• Široký sortiment

Kvalitní zboží.

• Kvalitní produkty
    • Skvělé ceny
    • Ochota
    • Zboží vždy přepečlivě zabaleno a také vždy dorazilo v pořádku (porcelán)

Objednala jsem zatím 4x. Zboží vždy dorazilo v prvotřídní kvalitě, skvěle zabaleno a připraveno. Ing. Prokešová komunikuje kultivovaně, je nesmírně ochotná a příjemná. Děkuji za krásné hrnky "baculky", které v této kvalitě a za tuto cenu nelze sehnat. Přeji v této nelehké době mnoho sil a zdraví! Švecová

• Termín dodání

Jsem spokojená, pouze termin a dodání 5 týdnu, ale to je omluvitelne, když dodavatel je Německo. Zřejmě důsledek koranonaviru.komunikace s obchodem dobrá.

• Pestrá nabídka zboží
    • Značkové zboží za příznivé ceny
    • Možnost osobního odběru v Brně

S nákupem jsme byla spokojena.
    Dobrá komunikace.
    Zboží jsem si vyzvedla osobně.
    Doporučím známým.

• velký výběr ze širokého sortimentu
    • slušné jednání
    • kvalitní zboží od značkových dodavatelů

Tak to já si stěžovat nemohu, nemám problémy s komunikací a dodací lhůtou.
    Někdy se může stát že dodání trvá déle, ale to už patří k nákupům na dobírku.
    Není to jako v kamenném obchodě, kde si zakoupené zboží můžete odnest hned domů.
    Takže za sebe mohu vřele doporučit.

• - Spatna komunikace
    • - Nedodrzeni termin dodani

Uz temer 2 mesice cekam na sadu hrncu Zwilling, ktere byly oznaceny "skladem". Pani Ing. Nada Prokesova nekolikrat slibila dodani zbozi vzdy do dalsiho tydne, posledni termin byl 18. srpna, dnes 1. zari stale nic. Zadna reakce na telefon, zadna reakce na email.

Vsem doporucuji se vyhnout tomuto obchodu obloukem, nizke ceny nemuzou ospravedlnit tento pristup.

• tragedije

Již měsíc jsem učinil objednávku v tomto obchodě. Ten samý den mi přišlo automaticky vygenerované potvrzení objednávky a od toho dne se nic neděje. Zkoušela jsem majitelku kontaktovat, ale bohužel bez úspěchu. Nevím, co si mám o takovém jednání myslet.

Nedoporučuji

• Velký výběr zboží
    • Pestrá nabídka od kvalitních výrobců za solidní ceny
    • Bezproblémová komunikace

• Žádné záporné zkušenosti

Pro nákup doporučuji

• Široký sortiment
    • Dobrá komunikace

Co jsem si objednal, jsem bez problémů dostal dodané.

• dobrá komunikace s majitelkou, nižší cena zboží, ochota při výměně poškozeného kusu
    • -

Objednala jsem si sadu porcelánu v ceně přes 2000,-, od počátku paní majitelka komunikovala jak telefonicky tak emailem, upozornila mne, že zboží, které není na skladě objedná a sdělila v jaké lhůtě dorazí, což se také stalo. Bohužel jeden z kusů měl vadu (šmouha pod glazurou) a další dorazil rozbitý (jednalo se o sadu talířků v balení z velkoobchodu, domnívám se, že eshop neměl vliv na toto poškození ani mu nemohl předejít, ostatní porcelán byl zabalen kvalitně a dorazil nepoškozen). Na základě telefonátu mi byly obratem zaslány uvedené kusy bez vady (poškozené jsem ani nemusela zasílat zpět). Za mne tedy maximální spokojenost.

• široký sortiment zboží, který se stále rozšiřuje
    • příznivé ceny
    • bezproblémová komunikace
    • u nějakého zboží delší dodací lhůty, ale odpovídají dodacím termínům

s nákupem na shopu nebyl žádný problém. Vřele doporučuji.

• Velký výběr zboží
    • Přes měsíc čekám marně na zboží
    • Majitelka nereaguje

Již 29.12. jsem učinila objednávku v tomto obchodě. Ten samý den mi přišlo automaticky vygenerované potvrzení objednávky a od toho dne se nic neděje. Zkoušela jsem majitelku kontaktovat, ale bohužel bez úspěchu. Nevím, co si mám o takovém jednání myslet.

• široký sortiment
    • velmi špatná komunikace
    • dlouhá dodací doba

Učinila jsem objednávku v hodnotě přes 2000,- Doba dodání byla 2-3 týdny. S blížícím se termínem dodání jsem volala, zda zboží dostanu včas. Byly mi přislíbeny informace o dodání. Další kontakt byl nemožný. Telefon paní nezvedala, na e-mail neodpovídala. Jediné štěstí, že jsem zboží neplatila předem. Objednávku jsem stornovala.

• Široký výběr zboží, Včas dodáno a kvalitně zabaleno (porcelán).
    • Ochota a odbornost při radách ohledně výběru zboží.

Vřele doporučuji