporučuji 100%. Skvělá cena vzhledem ke kvalitě. Rychlost dodání. Vše OK. Takovou rychlost jsem skutečně ještě nezažila

• Nejlepší cena výrobku
    • Možnost osobního vyzvednutí v Brně
    • Příjemný personál v odběrové lékárně

Zboží, které jsem chtěla tam měli nejlevněji + možnost vyzvednutí v místě bydliště (Brno), takže to byla jasná volba. SMS o připraveném zboží přišla asi 2 minuty po odeslání objednávky, takovou rychlost jsem nikdy nezažila. Na výdejním místě byla lékárnice moc milá a ještě mi dala dárek k nákupu ve formě vzorečku.

• Skvele ceny, rychle doruceni,

Mohu jen doporucit, rychlost, prijemny eshop.

• rychlost dodání, umí poradit, bezproblémová komunikace

nákup proběhl bez problému, zboží bylo dodáno do druhého dne

• Přehledné stránky
    • Rychlé odeslání
    • Dobrá cena
    • Příšerné balení

Obchod zásilku odeslal rychle, komunikace s klientem velmi dobrá. Ovšem balení zboží hodnotím jako nedostatečné. Poměrně drahý tlakoměr mi přišel ve čtyřnásobně velké krabici bez jakéhokoliv vystlání, takže při přenosu poletoval sem tam a zcela volně se převracel. Cestu přežil nejspíš jen díky kvalitnímu balení přímo od výrobce a zázraku. Dražší zboží už bych nejspíš neobjednala.

• Cena produktů, rychlost vyřízení
    • cena požadovaného produktu

Naprostá spokojenost. Doporučuji.

• Můžu doporučit
    • ochota

Dostali jsme dokonce dáreček a ten potěší
    Moc děkujeme

• Příznivé ceny
    • Bezproblémová komunikace
    • Zboží odesláno obratem a dobře zabaleno
    • Možnost vyzvednutí na odběrném místě
    • - při objednávce nad 999 Kč zdarma

Naprostá spokojenost, doporučuji.

• komunikace
    • ceny

Na poprvé dorazilo jiné zboží (podobné, ale jiné, prostě omyl). Okamžitě potom mi bylo odesláno správné zboží ještě spolu s malou pozorností, "omylové" zboží mi zůstalo gratis. Tomu říkám fair-play. Určitě tu budu nakupovat dál.

• Objednal jsem si Tonometr Omron M6 Comfort MODEL 2012.
    • Doručeno druhý pracovní den od objednávky v pořádku.
    • + síťový adaptér zdarma !!!
    • + U objednávek v hodnotě nad 1500 Kč včetně DPH je doprava zdarma
    • + rychlé dodání
    • nic))))))))))

Všem doporučuji

• -objednávka vyřízená obratem
    • -zboží jsem obdržel v pořádku
    • -cena velice dobrá
    • -při objednávce vyšší cca 1.500 kč dobírka zdarma !
    • zatím naprostá spokojenost

Objednal jsem si TONOMETR DIGITÁLNÍ TENSOVAL DUO CONTROL II. Dorazil druhý pracovní den od objednávky, originálně zabalený od výrobce, v pořádku. Nejnižší celková cena...